YARDIM bazı ıtemler oyun ıcınde gorunmuyor

CoupDeGraceTR

KY Uzman Üye
KY YardımSever
arkdaslar resimdeki gibi item var ama gorunmuyor bunu nasıl ekleye bılır duzelte bılırım

mehmetalizagor

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
database item tablosundan itemi bul itemiconunu güncelle ve client item_org_us buradada item iconunu güncelle , kullandıgın clientde o iteme ait bir item icon olmadıgı için boş görünüyor ui klasörü unpack yaptıktan sonra item iconlara bakabilirsin

CoupDeGraceTR

KY Uzman Üye
KY YardımSever
database item tablosundan itemi bul itemiconunu güncelle ve client item_org_us buradada item iconunu güncelle , kullandıgın clientde o iteme ait bir item icon olmadıgı için boş görünüyor ui klasörü unpack yaptıktan sonra item iconlara bakabilirsin
soyledıklerıne baaktım ama bulmadım databseden item ıconunu bulmadım yanı db de oyle bırsey yok uı da ıtem ıconlarının buldum ama hangısı nedır bılmıyorum daha detayla anlatma ımkanın varmıdır

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Hocam item org us ta yazan icon Ui klasöründe yoksa ona uygun bi kutu dxt ayarlayabilirsin farklı clientlerin ui klasöründe de bulabilirsin kendi clientin içinde de olabilir item_icon numaralarına bakarak uygun birşey yapabilirsin.

CoupDeGraceTR

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Hocam item org us ta yazan icon Ui klasöründe yoksa ona uygun bi kutu dxt ayarlayabilirsin farklı clientlerin ui klasöründe de bulabilirsin kendi clientin içinde de olabilir item_icon numaralarına bakarak uygun birşey yapabilirsin.
valla hocam item_org_us tablosunu acıyorum ama icon nosu felan goremıyorum

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
7 ve 8. Satır hocam dxt de o numarayı aratacaksın ama orda yazdığı gibi yazmaz örneğin item_icon_8_ diye başlar

mrfuat

KY Kıdemli Üye
hocam 7. satırdaki item icon kodları itemicon8_ bilmem ne diye aratırsan bulursun

Reklam