SOURCE En Güncel ISTIRAP SRC - DB - KOPANEL (Çoğu Hata Fix - Videolu ANLATIM)

AKUMA

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Emeğine sağlık. Teşekkür ederim.

adem691

KY Üye

Şuana kadar piyasa olan ISTIRAP ACS'nin en son halidir.

KURAMAYAN KALMAYACAK !
SQL Server Kurulumu

DB Restore Edilmesi
Gerekli ODBC Ayarları
Visual Studio Kurulumu
SRC'nin Build Edilebilmesi
Appserv Kurulumu

KoPanel Kulurumu
Piyasada olan ISTIRAP dosyalarına ilave olarak yapılan düzeltmeler

ODBC bağlantısı .ini içerisinden yapılacak şekilde ayarlandı.
Juraid Mountain kapıları (köprüleri) düzeltildi.
Target Monster / User / Npc Hp Yüzde olarak ayarlandı.
Target HP Bar animasyonu eklendi.
+TBL koruma sistemi eklendi.
Rebrith level NPC'si düzeltildi.
MultiClient Sınırı 3 olarak düzeltildi.
Genie ile altındaki premium kutusu
iç içe giriyordu düzeltildi.
Socket tarafında belirli IP'lere saldırı izni vardı düzeltildi.
Eslant Karus ve Human ortaktı. Ayırma işlemi yapıldı.
CSW savaşı başlayınca Delos bölgesine geçildiğinde oyun kapanıyordu düzeltildi.
Başlangıç level 83 olarak ayarlandı
Master açık hale ge
tirildi
Hile (Cheat Engine tarzı programlar vs.) Authority değiştirerek
gm moduna geçiyorlardı, bunun kontrolü var ama dc etmiyordu, düzeltildi

HEPSİNİ VİDEOLU ANLATIM YAPTIK !!
SQL Server - Database - ODBC Kurulumu
Visual Studio - SRC Build - Client Kurulumu
Appserv - Kopanel Kurulumu

DOWNLOAD LINK
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

RAR PASS : skyrusher

GÖRSELLER

Ekli dosyayı görüntüle 3039
Ekli dosyayı görüntüle 3040
Ekli dosyayı görüntüle 3041
Ekli dosyayı görüntüle 3042
Ekli dosyayı görüntüle 3043
Ekli dosyayı görüntüle 3044

Bazı Özellikler

Right Click Exchange (Sağ tık kırdırma) Sistemi
Farmer Bot Sistemi
Merchant Bot Sistemi
Mining Bot Sistemi
Fishing Bot Sistemi
Merchant Eye (Aradığınız itemdeki pazarları gösterir)
Npc'den Irk / Job / Kılık Değiştirme Özelliği
Offline Merchant Özelliği
Yenilenmiş Tekrarlanabilir CR Sistemi
Nickname _: gibi özel harfler ile Char Açabilme
Her mesafeden Kaçırmadan Kutu Alan Auto Loot Özelliği
F10 Option FPSGöstergesi Eklendi
Npc'den Erişilebilen Clan Bankası Sistemi
Özellikli Clan Premium Sistemi
Özellikli Cape Bonus Sistemi
Tüm Joblara Özel Rank Sistemi
Uzaktan Stat/Skill Sıfırlama
Offline Pazar Özelliği
Kişiye Özel TAG Sistemi
Anti AFK Mob Sistemi (Genie Seçmez-Makro Kullanılmaz)
Oto 1'leme Sistemi (Target)
F12 Client Gizleme Sistemi
Gelişmiş Drop ve Mob Arama Ekranı
F10 Game option2 Death Notice Özelliği (Herkes/Ben/Party)
Objeleri Gizleme Özelliği (F10) + Alttan Nowa + Skill Target
Pelerin ve Emblem Gizleme Özelliği
HUD Sistemi Aktif Edildi
User Info Özelliği Yenilendi
Harita Oylama İle Savaş Haritası Belirleme Sistemi
Düşman İşaretleme Sistemi İle Partynizi Rahatlıkla Yönlendirebilirsiniz
Slayt(Ekran Bugu) Vb. İllegal Yöntemler Tamamen Fixlenmiştir
Oyun İçi User Info Özelliği İle Karakterlere Sağ Tıklayarak Envanterlerine Bakabilirsiniz
Magic Bag (Extra Inventory) İle Envanterinize Daha Çok Eşya Alabilirsiniz
Event Takvimi : HP Barın Yanındaki Saat İconuna Tıklayarak Günlük Event Takvimine Ulaşabilirsiniz

