ÇÖZÜLDÜ Merhaba CindEvent Sorunum var

KnghatOnline

KY Cezalı Üye
Merhaba CindEvent Sorunum var Mesela Warrior charımla cindevente gidiyorum Rogue seçiyorum ama 70 72 sklleri mavi icon gözüküyor acaba bu sorunu bilen varmı teşekürller simdiden

Çözüm
nasıl yapacagım hocam bi bilginiz varmı acaba
Hocam örnek olarak magic tablosunda bu skilleri kontrol eden en sonda bir sütun var. Etc mi neydi adı. Orada görev ile acilan skillerde 336 vs gibi sayilar yazar. Bu sayıları kontrol eden fonksiyonu sourcede bulabilir ve eğer karakter cindwarda ise bu özelliğe sahip olan skilleri saveevent fonksiyonunu kullanarak sanki görevleri yapılmış gibi gösterebilirsiniz, ama burda iş karışmasın diye kontroller koymanız gerekiyor. Çünkü bu adam bu etkinlikten çıkarsa skillerin orijinale dönmesi lazım. Yani görevi yapmadiysa kapanması, eğer yaptiysa da acik olarak kalması gerekiyor. Kısacası hocam bu işlem kodlama bilginiz yoksa sizi çok zorlar...

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Merhaba CindEvent Sorunum var Mesela Warrior charımla cindevente gidiyorum Rogue seçiyorum ama 70 72 sklleri mavi icon gözüküyor acaba bu sorunu bilen varmı teşekürller simdiden
70 72 skilleri normalde açık mi? Ve açtığınız cindwar da açtığınız etkinlik kaç level etkinliği?

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Hocam cindwar a özel her job değişiminde o joba ait skill görevlerini saveevent komutu ile kaydettirip event bittiğinde ya da event zonesinden çıkınca sildirebilirsiniz

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
nasıl yapacagım hocam bi bilginiz varmı acaba
Hocam örnek olarak magic tablosunda bu skilleri kontrol eden en sonda bir sütun var. Etc mi neydi adı. Orada görev ile acilan skillerde 336 vs gibi sayilar yazar. Bu sayıları kontrol eden fonksiyonu sourcede bulabilir ve eğer karakter cindwarda ise bu özelliğe sahip olan skilleri saveevent fonksiyonunu kullanarak sanki görevleri yapılmış gibi gösterebilirsiniz, ama burda iş karışmasın diye kontroller koymanız gerekiyor. Çünkü bu adam bu etkinlikten çıkarsa skillerin orijinale dönmesi lazım. Yani görevi yapmadiysa kapanması, eğer yaptiysa da acik olarak kalması gerekiyor. Kısacası hocam bu işlem kodlama bilginiz yoksa sizi çok zorlar. O yüzden cindwar in 47, 62 vs gibi alternatiflerini kullanabilirsiniz.

Çözüm