ÇÖZÜLDÜ KOPANEL HAKKINDA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MALATYALI

KY Uzman Üye
KY YardımSever
arkadaşlar merhaba öncelikle ben bu soldaki dc adresini değiştirmek istiyorum bilgisi olan varsa yazabilir mi
1698590690041.png

Çözüm
Tam adı böyle olmayabilir ama grepwin mi ney bir uygulama var, onu yükle, sonra www klasörüne sağ tıkla uygulama penceresini ac ve ordaki arama kısmına discord yaz. Tüm www içinde arat nerelerde olduğunu görürsün. Alttaki alandan çift tıklayıp açabilirsin dosyaları da. Ayrıca bu uygulama her konuda işine yarar, özellikle kendim lua vs duzenlerken tek tuşla 150 tane luada birden değişiklik yapabilirsin.

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Panel dosyalarının içinde discord arat notepad ile çıkan sonuçların içinde bulursun.

MALATYALI

KY Uzman Üye
KY YardımSever
discord index diye bir şey var fakat hata veriyor

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Arattığında Discord adres linki çıkar yoksa databasede panel ile alakalı social diye bi tablo olur onada bakabilirsin

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
id yazan yere sayı gir 1 gibi

Anissa

Moderatör
Teknik Üye
KY YardımSever
Coder
Soldaki dc adresi panel dosyasının içerisinde. www içinde aramalısın. Phpleri not ile açabilirsin

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Tam adı böyle olmayabilir ama grepwin mi ney bir uygulama var, onu yükle, sonra www klasörüne sağ tıkla uygulama penceresini ac ve ordaki arama kısmına discord yaz. Tüm www içinde arat nerelerde olduğunu görürsün. Alttaki alandan çift tıklayıp açabilirsin dosyaları da. Ayrıca bu uygulama her konuda işine yarar, özellikle kendim lua vs duzenlerken tek tuşla 150 tane luada birden değişiklik yapabilirsin.

Çözüm

MALATYALI

KY Uzman Üye
KY YardımSever
eyw hocam teşekkür ettim işime yaradı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam