YARDIM Tbl to txt - txt to tbl yapmak istiyorum

goksu516

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
Merhaba arkadaşlar tbl de aynı isimde olan tüm verileri aynı anda değiştirmek istiyorum. Bunun için bir yol arıyorum.

Çözüm
Kutucuk içindeki tümünü değiştiriyor o. Belirli bölgelerde yazan kelimeleri güncellemek için soruyorum
Hocam O aramaya basarsan açılan ekranda alta 2 seçenek çıkıyor tiklemen için sadece sol tarafdakini tıklarsan aratacağın kelimeyi üste yenisini alta yazarsan sadece istediğin kelimeyi değiştirir. Büyük küçük uyumuyla arama yapar o seçenek

Örnek;

arayacağın kelime : ALee
Değiştireceğin kelime: alee

nxwile

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
2111.png
Kırmızı ile işaretlediğim tuş söylediğin işlevi yapıyor dostum bas ordan değiştereceğini üste yeni yazılmasını istedğini alta yaz olsun bitsin

goksu516

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
Kutucuk içindeki tümünü değiştiriyor o. Belirli bölgelerde yazan kelimeleri güncellemek için soruyorum

ALee

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
www.torrentoyunindir.pro
Hocam O aramaya basarsan açılan ekranda alta 2 seçenek çıkıyor tiklemen için sadece sol tarafdakini tıklarsan aratacağın kelimeyi üste yenisini alta yazarsan sadece istediğin kelimeyi değiştirir. Büyük küçük uyumuyla arama yapar o seçenek

Örnek;

arayacağın kelime : ALee
Değiştireceğin kelime: alee

Çözüm
Reklam