ÇÖZÜLDÜ Cyber ACS Unpack Exe 10061

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

heyladies31

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
japko.us
Merhabalar. Elimde 2383 unpack exe var. Jvcrypto lar aynı exe ve srcnin. 10061 hatası veriyor. Jvcrypto değiştirip yeniden girmeye çalıştığımda id pass girdikten sonra öylece kalıyor. Exe Versiyonu 2406 olarak değiştirip denedim olmadı. Sonrasında databaseden 2383 yapıp orijinal exe ile denedim yine olmadı. Eksik yaptığım bir yer mi var ? Yardımcı olabilecek var mı ?

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Database ve gameserver ip adreslerini düzelttin mi? Eğer bunları yaptıysan hook içine gir genel aramaya gameport yaz çıkan yer yeşil ise aç orayı eğer buda çözüm olmazsa exe port farklıdır yarın pc başına geçince upload eder atarım sana.

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
İndirip dener misiniz buda olmazsa ayarlarda bi hata yapıyorsunuzdur.

heyladies31

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
japko.us
Database ve gameserver ip adreslerini düzelttin mi? Eğer bunları yaptıysan hook içine gir genel aramaya gameport yaz çıkan yer yeşil ise aç orayı eğer buda çözüm olmazsa exe port farklıdır yarın pc başına geçince upload eder atarım sana.
Teşekkür ederim. Verdiğiniz exeyi bir deneyim . Database ve gameserver ip adresleri locale ayarlamıştım zaten. Farklı bir exe ile giriyor. Gameport düzenlemedim ama pc başına geçince ona da bakarım çok sağolun.

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Port ayarı paylaştığım source ile aynı bi değişiklik yapmana gerek yok bununla sorunsuz girebilirsin kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam