SOURCE En Güncel ISTIRAP SRC - DB - KOPANEL (Çoğu Hata Fix - Videolu ANLATIM)

Hagen

Süper Moderatör
ÖDEME YAPTI BANA EVET ? HAYIRDIR ? HOMEKOFUN DEDİ Kİ BİZ PARA KAZANMAYA YÖNELİK AÇMIYORUZ KRAL DOKUNMA JAPKOUS DEDİĞİN TİTAN OLAN SANIRIM ? TİTANSA EVET ÖDEME YAPTI VARMI BAŞKA SORUN ?
homekofun a gelip ncs deneyip " yok burası pk mış gidiyorum ben " dedin ***. sen ne anlatıyon değişik. keşke yapsan bişeylerde düzeltsek :D
Gameserverde ncs ile alakalı bir sürü paket vs. attığın gözüküyor. bir sürü log vardı.

YNG

Süper Moderatör
KY YardımSever
Coder
ÖDEME YAPTI BANA EVET ? HAYIRDIR ? HOMEKOFUN DEDİ Kİ BİZ PARA KAZANMAYA YÖNELİK AÇMIYORUZ KRAL DOKUNMA JAPKOUS DEDİĞİN TİTAN OLAN SANIRIM ? TİTANSA EVET ÖDEME YAPTI VARMI BAŞKA SORUN ?
sana kim ödeme yaptı onu sorabilir miyim ben mi yaptım sana

Alican.Tyler

KY Üye
sana ödeme yaptı onu sorabilir miyim ben mi yaptım sana
ayın 9 unda açan titandan bahsediyorum homekofun olayına gelirsek burası pk farm ve para kazanmaya yönelik değil dedim ? FARM Bİ SERVER PARA KAZANMAYA YÖNELİK DEĞİL VE USERİ DE AZ NE YAPMAM ISİTİYORSUN ? @hagen gelip diğer paketleri mi sıralıym sana fixle diye ? benle olan konuşmana da dikkat et o yıldızlı yazan yerde küfür var sanırım çok küfür etmek istiyorsan

0-5-3-5 5-5-5 2-1- 2-4 buyur gel bekliyorum

Hagen

Süper Moderatör
ayın 9 unda açan titandan bahsediyorum homekofun olayına gelirsek burası pk farm ve para kazanmaya yönelik değil dedim ? FARM Bİ SERVER PARA KAZANMAYA YÖNELİK DEĞİL VE USERİ DE AZ NE YAPMAM ISİTİYORSUN ? @hagen gelip diğer paketleri mi sıralıym sana fixle diye ? benle olan konuşmana da dikkat et o yıldızlı yazan yerde küfür var sanırım çok küfür etmek istiyorsan

0-5-3-5 5-5-5 2-1- 2-4 buyur gel bekliyorum
Homekofun Para kazanmaya yönelik server ve ncs denediğine dair bir sürü log vardı.
100 tane ncs denemişsin. Sözde dokunmamışsın.
Muhtemelen sitedeki kullanıcıların adlarını çekiyorsun ve txt dosyasına yazdırıp sırayla paket atıyorsun.

Dikkat etmiyorum. Varza büzük gel dene. Her yeri logladım.

Alican.Tyler

KY Üye
Homekofun Para kazanmaya yönelik server ve ncs denediğine dair bir sürü log vardı.
100 tane ncs denemişsin. Sözde dokunmamışsın.
Muhtemelen sitedeki kullanıcıların adlarını çekiyorsun ve txt dosyasına yazdırıp sırayla paket atıyorsun.

Dikkat etmiyorum. Varza büzük gel dene. Her yeri logladım.
Bak kardeşim , 14 yaşından beri bu işlerle uğraşırım cheat engine denilen herkesin bildiği programla başladım 17 yaşında elimden asd44 tuttu Vb6 ve Vbnet ile başladım şuan 24 yaşındayım çok şükür çok ilerlediğimi düşünüyorum ve benim ilerlememe en çok sebep olan şeyler sen gibi arkadaşların bana diklenmesiydi.

İşin sonucu BRAZZERS videosu gibi youtube da kendilerini görürlerdi ve bizim insanımız da bunları sever VURMALI KIRMALI şeyleri sever.

Ben sataşabileceğin birisi değilim git birisinden kod iste ne biliyim uıf falan iste tahtlı karakter falan iste projeleri araştır kendine ordan bişeyleri al başka şeylerle uğraş elimde ki herşeyi fixlesen AMAZONDAN İP alır DDOS A bağlar gene vurur indiririm.

Ki elimde ki leride bilmiyorsun dediğim gibi ben video atmazsam sizler fixleyemezsiniz.

Gerçeğini bildiğim yalanları dinliyorum şuan benden uzak dur bana sataşma benim hakkımda kötü söz söyleme bak ben senin hakkında kötü bir söz söylemiyorum hadi güzel kardeşim ALLAHA EMANET OL.

He benim hakkımda da bişey duyarsan emin olmak istersen numaram orada bak insan yemiyoruz efendi ve saygılı insanlarız biz küfür edene ediyoruz yoksa istanbul gaziosmanpaşa da meydanda oturuyorum gel bir gün misafirim ol kafeler var restoranlar var gel oturup konuşalım ne konuşmak istersen 2 yetişkin arkadaş gibi bende siz gibi insanım eğer ön yargıların varsa burda ki bi çok kişiden çok daha iyi bi insan olduğuma eminim.

Piyasada ki bir çok SRC e de yardım etmişliğim de vardır. Birde serverine girmemem için dua eden DGN guard VOLKAN SÜTCÜ burada ki YGN gibi arkadaşlar vardır. Onlar hariç onların yanından bile geçmem kardeş.

• Şaşkın
Tepkiler: YNG

Hagen

Süper Moderatör
Bak kardeşim , 14 yaşından beri bu işlerle uğraşırım cheat engine denilen herkesin bildiği programla başladım 17 yaşında elimden asd44 tuttu Vb6 ve Vbnet ile başladım şuan 24 yaşındayım çok şükür çok ilerlediğimi düşünüyorum ve benim ilerlememe en çok sebep olan şeyler sen gibi arkadaşların bana diklenmesiydi.

İşin sonucu BRAZZERS videosu gibi youtube da kendilerini görürlerdi ve bizim insanımız da bunları sever VURMALI KIRMALI şeyleri sever.

Ben sataşabileceğin birisi değilim git birisinden kod iste ne biliyim uıf falan iste tahtlı karakter falan iste projeleri araştır kendine ordan bişeyleri al başka şeylerle uğraş elimde ki herşeyi fixlesen AMAZONDAN İP alır DDOS A bağlar gene vurur indiririm.

Ki elimde ki leride bilmiyorsun dediğim gibi ben video atmazsam sizler fixleyemezsiniz.

Gerçeğini bildiğim yalanları dinliyorum şuan benden uzak dur bana sataşma benim hakkımda kötü söz söyleme bak ben senin hakkında kötü bir söz söylemiyorum hadi güzel kardeşim ALLAHA EMANET OL.

He benim hakkımda da bişey duyarsan emin olmak istersen numaram orada bak insan yemiyoruz efendi ve saygılı insanlarız biz küfür edene ediyoruz yoksa istanbul gaziosmanpaşa da meydanda oturuyorum gel bir gün misafirim ol kafeler var restoranlar var gel oturup konuşalım ne konuşmak istersen 2 yetişkin arkadaş gibi bende siz gibi insanım eğer ön yargıların varsa burda ki bi çok kişiden çok daha iyi bi insan olduğuma eminim.

Piyasada ki bir çok SRC e de yardım etmişliğim de vardır. Birde serverine girmemem için dua eden DGN guard VOLKAN SÜTCÜ burada ki YGN gibi arkadaşlar vardır. Onlar hariç onların yanından bile geçmem kardeş.
Bizim gruptan hiç bir kişiye bişey yapamazsın bro. Çok fazla atıp tutuyorsun. sen kadar bizde biliyorz bu işleri.
Sizin dosyalarınızla kendime yeni bir bilgisayar aldım mesela sağolun.

