24XX Kirasoft SRC-ACS HOOK - DB - CLIENT - 2368 UNPACK EXE

asd44Prags

KY Üye
Arkamdan bir kaç oyun çevirmişsiniz haberleri geldi , sen farklı anlatınca bende videoya döktüm. Ki yazılarda senin ağzından çıkan bana bir şeyler var sana sorduğum da hesaba başkaları girdi falan dedin ?

Kusura bakma bitter hanım , hiç bir sorunumuz yokken böyle sorunlar çıkartınca sen bende böyle yaptım ki halen birşeyler diyormuşsun

Bu Bitter Kız mı ? Ne Alaka ? Neyse Hadi Düpe Yapalım :D :D :D

A

aldere4242

KY Misafir
Ko yardım Ailesi Bu Forum Tartışma Formu Değil Yardımlarşma Ve Bilgilendirme Formu Lütfen konu kısmınıza Tartışma yapmayınız !

TylerDurden

KY Kıdemli Üye
Web
www.youtube.com
Bu Bitter Kız mı ? Ne Alaka ? Neyse Hadi Düpe Yapalım :D :D :D
Abi moderatörlerin dediği gibi tartışma çıkmasın tuzla buz edip gameserverlerini patlatacagimiz serverler için kimsenin kalbi kırılmasın artık bu tarz durumlarda önce serveri kapatip sonra free bot paylaşıp geçelim asd44 bey.

A

aldere4242

KY Misafir
Formumuza Ait Discord Sunucu'muzdan Haberdar Olmak için Herkesi bekleriz Sevgilerle İyi Forumlar

KiraAmora61

KY Cezalı Üye
Ben gerçekten anlamıyorum bu bitter iyi bi arkadaştı sonra nolduysa bana 1bne falan demeye başlamış birisi DGN GUARD lı bi sv atsın biraz enerji atalım ya
Sende Bahsetmiyor Alican, WepNoGame Ekip bizden ayrıldık Alican(Equity, Osman) diye biri var. bizim dosyaları soydundu usb yükleyip sonrada src para ve satıs gizli yapmayı basladı. o yüzden eski dosya elimde aldı. kanıtı paylaşıcağım vaktim yok, şimdide teşekkürler.

Seninle tartışacak vaktim yok. benim umrunda değil isteğini dök !
Sevgilerle İyi Forumlar

Son düzenleme:
A

aldere4242

KY Misafir
Forum da küfür ve hakaret edenleri ve tartışmaya devam edenleri sınırsız banlatıyoruz bu son uyarımızdır iyi forumlar

kopark.online

KY Üye
"Dosyalar daha önce bir kaç yerde paylaşıldı" , kira emre adlı arkadaşın dosyalarıdır.
Source'de bazı sorunlar mevcut source taraflı database bağlantısı yapılması gerekiyor db'yi görmüyor, kodlamadan anlayan arkadaşlar sorunu çözecektir zaten.

İçerik:

SRC-ACS HOOK - DB - CLIENT-UNPACK EXE

Resimler:

Video:

Link:
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

deneyelim teşekkürler.

goksu516

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
teşekkürler

Spartus

KY Kıdemli Üye
KY Üye
teşekkurler

zion

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever

jack750

KY Üye
"Dosyalar daha önce bir kaç yerde paylaşıldı" , kira emre adlı arkadaşın dosyalarıdır.
Source'de bazı sorunlar mevcut source taraflı database bağlantısı yapılması gerekiyor db'yi görmüyor, kodlamadan anlayan arkadaşlar sorunu çözecektir zaten.

İçerik:

SRC-ACS HOOK - DB - CLIENT-UNPACK EXE

Resimler:

Video:

Link:

thank you.

Reklam