YARDIM Istırap Under The Castle Event Hk.

byfantastiq

KY Kıdemli Üye
Merhabalar, 2 gündür ISTIRAP Source içinde under the castle codlarını inceliyorum çalışan sourceler dende kontrol etmeme rağmen o ince farkı bulamadım. oyuna npc ekledim lua düzelttim ancak oyun içerisinde UTC eventini açamıyorum. +utc yazarak çalışmıyor. +UnderTheCastle ya da +UndertheCastle 1 olarak da aktif olmuyor (Source de bu şekilde bahsediyor.) Moplarda çıkmıyor bu yüzden. Forumdaki bir konuda UTC ile ilgili source kodlarını da eklememe rağmen bir sonuç alamıyorum. Rica etsem bunu düzeltmek için bir yol gösterebilecek var mı ? Fikir bile verseniz memnun olurum. Yardımlarınız İçin Teşekkürler.

deglasser

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
utc event bildiğim kadarıyla tıpkı forgetten temple mantığı gibi database üzerinden event aktif olma saati ayarlanıp o saat geldiğinde EMC ve Lufersonda townda twigligh mı neydi bi npc aracılığıyla içeriye giriş sağlanıyordu mantığı bu şekilde yani

byfantastiq

KY Kıdemli Üye
utc event bildiğim kadarıyla tıpkı forgetten temple mantığı gibi database üzerinden event aktif olma saati ayarlanıp o saat geldiğinde EMC ve Lufersonda townda twigligh mı neydi bi npc aracılığıyla içeriye giriş sağlanıyordu mantığı bu şekilde yani
evet onu biliyorum. bende npcyi ekledim. ancak event aktif olma saati yerine manuel de eventlar açılabiliyor. ben eventı bir şekilde aktif etmeliyim ki npcden giriş yapabileyim. burda da checkunderthecastleopen sorgulamasını aktif etmem lazım bir şekilde onu nasıl yapmalıyım bunu araştırıyorum.

byfantastiq

KY Kıdemli Üye
açılmasını öğrendim. sadece monsterların çıkması kaldı. konu için desteğinizi rica ederim.

Reklam