ÇÖZÜLDÜ Merhaba arkadaslar ko tbl editör ü nasıl ıstırap database ile uyumlu yapabiliriz

lulu0147

KY Kıdemli Üye
Merhaba arkadaşlar ko tbl editör ü nasıl ıstırap database ile uyumlu hale getirebiliriz suanki tbl editör de örnek veriyorum flama damage yapıyorum ama Light damage oluyor sanırım sütunları ıstırap database ile uyumlu değil bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Merhaba arkadaşlar ko tbl editör ü nasıl ıstırap database ile uyumlu hale getirebiliriz suanki tbl editör de örnek veriyorum flama damage yapıyorum ama Light damage oluyor sanırım sütunları ıstırap database ile uyumlu değil bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim
Hocam o editör 20xx in ilk zamanlarında yazildi. O zamanki sütun sayısı şimdi ile uymadığı için kaymalar mevcut. Githubda sourcesi de var. Alip kendiniz düzenleme yapabilirsiniz

Azak

C# .NET Developer
Moderatör
KY YardımSever
Coder
Web
www.azaksoftware.com
knk visual tudio neden hata veriyor yardımcı olurmusun
o editörleri güncellemek için c# .net bilginiz olması lazım ctrl+c ile olucak işler değil veren hata da devexpress yüklü olmadığı için compentler yüklenmiyor tasarım kısmı eksik olan sütünları öncelikle encode etmen gerekli buda şifreleme türlerini bilmen lazım

lulu0147

KY Kıdemli Üye
o editörleri güncellemek için c# .net bilginiz olması lazım ctrl+c ile olucak işler değil veren hata da devexpress yüklü olmadığı için compentler yüklenmiyor tasarım kısmı eksik olan sütünları öncelikle encode etmen gerekli buda şifreleme türlerini bilmen lazım
Peki kanka teşekkür ederim bilgilendirme için