KATKILARINDAN DOLAYI @GUNEYHAN 'A TEŞEKKÜRLER
eyw

zalim1990

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Faydalı bilgi tşk ederim

Alican.Tyler

KY Üye
Öyle zaten dosyadaki açıkları iyi biliyorlardi ha milletinde eli armut toplanıyor burda birbirinden iyi ustalar var elbet bu dosyalar günün birinde tamamrn sorunsuz hale gelecekti getirenler cok
Dostum src adama ait değil, sadece geliştirilme aşamasının son demlerinde yardımcı olmuş, ücretli mi yoksa ücretsiz mi destek verdi orasını bilemem. Destek verdi diye src ona ait olmuyor
bir tek hak vermedigim nokta insanları bu kadar hafife alıp tehtidkar olması biri cıkar pisikopat adamın tepesi atar nisanlı misanlı evli mevli dinlemez kafasına sıkar biraz temkinli ve sakin olmakta fayda var öyle herkese ana bacı sövmesi iyi bişey değil haksızmıyım
Alican merhaba,

NameChange olan acıkın farkındayım yaptığın ilk gün anladım.

Birde Magic Sisteminde Genie bir bak var kontrol etmeni isterim orada tarama sistemi aktif genie acıkken seri el kaldırmadan giydirebiliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 3045
Öncelikle Merhaba,

Alican böyle davranması gayet normal şimdi neden normal diyeceksiniz şimdi alican olmasa hile hurda bug olaylarının fixed kısmını yapamazlardı. Alicanla ve ASD44 en son projede yer aldılar.

Şimdi bu projede benimde katkım olsaydı bende üzerinde hak iddaa ederdim.
Senin bu videoda gösterdiğin açıkların çözümünü artık çoğu kişi biliyor.
Istırap dosyasının ilk geliştirilme aşamasında bulunan biri olarak bu dosyaların sana ait olmadığını çok iyi biliyorum.
Buradan sana ekmek çıkmaz 🙂

CEVAP : 1. Dosyayı ilk geliştiren BEN , AKIN , ÖMER EN BAŞINDAN BERİ OLAN KİŞİYİM TÜM AÇIKLARI KAPATAN HERŞEYE ELİMİ ATAN TÜM SALDIRILARI ENGELLEYEN BİRİSİYİM BURDA SÖYLEDİĞİNİZ O YALAN DOLAN SÖZLERİ O YNG VOLKAN SÜTCÜ YA DA FERHAT SANIRIM BİLMİYORUM HANGİSİ AMA BANA TELEFONDA KONUŞAMIYORSUNUZ BURADA İNSANLARA ŞOV MU YAPIYORSUNUZ ? SRC NİN TAM FULL HALİ ELİMDE VE TEKRAR DİYORUM BİRAZCIK ERKEK OLAN VARSA ÇIKAR O DOSYAYLA PARA KAZANMAYA YÖNELİK AÇAR BENDE GÖSTERİRİM ONA O ERKEKLİĞİ.

Sizler benim gözümde 1 avuç becerisiz YAZILIMCISINIZ. O Bana alican bu yemez etmez diyen alican şöyle böyle diye ileri geri konuşanlardan bahsediyorum benim hakkımda kötü söz söyleyenlerden bahsediyorum. Bizim ek gelirlerimiz usko dahil olmak üzere bütün serverlerden sadece bot ve tbl satışı yetecek kadar ileri düzeyde ki server açmakta ki en büyük amacımız EN BÜYÜK KİTLE bizim elimizde olduğu için.

Bugün 3009. müşteriye kurulum yaptım ve bu konuyu bi müşterim attı bana , görünce şok oldum arkamdan bu kadar kişi konuşmuş ve ben susmuş gibi olmuş. Hayır burada ki yazımı üyeliğimi bile unuttum.

Konumuza gelecek olursak sizler o benim hakkımda kötü konuşacak kişiler SADECE VE SADECE BEN VİDEO ATINCA FİXLEYEBİLECEK 1 AVUÇ İNSANSINIZ.

Burada iftiralar da görüyorum yok alican sonrasında dahil oldu falan filan ?

Ben ücretsiz bi şekilde dosyaya en başından sonuna kadar hizmet ettim yardımcı oldum elimden ne geliyorsa kapattım sadece geriye 35 madde bıraktık çünkü **** in hareketleri hiç normal değildi dengesizdi aramıza mesafe koydu bizim ASD44 de dedi ki güncellemeleri verdim fixledim de ve geri çekil bakalım **** bu önümüzde ki aylarda nasıl davranıyo izleyelim , daha aradan 1 ay geçti geçmedi adamın biri mesaj attı dostum siz geliştiriyormuşsunuz ben ******* 150 bin liraya satın aldım diye işte orada bizim asd44 haklı çıktı.

TEKRAR DİYORUM BAKIN , HEPİNİZ O BANA GİYDİRENLER BİR ARAYA GELSENİZ BİLGİMİZİN ANCAK 4/1 ine SAHİP OLURSUNUZ. KENDİNİZİ DEĞERLİ BİRŞEY ZANNETMEYİN BİRAZCIK BİLEĞİNE VE EMEĞİNE GÜVENEN KİŞİ VARSA GELSİN ISTIRAP DOSYASIYLA BİR SERVER AÇSIN BENDEN İZİN ALMADAN OLACAKLARI İZLEYELİM.

BU SEFERDE ŞEY DİYECEKSİNİZ HEE BURASI AÇIKMIŞ EE TAMAM BURAYIDA KAPATTIM HADİ ALİCAN :D

SİZE KİM NE MASAL ANLATTI BİLMİYORUM AMA BANA ULAŞMAK ZATEN ÇOK BASİT BU YALAN DOLANLARA GİRMEDEN ÖNCE BANA MESAJ ATARAKDA BUNLARI ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

INSTAGRAM : _alican98
WHATSAP : 0-5-3-5- 5-5-5 2-1- 2-4

Alican.Tyler

KY Üye
ŞUNU DA EKLİYİM ŞUAN ISTIRAP DOSYASIYLA SERVER AÇAN İNSANLARIN HEPSİ BANA BİR ÖDEME YAPIYOR ÖYLE AÇIYOR ÖDEME YAPMAYAN İNSANLARI ZATEN YOUTUBE DE İZLİYORSUNUZ.

ONLAR BAŞINA GELECEKLERİNİN FARKINDA AMA SİZLER DEĞİLSİNİZ.

BENİ 2. PLANA ATMAK GİBİ Bİ SÖZLER DAVRANIŞLAR GÖRÜYORUM YOK ONLAR PROJENİN SONUNDA DAHİL OLDU FALAN ? HAYIR ISTIRAP BENİM DESEM SALDIRI YİYECEKTİ ONDAN DOLAYI BEN AĞZIMI AÇAMADIM HİÇ BİR YERDE.

İLERİDE DE BÖYLE SENARYOLARIN YAŞANACAĞINA EMİN OLDUĞUM İÇİN ŞİMDİDDEN ADIMI KOYAYIM BAĞRİ CURSEACS İLE BERABERİZ ONLAR NE İSTERSE ONLARI YERİNE GETİRİYORUZ VUR DEDİĞİ YERİ VURUYORUZ DÜŞÜR DEDİĞİNİ DÜŞÜRÜYORUZ EĞER BİRİSİ CANIMIZI SIKARSADA DÜŞÜRÜYORUZ ARADAN BİR KAÇ AY GEÇİNCE ARKADAŞLAR DOSYAM BU BEN AÇIYORUM DEDİĞİMDE BELLİ Kİ SİZLER GENE ATLAYIP YA BU ADAMIN BURADA İŞİ NE Kİ YALAN KONUŞUYO DİYECEKSİNİZ BELLİ Kİ.

ÖNDEN YERİMİZİ ALALIM DA ŞU YALAN DOLU AĞIZLARINIZ BİRAZ SUSU VERSİN.

Alican.Tyler

KY Üye
Istırap dosyasının ilk geliştirilme aşamasında bulunan biri olarak bu dosyaların sana ait olmadığını çok iyi biliyorum.
SANA GELECEK OLURSAK DA SEN KİMSİN ? ISTIRAP DOSYASINI GELİŞTİREN AKIN BEN ÖMERDİK.

SANA NOLUYO ? WHATSAPDAN YAZ BAKALIM Bİ GÖRELİM KİM OLDUĞUNU ?

ISTIRAP WHATSAP GRUBUNU KURAN BİLE BENİM SEN BURADA MİLLETE BEN Bİ HALTIM DİYE KE

YNG

Moderatör
KY YardımSever
Coder

CEVAP : 1. Dosyayı ilk geliştiren BEN , AKIN , ÖMER EN BAŞINDAN BERİ OLAN KİŞİYİM TÜM AÇIKLARI KAPATAN HERŞEYE ELİMİ ATAN TÜM SALDIRILARI ENGELLEYEN BİRİSİYİM BURDA SÖYLEDİĞİNİZ O YALAN DOLAN SÖZLERİ O YNG VOLKAN SÜTCÜ YA DA FERHAT SANIRIM BİLMİYORUM HANGİSİ AMA BANA TELEFONDA KONUŞAMIYORSUNUZ BURADA İNSANLARA ŞOV MU YAPIYORSUNUZ ? SRC NİN TAM FULL HALİ ELİMDE VE TEKRAR DİYORUM BİRAZCIK ERKEK OLAN VARSA ÇIKAR O DOSYAYLA PARA KAZANMAYA YÖNELİK AÇAR BENDE GÖSTERİRİM ONA O ERKEKLİĞİ.

Sizler benim gözümde 1 avuç becerisiz YAZILIMCISINIZ. O Bana alican bu yemez etmez diyen alican şöyle böyle diye ileri geri konuşanlardan bahsediyorum benim hakkımda kötü söz söyleyenlerden bahsediyorum. Bizim ek gelirlerimiz usko dahil olmak üzere bütün serverlerden sadece bot ve tbl satışı yetecek kadar ileri düzeyde ki server açmakta ki en büyük amacımız EN BÜYÜK KİTLE bizim elimizde olduğu için.

Bugün 3009. müşteriye kurulum yaptım ve bu konuyu bi müşterim attı bana , görünce şok oldum arkamdan bu kadar kişi konuşmuş ve ben susmuş gibi olmuş. Hayır burada ki yazımı üyeliğimi bile unuttum.

Konumuza gelecek olursak sizler o benim hakkımda kötü konuşacak kişiler SADECE VE SADECE BEN VİDEO ATINCA FİXLEYEBİLECEK 1 AVUÇ İNSANSINIZ.

Burada iftiralar da görüyorum yok alican sonrasında dahil oldu falan filan ?

Ben ücretsiz bi şekilde dosyaya en başından sonuna kadar hizmet ettim yardımcı oldum elimden ne geliyorsa kapattım sadece geriye 35 madde bıraktık çünkü **** in hareketleri hiç normal değildi dengesizdi aramıza mesafe koydu bizim ASD44 de dedi ki güncellemeleri verdim fixledim de ve geri çekil bakalım **** bu önümüzde ki aylarda nasıl davranıyo izleyelim , daha aradan 1 ay geçti geçmedi adamın biri mesaj attı dostum siz geliştiriyormuşsunuz ben ******* 150 bin liraya satın aldım diye işte orada bizim asd44 haklı çıktı.

TEKRAR DİYORUM BAKIN , HEPİNİZ O BANA GİYDİRENLER BİR ARAYA GELSENİZ BİLGİMİZİN ANCAK 4/1 ine SAHİP OLURSUNUZ. KENDİNİZİ DEĞERLİ BİRŞEY ZANNETMEYİN BİRAZCIK BİLEĞİNE VE EMEĞİNE GÜVENEN KİŞİ VARSA GELSİN ISTIRAP DOSYASIYLA BİR SERVER AÇSIN BENDEN İZİN ALMADAN OLACAKLARI İZLEYELİM.

BU SEFERDE ŞEY DİYECEKSİNİZ HEE BURASI AÇIKMIŞ EE TAMAM BURAYIDA KAPATTIM HADİ ALİCAN :D

SİZE KİM NE MASAL ANLATTI BİLMİYORUM AMA BANA ULAŞMAK ZATEN ÇOK BASİT BU YALAN DOLANLARA GİRMEDEN ÖNCE BANA MESAJ ATARAKDA BUNLARI ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

INSTAGRAM : _alican98
WHATSAP : 0-5-3-5- 5-5-5 2-1- 2-4
ŞUNU DA EKLİYİM ŞUAN ISTIRAP DOSYASIYLA SERVER AÇAN İNSANLARIN HEPSİ BANA BİR ÖDEME YAPIYOR ÖYLE AÇIYOR ÖDEME YAPMAYAN İNSANLARI ZATEN YOUTUBE DE İZLİYORSUNUZ.

ONLAR BAŞINA GELECEKLERİNİN FARKINDA AMA SİZLER DEĞİLSİNİZ.

BENİ 2. PLANA ATMAK GİBİ Bİ SÖZLER DAVRANIŞLAR GÖRÜYORUM YOK ONLAR PROJENİN SONUNDA DAHİL OLDU FALAN ? HAYIR ISTIRAP BENİM DESEM SALDIRI YİYECEKTİ ONDAN DOLAYI BEN AĞZIMI AÇAMADIM HİÇ BİR YERDE.

İLERİDE DE BÖYLE SENARYOLARIN YAŞANACAĞINA EMİN OLDUĞUM İÇİN ŞİMDİDDEN ADIMI KOYAYIM BAĞRİ CURSEACS İLE BERABERİZ ONLAR NE İSTERSE ONLARI YERİNE GETİRİYORUZ VUR DEDİĞİ YERİ VURUYORUZ DÜŞÜR DEDİĞİNİ DÜŞÜRÜYORUZ EĞER BİRİSİ CANIMIZI SIKARSADA DÜŞÜRÜYORUZ ARADAN BİR KAÇ AY GEÇİNCE ARKADAŞLAR DOSYAM BU BEN AÇIYORUM DEDİĞİMDE BELLİ Kİ SİZLER GENE ATLAYIP YA BU ADAMIN BURADA İŞİ NE Kİ YALAN KONUŞUYO DİYECEKSİNİZ BELLİ Kİ.

ÖNDEN YERİMİZİ ALALIM DA ŞU YALAN DOLU AĞIZLARINIZ BİRAZ SUSU VERSİN.

Alican.Tyler

KY Üye
  • Beğen
Tepkiler: YNG
Reklam