24XX Kirasoft SRC-ACS HOOK - DB - CLIENT - 2368 UNPACK EXE

bitter027

KY Cezalı Üye
eve
bu yng nin botları kardeşim iyi bak pk atıyor piyasa da kimde var başka dgnguard dosyaları kardeşim bu benden iyi bilemezsin v2383 sadece onda yok yng de de var pk botları gözümle gördüm herşeyini cpp lerini anlacağın bu o değil o webno dediginz zımbırtıda sadece farm slotlarna koş var bu botların geliştirilmiş Halidir eyv.

Sen şu alicanın videosundaki bittersin şimdi tanıdım seni. Benim antimde hile yapamaz vs edemez suspend yapıyo yoksa hile yapamaz engelledim diyip üstüne videosu çekilen bittersin. Dosyaların sahibi dosyalar benim diyor o öyle dedikten sonra gerisi çokta önemli değil :)
Link 2 konuya eklenmiştir.
evet oyum tanısan sıkıntı yok benim için milletin ne dediğinden banane anlamında bu, alican şuan yapamıyor sağlm engellendi şuan ve benım dosym demedım yng serverinden söz ettim ki zaten artık başaramıyor ibneler :)

Fesilus

KY Saygın Üye
KY YardımSever
eve

evet oyum tanısan sıkıntı yok benim için milletin ne dediğinden banane anlamında bu, alican şuan yapamıyor sağlm engellendi şuan ve benım dosym demedım yng serverinden söz ettim ki zaten artık başaramıyor ibneler :)
Ya bunu görür tekrar yaparsa :D

asd44Prags

KY Üye
eve

Alican Sağlam mı Engellendi ? Peki ya Ben Bende Engelli miyim ? :D :D

Fesilus

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Ben gerçekten anlamıyorum bu bitter iyi bi arkadaştı sonra nolduysa bana 1bne falan demeye başlamış birisi DGN GUARD lı bi sv atsın biraz enerji atalım ya
Alican özellikle sana diyorum, tartışma çıkarsa seviyeli tartışın. Onlinehile de'ki gibi olmasın. Küfürler, hareketler havada uçuşmasın. Çek videonu ver cevabını olsun bitsin.

bitter027

KY Cezalı Üye
Ben gerçekten anlamıyorum bu bitter iyi bi arkadaştı sonra nolduysa bana 1bne falan demeye başlamış birisi DGN GUARD lı bi sv atsın biraz enerji atalım ya
ağa sen bana küfür etmeseydin iyidi birde video falan iyi hoş diyorsun yalnız yaptıkların saçmalk normlde bende iyi görüyordum seni son şeylerden sinirimi bozdun sadece

TylerDurden

KY Kıdemli Üye
Web
www.youtube.com
ağa sen bana küfür etmeseydin iyidi birde video falan iyi hoş diyorsun yalnız yaptıkların saçmalk normlde bende iyi görüyordum seni son şeylerden sinirimi bozdun sadece
Arkamdan bir kaç oyun çevirmişsiniz haberleri geldi , sen farklı anlatınca bende videoya döktüm. Ki yazılarda senin ağzından çıkan bana bir şeyler var sana sorduğum da hesaba başkaları girdi falan dedin ?

Kusura bakma bitter hanım , hiç bir sorunumuz yokken böyle sorunlar çıkartınca sen bende böyle yaptım ki halen birşeyler diyormuşsun

bitter027

KY Cezalı Üye
Arkamdan bir kaç oyun çevirmişsiniz haberleri geldi , sen farklı anlatınca bende videoya döktüm. Ki yazılarda senin ağzından çıkan bana bir şeyler var sana sorduğum da hesaba başkaları girdi falan dedin ?

Kusura bakma bitter hanım , hiç bir sorunumuz yokken böyle sorunlar çıkartınca sen bende böyle yaptım ki halen birşeyler diyormuşsun
ağa benim seninle derdim yok bu vsnet furkan yapıcı mı nedir birisi işte olayları farklılaştırıyor umrumda değil yani hiç birşey naparsa yapsın isterse tüm yere gitisn mesajları yaysın sanki dünyada tek bu sorunlar var kardeşim :) onun dışında diyceklerim ben tanımam etmem kimseyi 2-3 laf ettim onunda zoruna gitmiş sanırım belliki aşırı takıntılı birisiymiş :D yapabilcek şey yok böyle devam etsin o sende millete gaza gelip video çıkarıyorsun kazanc yok birşey yok neye zevk aldın bilmiyorum sadece saçma geliyor bana naparsanız yapın kısaca benden uzak Allaha yakın olun lütfen tek diyeceğim bunlar Hadi Eyvallah konumu burada bitirmiş oluyorum ben

(kimseyle bir sıkıntım yok sıkıntısı olan gelir bana yazar bende lafını veririm bu kadar sağ sola anlatmayın derdinizi abisi :) - )

bitter027

KY Cezalı Üye
Haa birde Sende Youtubenin Karısı oluyorsun değil mi kusura bakma hanım efendi kim bu yola soktu bilmiyorum sokulduğun yerden geri çık git :)

bitter027

KY Cezalı Üye
son eklemelerim olarak'da birdaha konuya bakmıyacağım zaten bu kadar gereksiz kişilerle konuşmak zaman alıyorda :)

derdinizi başkasına anlatarak çözmenize gerek yok bu kadar problemli olmayın bir sorununuz varsa yazın ağa niye gidip millete bizi anlatırsınız ki bu tarz insanlar kafasız oluyoda ondan söyledim kg size iyi beyin dikmeler böyle devam böyle gelişrisiniz elbet bir gün :D

