ARIYORUM Yeni (yeşil) magic hammer iconu olan var mı?

heyladies31

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
japko.us
Kullanılan Source
ıstırap
Kullanılan Database
2383
Kullanılan Client
2383
Kullanılan Web Panel
--
Hangi versiyon
2383
Merhabalar. Elinde yeni yeşil magic hammer iconu olan var mı ? Varsa dxt formatında paylaşırsa sevinirim.

Melanor21

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Yok başkan onu sormadım. Bu dosyayı indirdim şimdi. Kendi kullandığım Clientteki hdr paketini nasıl açıp bunu içine gönderebilirim onu sormak istedim.
Cevap verdim : Usko son haline Yeni şifreleme hdr unpack bi arkadaşımla parayla aldım.

swatxx

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Cevap verdim : Usko son haline Yeni şifreleme hdr unpack bi arkadaşımla parayla aldım.
Parayla aldığınızı anladım. Diyelim açmaya çalıştım resimli ve ya videolu anlatım filan bildiğiniz var mı ?
Yani nasıl eklendiğini anlamak için programı istemedim sizden:D

Melanor21

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Parayla aldığınızı anladım. Diyelim açmaya çalıştım resimli ve ya videolu anlatım filan bildiğiniz var mı ?
HDR UNPACK Etmek kolay, paylaşımdaki aynı ama yeni şifreleme qeldi onu sen kendin çözebilirsin C# sahip değilim, arkadasım C# yeni kodlama yazılmıs o konuda bilgi sahip değilim. çok üzgünüm.

heyladies31

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
japko.us
indirdiğiniz dxtyi itemicon_<tblde yazan item dxt numarası> olarak isimlendirin. client UI klasörü içerisine atın kendisi otomatik packleyecektir zaten.

Reklam