ÇÖZÜLDÜ cyberAcs bugsuz bir dbsi yokmu ya 24xx Acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByDogan

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Başlıkta dediğim gibi cyberacs bugsuz bir db si yokmu 24xx acaba arkadaş swith pre cekiyorum fakat kırdırınca pre gelmıyor folkta görev yapıyorum mesela spoiler bot veriyor üzerine gelmiş fakat relogta gözüküyor adam akıllı db de yok ya

Çözüm
Başlıkta dediğim gibi cyberacs bugsuz bir db si yokmu 24xx acaba arkadaş swith pre cekiyorum fakat kırdırınca pre gelmıyor folkta görev yapıyorum mesela spoiler bot veriyor üzerine gelmiş fakat relogta gözüküyor adam akıllı db de yok ya

Hocam bugsuz bir database için oturup yapman gerekir sıfırdan
Şimdi sen sıfırdan yaptığın bir databaseyi burada paylaşır mısın günlerce emek vereceksin buraya atacaksın bu tarz paylaşımların amacı insana bilgi katmak içindir hazır birşeyden bir bilgi edinemezsin açarsın direk oynarsın bunu da firmalardan destek alman gerekir o firmalarda öyle benim source var şöyle böyle diyenden değil yıllardır bu piyasada barınan ve kendini gösteren kişilerden...

LunarWar

KY Üye

Hocam bugsuz bir database için oturup yapman gerekir sıfırdan
Şimdi sen sıfırdan yaptığın bir databaseyi burada paylaşır mısın günlerce emek vereceksin buraya atacaksın bu tarz paylaşımların amacı insana bilgi katmak içindir hazır birşeyden bir bilgi edinemezsin açarsın direk oynarsın bunu da firmalardan destek alman gerekir o firmalarda öyle benim source var şöyle böyle diyenden değil yıllardır bu piyasada barınan ve kendini gösteren kişilerden almandır. Diğer türlü otur hem öğren hem kendini geliştir en güzeli budur. Destek almak istersen yazabilirsin bana ücretli ücretsiz destek sağlarım.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam