ÇÖZÜLDÜ Istırap KO Panel Kurulumunda Yaşadığım Aksaklık

naberlalaaaak

KY Kıdemli Üye
ISTIRAP paneli aynen burda belirtildiği gibi kurdum ezsql_mysql hatası aldığım için mysqli kütüphanesine burda belirtildiği gibi geçtim. şuan tam olarak aldığım hata aynen resimde görüldüğü gibi.daha önce bu hata ile karşılaşanlar olmuş fakat çözümü belirtilmemiş. Bu sorunu yaşayıp çözen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Teşekkürler.

1704982015797.png

Ekli dosyalar

• 1704982526310.png
    1704982526310.png
    34.4 KB · Görüntüleme: 13
Çözüm
Harmanlanarak, mixlenmiş muhtemelen php kodları.
Başta verdiği declared bilgisi bu php yapının eski sistemlere ait olduğu hakkında uyarı.
2.si Fatal error: Olmayan bir functionu kullanmaya kalkışmakla alakalı. adı değişmiş veya sayfada çağırılmamış bir php kütüphanesi olabilir.

Pars

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Appser 8.6 ile denedinizmi

cxzcmnasndq1

KY Uzman Üye
Başta verdiği declared bilgisi bu php yapının eski sistemlere ait olduğu hakkında uyarı.
2.si Fatal error: Olmayan bir functionu kullanmaya kalkışmakla alakalı. adı değişmiş veya sayfada çağırılmamış bir php kütüphanesi olabilir.

Çözüm

naberlalaaaak

KY Kıdemli Üye
Appser 8.6 ile denedinizmi
hayır, direkt xampp ile denedim. appserv ile deneme mi öneriyorsunuz?

yanıt için teşekkürler, gösterebileceğiniz bir yol var mı?

Reklam