YARDIM Yeni server açınca eskisine girmesi

b3rq4y

KY Saygın Üye
KY YardımSever
dbden server_list tablosunu düzenledim.diğer sunucuya girdiğimde eskisine giriyor.hangi tablolardan düzenleme yapmam lazım.birisi yeni sunucu olması gerekiyor.234234.jpg

Cupcap

KY Kıdemli Üye
dbden server_list tablosunu düzenledim.diğer sunucuya girdiğimde eskisine giriyor.hangi tablolardan düzenleme yapmam lazım.birisi yeni sunucu olması gerekiyor.Ekli dosyayı görüntüle 2006
Server list ile ayarlama yaparken yeni sunucu için ip vermen lazım gameserver gibi bir tablo var aynı zamanda onuda ayarlıyorsun sadece onlada bitmiyor anticheat ile uyumlu halede getirmen lazım

Cupcap

KY Kıdemli Üye
Tabi sadece bunlarlada sınırlı değil yeni bir server olacağı için sql üzerine yeni db kurulacak ve yeni sunucu eski sunucu üzerinden login olacağı için sadece gameserver çalışması lazım ki oyuna server list üzerinden giriş yaptırabilsin

b3rq4y

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Tabi sadece bunlarlada sınırlı değil yeni bir server olacağı için sql üzerine yeni db kurulacak ve yeni sunucu eski sunucu üzerinden login olacağı için sadece gameserver çalışması lazım ki oyuna server list üzerinden giriş yaptırabilsin
2 farklı gameserver açılacak yani farklı database kurulup.farklı ipler ayarlanıp

Cupcap

KY Kıdemli Üye
aynen öyle aslında mantığı basit gibi ama biraz karmaşık dc üzerinde anlatayım sana

Reklam