YARDIM ISDIRAP SRC (UnderTheCastle) Kapı Sorunu

byfantastiq

KY Kıdemli Üye
Merhabalar,

Under The Castle etkinliğinde birinci bölgedeki tüm mopları kesince 2. alana geçiş için bulunan kapı açılmıyor. bunu source de kontrol eden bölge neresi acaba ?

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Sourcede ki sSid ile database’de o zonede ekli olan son bossların sSid’lerini kontrol edin ondan kaynaklı probleminiz.

byfantastiq

KY Kıdemli Üye
Sourcede ki sSid ile database’de o zonede ekli olan son bossların sSid’lerini kontrol edin ondan kaynaklı probleminiz.
Source ssid yerini bulamadım. event içinde underthecastlesystem.cpp de böyle bir alan göremedim. tam nerede kalıyor source içinde acaba?

byfantastiq

KY Kıdemli Üye
patron merhaba
ssid değerlerini kontrol ettim de #define MONSTER_EMPEROR_MAMMOTH_III 9503 bunu ekledim database ye herşey normal ancak yine de problem çözülmedi. gate1 hangi fonksiyon kontrol ediyor acaba bu konuda destek olabilirmisiniz ?

snake669

KY Kıdemli Üye
patron merhaba
ssid değerlerini kontrol ettim de #define MONSTER_EMPEROR_MAMMOTH_III 9503 bunu ekledim database ye herşey normal ancak yine de problem çözülmedi. gate1 hangi fonksiyon kontrol ediyor acaba bu konuda destek olabilirmisiniz ?
just delete the gate npc, open all gate

Reklam