Botnet, Layer7 ddos vs. hiç biri geçmez. fiziksel koruma mikrotik routerden tut firewall'a kadar herşey ayarlı.
istediğin kadar UDP yap bant kontrolü ve hattı kendim daraltıyorum izliyorum.

NCS Olayı iyiydi senin için ama videosunu çekmen veya yng'ye ulaşabilecek birine yapman bitirdi seni. (AYDEKO)
YNG ilk dakikada nerden yapmış olabileceğini anladı ve bizim projelerde de kapattı.

YNG'e hiç bulaşma giremezsin zaten. :D kernel bile kapalı onun acs'de am-k ne anlatıyorsun.
Screenshot_3.png

Son düzenleme:

SRCx

KY Saygın Üye
Server Sahibi
Ben japko.us server sahibiyim kral sen sanırım japkoworld ile karıştırdın ben hiç sana ödeme yapmadım :) iyi forumlar

Alican.Tyler

KY Üye
Bizim gruptan hiç bir kişiye bişey yapamazsın bro. Çok fazla atıp tutuyorsun. sen kadar bizde biliyorz bu işleri.
Sizin dosyalarınızla kendime yeni bir bilgisayar aldım mesela sağolun.

Botnet, Layer7 ddos vs. hiç biri geçmez. fiziksel koruma mikrotik routerden tut firewall'a kadar herşey ayarlı.
istediğin kadar UDP yap bant kontrolü ve hattı kendim daraltıyorum izliyorum.

NCS Olayı iyiydi senin için ama videosunu çekmen veya yng'ye ulaşabilecek birine yapman bitirdi seni. (AYDEKO)
YNG ilk dakikada nerden yapmış olabileceğini anladı ve bizim projelerde de kapattı.

YNG'e hiç bulaşma giremezsin zaten. :D kernel bile kapalı onun acs'de **-k ne anlatıyorsun.
Ekli dosyayı görüntüle 3134

Senin akınla olan muhabbetini biliyorum belli ki utanman arlanman yok size sövülse susacaksınız herşey para için yeterki vuruyim indiriyim sizde kapatın olayınız amacınız bu. Panelden öyle seri seri üyelik açtırmaya benzemez bu yazılır bi tane capctha kalırsın öyle olayların hepsine vakıfım.

Ben japko.us server sahibiyim kral sen sanırım japkoworld ile karıştırdın ben hiç sana ödeme yapmadım :) iyi forumlar

diyen arkadaş benim dediğim ile senin ki bir değil beni yanlış anlamızsın.

300 gram bilginizle hagen ve YNG bi tane server açın reklam parası basın o zaman görüşürüz böyle bomboş sv lerinizde debug modda açık her gün allaha yalvararak olmaz bu iş.

Ne zaman server açarsanız o zaman hesaplaşırız ama para basın bi ödeme yapın.

Volkanı ALLAH gibi görenler var sanırım burada.

Bir tarafınız yiyorsa açın para basın o zaman ben size KİM BÜYÜK KÜÇÜK göstericem.

Test serverinizi DEBUG modda açık bırakıp gel indir demekle olmaz bu iş.

Hagen

Süper Moderatör
Senin akınla olan muhabbetini biliyorum belli ki utanman arlanman yok size sövülse susacaksınız herşey para için yeterki vuruyim indiriyim sizde kapatın olayınız amacınız bu. Panelden öyle seri seri üyelik açtırmaya benzemez bu yazılır bi tane capctha kalırsın öyle olayların hepsine vakıfım.

diyen arkadaş benim dediğim ile senin ki bir değil beni yanlış anlamızsın.

300 gram bilginizle hagen ve YNG bi tane server açın reklam parası basın o zaman görüşürüz böyle bomboş sv lerinizde debug modda açık her gün allaha yalvararak olmaz bu iş.

Ne zaman server açarsanız o zaman hesaplaşırız ama para basın bi ödeme yapın.

Volkanı ALLAH gibi görenler var sanırım burada.

Bir tarafınız yiyorsa açın para basın o zaman ben size KİM BÜYÜK KÜÇÜK göstericem.

Test serverinizi DEBUG modda açık bırakıp gel indir demekle olmaz bu iş.

Akın benim eskiden kardeşimdi. Defalarca maddi olarak bir şekilde desteklemek istesem bile istemedi.
Seviyordum kendisini. bi baktım iyice geliştirmiş kendini üniversite felan okumuş ben geri döndüğümde şaşırdım.
Akının olaylarını vs YNG bana anlattı eski akın değil o felan.

Bana 5 dakikalık birşey için yardımcı olmadı. 50bin üyeliği 20 dk'da açtım ve 15 dk uğraştırdım. SQL Tablosunda. Şişirecek ve patlatıcaktım.

OCR ile okunabilecek boktan bişey koymuşlar. ocr ile okutulup yine geçilir. curl ile yine yapılır. çözüm değil. HCaptcha kurmanız gerek :D

Ayrıca akının db'de var bende. XSS yaparak çektim.

Şimdi onun sevdiği temayı geliştiriyorum. o böyle olmasını istedi.

Datalife Engine Framework içerisine sistem yapıyorum kendime.

1707646947559.png
1707646977793.png
1707647007889.png

YNG

Süper Moderatör
KY YardımSever
Coder
Akın benim eskiden kardeşimdi. Defalarca maddi olarak bir şekilde desteklemek istesem bile istemedi.
Seviyordum kendisini. bi baktım iyice geliştirmiş kendini üniversite felan okumuş ben geri döndüğümde şaşırdım.
Üniversite okumuş ama adam olmamış kimse kusura bakmasın.
bağzı kişilerle takıldı değişti ben akın takılmadığı kişilerle takılıyorum bilgi alış verişi yapıyorum.

AKIN ilah değil yalnız herkesin ağzında akın akın akın

Alican.Tyler

KY Üye

Bana 5 dakikalık birşey için yardımcı olmadı. 50bin üyeliği 20 dk'da açtım ve 15 dk uğraştırdım. SQL Tablosunda. Şişirecek ve patlatıcaktım.

OCR ile okunabilecek boktan bişey koymuşlar. ocr ile okutulup yine geçilir. curl ile yine yapılır. çözüm değil. HCaptcha kurmanız gerek :D

Ayrıca akının db'de var bende. XSS yaparak çektim.

Şimdi onun sevdiği temayı geliştiriyorum. o böyle olmasını istedi.

Datalife Engine Framework içerisine sistem yapıyorum kendime.

Ekli dosyayı görüntüle 3135
Ekli dosyayı görüntüle 3136
Ekli dosyayı görüntüle 3137
Ben senin ilgilendiğin bölüm ile ilgilenmiyorum dostum benim işim PAKET TARAMASI VE BUG BOT TBL bile değil ÖNCELİK BUDUR.

Git kendi alanında ki lere salça ol eğer bana salça olcaksan da güzel bir server açarsın reklamı basılmış minimum 100 oyuncusu olan cebinden en kötü bi 10 bin harcarsın bende sana o zaman ilgilendiğim dalları gösteririm.

Benim sinirli bi insan oldugumu bilip üstüme gelip gaza geleceğimi düşünüyorsunuz o paketleri kolay elde etmedik ki kolayca sizlere verelim önce bi denk olun bizle sonra bi server açın siz 30 kere açsanız ben 31 kere de düşürürüm.

Ama boş ve debug modda olan serverinizi değil. O Volkan sütçü dediğimiz arkadaş gibi kem küm şovlar yaparakta değil.

Tut ki bir gün gerçekten elimde ki herşeyi size vermiş olsam 5 yıl sürse bu aramız da ki savaş.

DDOS atar gene yakarım sizi , ne sana ne volkan gibilerine bu zamana kadar geri vites yapıp susmadık.

Bu saatten sonra da susturamaszınız.

Burda kendinizi 3 5 kişiye şov yaparak tanıtırsınız , ben de şovumu youtube da yapıyorum.

Şovuma katılmak isteyen var mı ? Reklam basarak SERVER AÇABİLİR.

Reklam