24XX Kirasoft SRC-ACS HOOK - DB - CLIENT - 2368 UNPACK EXE

xkeanex

KY Cezalı Üye
db bağlantı hatasını çözen varmı

mustafa190

KY Üye
arkadailar db bu src nin değil boşuna zaman harcamayın db farklı db bu src nin değil

Fesilus

KY Saygın Üye
KY YardımSever
arkadailar db bu src nin değil boşuna zaman harcamayın db farklı db bu src nin değil
Konu okuma alışkanlığımızın olmaması çok kötü. Türkler olarak genelde içeriği okumuyoruz. Kardeşim orada yazıyor db bağlantı sorunu var source bazlı kodlama bilgin varsa otur düzelt yoksa zaten hiç bulaşma bu dosyalara

mustafa190

KY Üye
arkadaşım madem okadar biliyorsun düğzenle ozaman öyle paylaşsan daha güzel olmazmmı o kadar laf sokucağına insanlar bilmemek ayıp değildir öğrenmemek ayıptır

Fesilus

KY Saygın Üye
KY YardımSever
arkadaşım madem okadar biliyorsun düğzenle ozaman öyle paylaşsan daha güzel olmazmmı o kadar laf sokucağına insanlar bilmemek ayıp değildir öğrenmemek ayıptır
Benim görevim mi düzeltmek ? Source dosyaları geliştiriciler için paylaşılıyor. Kodlama bilmiyorsan ya sorunsuz direk derlenen dosya bulacaksın, bilmiyorsan bulaşmayacaksın. Yapamadığınız şey için neden karalama yapıyorsunuz onu anlayamadım. Source'nin sahibi bile bu forumda kendisi söylesin dosyalar kendinin mi yoksa db başka birşeye mi ait.

nxwile

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
Src içinden db bağlantısı yapamayan kişi zaten uğrasmasın bu dosyalar ile.

Fesilus

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Src içinden db bağlantısı yapamayan kişi zaten uğrasmasın bu dosyalar ile.

Demek ki neymiş sorunu çözen dosyaları kullanabiliyormuş. Sorunu çözemeyen veya çözmeyi bilmeyen bu dosyalar bozuk, db uyumsuz şöyle böyle diyip bilmediği iş hakkında konuşmayacakmış....
Şekil a nxwile adlı arkadaş bir şekilde çözmüş sorunu, videosunuda çekmiş .

looksepic

KY Üye
Denemek lazım. DB biraz vakit alabilir.

bitter027

KY Cezalı Üye
Demek ki neymiş sorunu çözen dosyaları kullanabiliyormuş. Sorunu çözemeyen veya çözmeyi bilmeyen bu dosyalar bozuk, db uyumsuz şöyle böyle diyip bilmediği iş hakkında konuşmayacakmış(y)
Şekil a nxwile adlı arkadaş bir şekilde çözmüş sorunu, videosunuda çekmiş .
kanka bu src o src değildir bu src başka bir src bilgin olsun (detaylı)

Fesilus

KY Saygın Üye
KY YardımSever
kanka bu src o src değildir bu src başka bir src bilgin olsun (detaylı)
Bu source o source kardeşim, oh forumda dahil bi çok yerde paylaşıldı. Yahu bu adamlar indirip kuruyor bu source o source oluyorda biz aynı linki veriyoruz farklı mı oluyor ? İlla konuya farklı farklı linkler mi eklemek gerekiyor indirip sorunu çözüp yapan var discorddan özel mesajdan çözüme ulaştığını kullanmaya başladığını yazan var. Ben hayal mi görüyorum.. indirip yapan yapsın , yapamayanda kullanmasın bu kadar basit

bitter027

KY Cezalı Üye
Bu source o source kardeşim, oh forumda dahil bi çok yerde paylaşıldı. Yahu bu adamlar indirip kuruyor bu source o source oluyorda biz aynı linki veriyoruz farklı mı oluyor ? İlla konuya farklı farklı linkler mi eklemek gerekiyor indirip sorunu çözüp yapan var discorddan özel mesajdan çözüme ulaştığını kullanmaya başladığını yazan var. Ben hayal mi görüyorum(y) indirip yapan yapsın , yapamayanda kullanmasın bu kadar basit
bu yng nin botları kardeşim iyi bak pk atıyor piyasa da kimde var başka dgnguard dosyaları kardeşim bu benden iyi bilemezsin v2383 sadece onda yok yng de de var pk botları gözümle gördüm herşeyini cpp lerini anlacağın bu o değil o webno dediginz zımbırtıda sadece farm slotlarna koş var bu botların geliştirilmiş Halidir eyv.

Fesilus

KY Saygın Üye
KY YardımSever
bu yng nin botları kardeşim iyi bak pk atıyor piyasa da kimde var başka dgnguard dosyaları kardeşim bu benden iyi bilemezsin v2383 sadece onda yok yng de de var pk botları gözümle gördüm herşeyini cpp lerini anlacağın bu o değil o webno dediginz zımbırtıda sadece farm slotlarna koş var bu botların geliştirilmiş Halidir eyv.

Sen şu alicanın videosundaki bittersin şimdi tanıdım seni. Benim antimde hile yapamaz vs edemez suspend yapıyo yoksa hile yapamaz engelledim diyip üstüne videosu çekilen bittersin. Dosyaların sahibi dosyalar benim diyor o öyle dedikten sonra gerisi çokta önemli değil :)
Link 2 konuya eklenmiştir.

Son düzenleme:

eyrecahs11

KY Üye
"Dosyalar daha önce bir kaç yerde paylaşıldı" , kira emre adlı arkadaşın dosyalarıdır.
Source'de bazı sorunlar mevcut source taraflı database bağlantısı yapılması gerekiyor db'yi görmüyor, kodlamadan anlayan arkadaşlar sorunu çözecektir zaten.

İçerik:

SRC-ACS HOOK - DB - CLIENT-UNPACK EXE

Resimler:

Video:

Link:
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

teşekkürler

Fesilus

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Link 3 konuya eklendi 3 farklı alternatif oldu istediğinizden indirin. 2. ve 3. linklerde client vs yok sadece source ve db dosyalarını içerir

Son düzenleme:
Reklam