ÇÖZÜLDÜ Isdırap src NCS bugu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

swatxx

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Merhaba,

Istırap güncel src olan ncs bugu olayını çözen var mıdır.?
Bir arkadaş vardı ama bir videoda defalarca ncs atıp oyunu çökertiyordu.
Yardımcı olabilecek birileri var mıdır ?

Şimdiden teşekkürler <3

Son düzenleme:

merx06

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Defalarca NCS atıp oyunu çökertiyorsa sen de ona göre işlem yazabilirsin dostum. Detaylı bilgi verirsen işlem yazıp konuya eklerim

Melanor21

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Merhaba,

Istırap güncel src olan ncs bugu olayını çözen var mıdır.?
Bir arkadaş vardı ama bir videoda defalarca ncs atıp oyunu çökertiyordu.
Yardımcı olabilecek birileri var mıdır ?

Şimdiden teşekkürler <3
Neyi gibi çöküyor, oyunda mı atıyor ?

swatxx

KY Uzman Üye
KY YardımSever

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Eğer öyleyse problem yoktur. Ancak, sordum bazı yetkililere kesin bir cevap vermediler. Bende detayını bilmediğimden dolayı buraya konu açtım.
Bahsi geçen olay usko da server birlesimlerinde aynı nickteki oyunculara otomatik olarak karakter seçim ekranında nick değiştirme penceresi gönderen paket ile alakalı. Select character name change vs gibi bir fonksiyon. Bu fonksiyon a server birleştirme vs yapmayacak bir sistemde hiç ihtiyaç yok zaten. Direk kapatabilirsiniz, ya da işin mantığını anlayip gerekli kontrolleri hem prosedür hem de source içinde yaptirip sorunu çözebilirsiniz.

swatxx

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Bahsi geçen olay usko da server birlesimlerinde aynı nickteki oyunculara otomatik olarak karakter seçim ekranında nick değiştirme penceresi gönderen paket ile alakalı. Select character name change vs gibi bir fonksiyon. Bu fonksiyon a server birleştirme vs yapmayacak bir sistemde hiç ihtiyaç yok zaten. Direk kapatabilirsiniz, ya da işin mantığını anlayip gerekli kontrolleri hem prosedür hem de source içinde yaptirip sorunu çözebilirsiniz.
Detaylı bilgi için teşekkür ederim.
Bu fonksiyonu kapatmak mantıklı peki riske etmeyelim. <3

Son düzenleme:

swatxx

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Bahsi geçen olay usko da server birlesimlerinde aynı nickteki oyunculara otomatik olarak karakter seçim ekranında nick değiştirme penceresi gönderen paket ile alakalı. Select character name change vs gibi bir fonksiyon. Bu fonksiyon a server birleştirme vs yapmayacak bir sistemde hiç ihtiyaç yok zaten. Direk kapatabilirsiniz, ya da işin mantığını anlayip gerekli kontrolleri hem prosedür hem de source içinde yaptirip sorunu
Sorunu çözdüm src içinden [SelectCharacterNameChange] ile ilgili olan bölümleri bulup kapadım. Clan ve Normal aktif olarak çalıştırıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam