ÇÖZÜLDÜ sql 2000 yada 2008 yüklü olan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delitay

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
s.a arkadaşlar bilgisayarında sql 2000 yada 2008 yüklü olan bir arkadaşın yardımına ihtiyacım var. DB ye yedek DB oluşturum aşagıdaki linkten vermiş olduğum DB nin item_exchange tablosunun sql kodu lazım bana bende sql 2014 kurulu açmıyor bilgisayar boşa format atmayım yardımcı olan olur ise çok makbule geçer şimdiden teşekkürler

link : İ

Moderatör tarafında düzenlendi:

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Bilgisayara format atmak yerine sanal pc kurup oraya kurabilirsin SQL 2008 şuan kimsede o eski sürümler olduğunu düşünmüyorum.

delitay

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
ona ugraşacağıma format atmak bana daha cazip geliyor ustam pazartesiye kadar bekleyeyim belki biri yardımcı olur pek bir umudum yok ama bizimkide bir umut tırnagın varsa başını kaşı

Spartus

KY Kıdemli Üye
KY Üye
ona ugraşacağıma format atmak bana daha cazip geliyor ustam pazartesiye kadar bekleyeyim belki biri yardımcı olur pek bir umudum yok ama bizimkide bir umut tırnagın varsa başını kaşı
Pazartesine kadar bekleyeceğine 10 15 dk da wmare kursan her zaman işini görür

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Tam emin olmamakla birlikte bir ara openko dosyaları ile uğraşırken 2008 kurdum, sonrasında onu kaldirmadan guncel sürümü de kurdum ve her ikisi de sorunsuz çalışıyordu. Once düşük, sonrasında yüksek sürüm kurduğum için de olabilir diye düşünüyorum. Ama bence her ikisi de bilgisayara kurulup aynı anda çalışıyor. Sadece kurulumu yaparken giriş için farklı windows kullanıcısı isimleri kullanman gerekiyor ki giriş sağlıklı bir şekilde yapilabilsin.

delitay

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Tam emin olmamakla birlikte bir ara openko dosyaları ile uğraşırken 2008 kurdum, sonrasında onu kaldirmadan guncel sürümü de kurdum ve her ikisi de sorunsuz çalışıyordu. Once düşük, sonrasında yüksek sürüm kurduğum için de olabilir diye düşünüyorum. Ama bence her ikisi de bilgisayara kurulup aynı anda çalışıyor. Sadece kurulumu yaparken giriş için farklı windows kullanıcısı isimleri kullanman gerekiyor ki giriş sağlıklı bir şekilde yapilabilsin.
Bilgisayar kaldırmaz eski yatay orjinali vista home olan dandik bilgisayar ustam server açıkken zaten internete zor giriyorum çok kasıyor hd yi böldüm c-d diye d full dolu yedekle c ninde 40 gbnin 20 si dolu yani exstra birşey yükleyemiyorum çok kasıyor ayrıca o yüzden source ile ugraşamıyorum VB kursam bu bilgisayar bana el sallar 😊

delitay

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
haklısın 2008 ile 2014 çalışır ustam ama benim bilgisayar kaldırmaz zaten dosyanın 2008 oldugundan da emin değilim büyük bir ihtimalle sql 2000 asıl bu dosyayı yükleyen kişiye sordum cevap vermedi burdada alıntı yapıp yüklemişlerde sorsak oda bilmiyordur o yüzden zaten konuyu açtım belki birinde kurulu ise 2000 boşa ugraşmayım diye ama ya kimsede yok yada millet yardım etmeyi sevmiyor :)) neyse artık yarın iş başa düştü önce 2000 sonra 2008 ile açmayı denerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam