YARDIM Oyun içi sorunlar ve eklemeler öneri

yokedici767

KY Cezalı Üye
Merhaba Arkadaşlar

Uzun süredir oyunu oynamıyorum sadece server geliştirme üzerinde çalışıyorum ilerleyen zamanda kalıcı 22xx official server açmayı düşünüyorum
aşağıdaki paylaştığım servere girip bana bug hile kontrolü yapacak yada bu şu şekilde olsa daha iyi olur gibisinden önerilerde bulunacak arkadaşlar varmıdır

şimdiden teşekkürler.

1680550916421.png

Son düzenleme:

b3rq4y

KY Saygın Üye
KY YardımSever
her jobun 72 75 80 skilleri çalışıyor mu?hangi filesleri kullanıyorsun?

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
hiç girmeden ezbere bir tahminde bulunayım, karakterin üstündeki kıyafetler(anti def olur, dex bonus vs. olur farketmez) acid vs atıp yandığında kıyafetlerin karaktere verdiği bonuslar siliniyor mu? :)

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
kontrol ettim öyle bi sorun çıkmadı
o sorun değil hocam, olması gereken, yani üstündeki item yanınca bonuslarının gitmesi gerekiyor. Sizde gitmiyorsa sorunlu demek.

yokedici767

KY Cezalı Üye
ha konuyu yanlış anlamışım ben test edip dönüş yapacağım hemen

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
bu arada sırf meraktan girdim ilk baktıklarım, hook kısmında stat ve skill leri hazır olarak verme eklentiside skiller 83 olmana karşın 80 den fazla verilmiyor ve master açık olmana karşın master bölümü yok.

KC paketi girişte doğru gönderilmiyor. ancak inventoryde bir itemi hareket ettirince yani item_move paketi ile düzeliyor.

Galiba hooktaki kamera uzaklaştırma özelliğini kapadın ya da bir şekilde şuanda çalışmıyor. Oyuncu kamerası çok yakından gösteriyor karakteri.

hook içerisindeki bir arama kutusuna, örneğin pus a vs. bir item adı yazarken mouse imleci kayboluyor, bunu cyberacs hooktan alarak düzeltebilirsin.

moradon town u ilk spawn yerine yapmışsın her townda yürüdüm :)

hook eklentileri(pus, oto mining vs.) kapayınca aslında kapanmıyor, arkaplanda kalmaya devam ediyor, Örnek pus aç kapa, drop penceresi aç kapa vs. gibi 3/5 tane eklentiyi aç ve sonra shift+c yap 2 defa ekrana açtığın pencerelerin hepsi geri geliyor.

magede fr damageli stafın fr damagesine etkisi yok, lr staf takıp fr nova atsam da aynı vuruyor.

magede hooktan alan skill range kısıtlamasını kapat bence, farmda çok sinir ediyor insanı :)

slot hızları hep aynı yani farm vs. yapmak için ice olmaya gerek yok, fr mage de slotları yavaş yavaş dönebiliyor.

slot geri dönüş olayı yok. örneği slotun birini alıp çok uzağa çekince geri dönmüyor orda kalıyor. birisi slotu çaşırsa kimse bulamıcak :)

15 dakikalık deneyimlerim bunlar hocam. :)

Reklam