ÇÖZÜLDÜ hosting üzerinden kopanel kurulumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lantheyus

KY Kıdemli Üye
merhabalar baslıktada belirttigim gibi sunucu üzerine kopaneli calıstırıyorum sorun yok xammp apacheserv vs gibi uygulamalar olmadan direk hostingim üzerinden bu paneli calıstırmak istiyorum bu konuda tecrübeli bi abimiz bana yardımcı olabilirmi acaba ilgi ve alakanız icin simdiden tesekkür ederim tarafıma 0507 104 12 53 nolu telefon numarasından wp yada direk arayarak ulasabilirsiniz.

Cupcap

KY Kıdemli Üye
senin söylediğin uygulamalar zaten çalıştırdığın sunucunun web sunucusu olmasını için gereken programları prosedürleri çalıştıran uygulamalar direk hostinginden kastın nedir bu programları kullanmak istemeden mi çalıştırmak istiyorsun ? eğer öyle ise anlatımına göre bu mümkün değil

yokedici767

KY Cezalı Üye
ko panel sunucudan bağlantısız bir şekilde hostingte kurulur bunun için windows hosting lazım ilgilenirseniz yardımcı olurum size

yokedici767

KY Cezalı Üye
saldırıların ve hackleme olaylarının %90 ko panel üzerinden yapılır eğer bunu hostinge taşırsanız bunları yaşamazsınız

lantheyus

KY Kıdemli Üye
eline saglık sorunum çözülmüştür istedigim şekilde hosting üzerinden panel yayın yapmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam