ÇÖZÜLDÜ Kopanel ve Oyun içi Pus hk. Yardım Edebilir misiniz?

shadow Çevrimdışı

shadow

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Web sitesi
Değerli Forum Üyeleri,

v2300 farm server kurmaya çalışıyorum her şeyim tamamdır ancak takıldığım 2 nokta var.

1. Oyun içi puslar çalışmıyor. Paylaşılan pus dosyaları sanırım eski versiyonlara ait ya da ben kurulumu beceremedim.
2. Kopanele login olamıyorum çünkü php için hashleri çözme algoritması yazmam gerekiyor. Hashları iptal etmek istemiyorum.

Konu ile ilgili bana yardımcı olabilir misiniz?

shadow Çevrimdışı

shadow

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Web sitesi
Merhaba arkadaşlar,

kopanel ile ilgili sorunum çözülmüştür. HashPasswordString isimli fonksiyon php içerisinden çağırılabiliyor olduğunu öğrendim.

@CodeACS nickli arkadaşımıza çok teşekkür ederim.

Pus ile ilgili sorunum devam etmektedir.

caqri25 Çevrimdışı

caqri25

KY Üye
Hocam haspasword u php de nasıl derleyeceğiz paylaşırmısın rica etsem

Aakinci Çevrimiçi

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Değerli Forum Üyeleri,

v2300 farm server kurmaya çalışıyorum her şeyim tamamdır ancak takıldığım 2 nokta var.

1. Oyun içi puslar çalışmıyor. Paylaşılan pus dosyaları sanırım eski versiyonlara ait ya da ben kurulumu beceremedim.
2. Kopanele login olamıyorum çünkü php için hashleri çözme algoritması yazmam gerekiyor. Hashları iptal etmek istemiyorum.

Konu ile ilgili bana yardımcı olabilir misiniz?
Hocam pus için orijinal swf üstünden çalışan pus yerine eger dosyalarinizda varsa uif yani hook ile gelen pus u kullanmanız daha işlevsel olacaktır.

shadow Çevrimdışı

shadow

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Web sitesi
Hocam haspasword u php de nasıl derleyeceğiz paylaşırmısın rica etsem
login ve resetpw dosyalarınızdaki sql sorgusunu aşağıdaki kod ile değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Kod:
("SELECT TOP 1 strAuthority FROM TB_USER WHERE strAccountID = '$username' AND strPasswd = dbo.HashPasswordString('$password')")

caqri25 Çevrimdışı

caqri25

KY Üye
Hemen deniyorum hocam inanırmısın pc başına oturalı 3 saat oldu tam tükendim senden mesaj geldi

shadow Çevrimdışı

shadow

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Web sitesi
Hocam pus için orijinal swf üstünden çalışan pus yerine eger dosyalarinizda varsa uif yani hook ile gelen pus u kullanmanız daha işlevsel olacaktır.
Merhaba hocam,

Hook ile gelen pus yok swfyide kullanamadım web tarafında çözüm oluşturdum ancak oyun içi entegre etmeye çalışıyorum.
Hemen deniyorum hocam inanırmısın pc başına oturalı 3 saat oldu tam tükendim senden mesaj geldi

kesin çözümdür kolay gelsin :)

caqri25 Çevrimdışı

caqri25

KY Üye
Çok sağol hocam bu konularda biraz acemiyim bu verdiğin kodu sql query mi uygulayacağım yoksa panelin login php dosyasına mı?

shadow Çevrimdışı

shadow

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Web sitesi
panel login dosyasında bu sorguyu bul password kısmını dbo.haspasswordstringli kısımla değiştir yeterli

caqri25 Çevrimdışı

caqri25

KY Üye
Kral Allah razı olsun sabahtan beri bununla uğraşıyordum oldu çok sağol :)

C Çevrimdışı

cersei

KY Üye
Panel uzerinden kayit islemi icin bende tavsiyenizi denedim ancak basarili olmadim, admin paneli ve oyun kullanici kayit sistemini SQL e baglamayi bilen varsa yardimci olabilir mi ?

shadow Çevrimdışı

shadow

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Web sitesi
Panel uzerinden kayit islemi icin bende tavsiyenizi denedim ancak basarili olmadim, admin paneli ve oyun kullanici kayit sistemini SQL e baglamayi bilen varsa yardimci olabilir mi ?
yöntem aynı register.php içinde dbye gonderilen şifreyi yukarıdaki şekilde hash uygula işlem tamamdır

Reklam