ARIYORUM Istırap dosyalarını geliştirecek ücretli destek verebilecek arkadaşlar içeri

iamdarkness

KY Kıdemli Üye
Istırap altyapısını geliştirebilecek ücretli destek alabileceğim arkadaşlar fiyatlarda anlaşırsak birlikte ticaret yapmak isterim. Discord adresinizi bırakırsanız veya özelden yazarsanız dönüş yaparım. Teşekkür ederim.

LupaLanD

Developer
Moderatör
KY YardımSever
Coder
Web
legendzko.com
Istırap altyapısını geliştirebilecek ücretli destek alabileceğim arkadaşlar fiyatlarda anlaşırsak birlikte ticaret yapmak isterim. Discord adresinizi bırakırsanız veya özelden yazarsanız dönüş yaparım. Teşekkür ederim.
.skyrusher ekleyebilirsiniz

GUNEYHAN

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Graphic Designer
Server Sahibi
.skyrusher arkadaşı tavsiye ederim

heyladies31

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
japko.us
@YNG ile iletişime geçebilirsiniz. Paylaşılan ISTIRAP dosyalarındaki bütün sorunları çözmüş durumda bir sistemi mevcut. Satın alımlarda satış sonrası desteği de mevcut. Onun dosyalarını kullanıyorum ve gayet memnunum. Sorunsuz ve güvenilir dosya arıyorsanız kendisini tavsiye ederim.. Dilerseniz iletişimi de sağlayabilirim.

samma1336

KY Üye
@YNG ile iletişime geçebilirsiniz. Paylaşılan ISTIRAP dosyalarındaki bütün sorunları çözmüş durumda bir sistemi mevcut. Satın alımlarda satış sonrası desteği de mevcut. Onun dosyalarını kullanıyorum ve gayet memnunum. Sorunsuz ve güvenilir dosya arıyorsanız kendisini tavsiye ederim.. Dilerseniz iletişimi de sağlayabilirim.
Volkan abi yıllardır bu sektörde tanırım bilirim hiç bir kötülüğünü görmedim kesinlikle öneririm ve DüşlerinSokağı can abi ama bunlar files olarak satış yapıyor diye biliyorum açık kaynak kod paylaşımları var mı emin değilim @YNG bilgi verir bu konuda.

Reklam