TylerDurden

KY Kıdemli Üye
Web
www.youtube.com
Haa birde Sende Youtubenin Karısı oluyorsun değil mi kusura bakma hanım efendi kim bu yola soktu bilmiyorum sokulduğun yerden geri çık git :)
Ya ben de konunun ve tartışmanın daha fazla uzamasını istemiyorum tabi ki , youtubenin karısı falan değilim tekrar diyorum senin ağzından benim hakkımda çıkan bir kaç kötü kelime gördüm sende bunları yalanlamışsın. Kazanç yok falan ? ben zevk alıyorum bu benim için yetiyor.

Önemli olanıda bu , bu senin ağzından çıkan kelimeler yüzünden rezil olduğun gerçeğini değiştirmiyor.

Sana göre boş gelebilir , gereksiz , saçma ve daha niceleri olabilir.

Bana göre aşırı zevkli olmuyor yapılmıyor denilen yere bot ve benzeri şeyler paylaşmak çok hoştu.

Sende benden uzak Allaha yakın ol Bitterciğim.

eyrecahs11

KY Üye
"Dosyalar daha önce bir kaç yerde paylaşıldı" , kira emre adlı arkadaşın dosyalarıdır.
Source'de bazı sorunlar mevcut source taraflı database bağlantısı yapılması gerekiyor db'yi görmüyor, kodlamadan anlayan arkadaşlar sorunu çözecektir zaten.

İçerik:

SRC-ACS HOOK - DB - CLIENT-UNPACK EXE

Resimler:

Video:

Link:
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

teşekkürler

bitter027

KY Cezalı Üye
Ya ben de konunun ve tartışmanın daha fazla uzamasını istemiyorum tabi ki , youtubenin karısı falan değilim tekrar diyorum senin ağzından benim hakkımda çıkan bir kaç kötü kelime gördüm sende bunları yalanlamışsın. Kazanç yok falan ? ben zevk alıyorum bu benim için yetiyor.

Önemli olanıda bu , bu senin ağzından çıkan kelimeler yüzünden rezil olduğun gerçeğini değiştirmiyor.

Sana göre boş gelebilir , gereksiz , saçma ve daha niceleri olabilir.

Bana göre aşırı zevkli olmuyor yapılmıyor denilen yere bot ve benzeri şeyler paylaşmak çok hoştu.

Sende benden uzak Allaha yakın ol Bitterciğim.
Hocam ben seni tanımıyorum bile zaten onu boşver bu piyasada kimseyi tanımam etmem yazanlar olursa yazıyorum ancak sizlerde uğraşmayı çok seviyorsunuz zaten yapacak şey yok Benden uzak ol yeter ağa zaten her zaman dediğim gibi umrumda değilsin ki Kolay gelsin tekrar konu kapanmıştır.

TylerDurden

KY Kıdemli Üye
Web
www.youtube.com
Hocam ben seni tanımıyorum bile zaten onu boşver bu piyasada kimseyi tanımam etmem yazanlar olursa yazıyorum ancak sizlerde uğraşmayı çok seviyorsunuz zaten yapacak şey yok Benden uzak ol yeter ağa zaten her zaman dediğim gibi umrumda değilsin ki Kolay gelsin tekrar konu kapanmıştır.
Aynen öyle bitterciğim anlaştığımıza sevindim gerçekten ikimizin de birbirinde numarası var tartışmak istersek wp den de konuşabiliriz , iyi akşamlar

VenusNetwork

KY Kıdemli Üye
ağa benim seninle derdim yok bu vsnet furkan yapıcı mı nedir birisi işte olayları farklılaştırıyor umrumda değil yani hiç birşey naparsa yapsın isterse tüm yere gitisn mesajları yaysın sanki dünyada tek bu sorunlar var kardeşim :) onun dışında diyceklerim ben tanımam etmem kimseyi 2-3 laf ettim onunda zoruna gitmiş sanırım belliki aşırı takıntılı birisiymiş :D yapabilcek şey yok böyle devam etsin o sende millete gaza gelip video çıkarıyorsun kazanc yok birşey yok neye zevk aldın bilmiyorum sadece saçma geliyor bana naparsanız yapın kısaca benden uzak Allaha yakın olun lütfen tek diyeceğim bunlar Hadi Eyvallah konumu burada bitirmiş oluyorum ben

(kimseyle bir sıkıntım yok sıkıntısı olan gelir bana yazar bende lafını veririm bu kadar sağ sola anlatmayın derdinizi abisi :) - )
ben konuları farklılaştırmadım olan ne ise onu söyledim burda lafları çevirmene gerek yok o zaman da ne dediysen aynısını ileteceğimi söyledim sende ilet bende onu istiyorum dedin o yazılan yazıları ben yazmadım sen yazdın sana zorla da yazdırmadım kendin yazdırdın neyse konuyu uzatmıyorum benim kimseyle problemim yok genel mana da bunu söylememi sen istediğin için söyledim ilettim başka da birşey yok herkese iyi günler

Reklam