KAYNAK KOD CE ITEM SLOT DEGİŞEREK ITEM BUGLAMA FIXED

YNG

Moderatör
KY YardımSever
Coder
Öncelikle merhaba,

Alican sana ana bacı karına kızına sövdüklerinde ben vardım ben müdahale ediyordum adam bur da yok arkasından konuşmayın diye bu zamana kadar böyle söven kişileri gelip sana yaranmak için söylediğimi gördün mü

Demek ki sana benim hakkımda yalan yanlış şeyler söylemişler bu forumdaki yöneticilere grubumdaki kişilere söyleye bilirsin senin hakkında konuşma açıldığında adam burada yok onunla alakalı bir şey konuşmayın diye Proje nasıl aliçan'ın olur diyorlar ben sölediğim laf alican bu projede alican sayesende bugları hataları öğrenip gidere bende alican yerinde olsam onca düzenlemede benim emegimin olan seye bende sahip cıkarım dedim kusura bakmayın dedim

Yani uzun lafın kısası ben kimsenin arkasından konuşmam konuşmamda akın konusunada geleyim konuşmada egosu tavan kişi dedim burdanda diyorum eve Akın TheThyke Olan kişi ego tavan yapan kişinin tekidir.

Alican.Tyler

KY Üye
Öncelikle merhaba,

Alican sana ana bacı karına kızına sövdüklerinde ben vardım ben müdahale ediyordum adam bur da yok arkasından konuşmayın diye bu zamana kadar böyle söven kişileri gelip sana yaranmak için söylediğimi gördün mü

Demek ki sana benim hakkımda yalan yanlış şeyler söylemişler bu forumdaki yöneticilere grubumdaki kişilere söyleye bilirsin senin hakkında konuşma açıldığında adam burada yok onunla alakalı bir şey konuşmayın diye Proje nasıl aliçan'ın olur diyorlar ben sölediğim laf alican bu projede alican sayesende bugları hataları öğrenip gidere bende alican yerinde olsam onca düzenlemede benim emegimin olan seye bende sahip cıkarım dedim kusura bakmayın dedim

Yani uzun lafın kısası ben kimsenin arkasından konuşmam konuşmamda akın konusunada geleyim konuşmada egosu tavan kişi dedim burdanda diyorum eve Akın TheThyke Olan kişi ego tavan yapan kişinin tekidir.
Volkan Ben seni dün tanımadım WhatsApp'tan neden engellediğimi de burada böyle yaymak istemiyorum gerçekten bak burası ilkokul değil ya da biz ilkokul yaşlarında değiliz akından bahsediyorsun Akın sadece seni kaale almadı ya da sen gibi yaklaşanları Ben burada herkes açık bir alanda benim için söylediğin bir yalanını da yakaladım tutup diyorsun ki alicanlar projenin son halinde dahil oldu yani sen biliyorsun en başından beri seninle de görüşmüşlüğümüz var çalıştığım kişileri de biliyorsun ****'i de Akın da yakından tanırsın benim akına ne kadar değer verdiğimi akın'ın benim için söylediği bir kelimenin ne kadar büyük olduğunu aramızdaki saygı sevgiyi de biliyorsun buna rağmen buradaki insanları yanıltacak cevaplar verdin tutup da şimdi burada gene herkesin içinde Yok ben öyle yapmadım deme bari bunu bana karşı deme.

cxzcmnasndq1

KY Uzman Üye
Üzülüyorum burada daha düne kadar bizim servere girmemize korkak dgn ekibi volkan sütcü denilen arkadaşın sizlerin gözünde böyle büyümesine gerçekten bu arkadaşın yazılım bildiğini mi düşünüyorsunuz ? Kimlerden yardım alıyorsun Volkan halen akın'ın arkasından devam mı ediyorsun ? Zaten videoda 50 defa demişim ki koşun fixleyin zaten demişim ki bir şeyleri kapatmak için videomu izlemeniz ve benim video atmamı beklemeniz lazım bak biz egoist ya da artist bir insan değiliz sizin bilmediğiniz arka planda benim volkan'la olan bir ton muhabbetim var benim sinirimi bozan bu arkadaşım benim hakkımda yalan dolan ve iftira atması şimdi ben kalkmış elimdeki oyun içi buglardan birini ağır dalga geçerek ve bu arkadaşa da hak ettiklerini söyleyerek paylaşınca bunun fixlenceğini bilmediğimi mi düşünüyorsunuz ?

Hayır yani yorumlar şaka gibi oraya gelmiyorum çünkü olayları bilmiyorsunuz , buradaki tek amaç beni doldurup gaza getirmek ve benim video çekmemi sağlamak en azından Volkan için öyle hatta buna kalkışırken benim çalıştığım kişilere gidip onlara da aynı muameleyi çalışıyor.

Bakın benim kimsenin emeğinde bir gözüm yok , volkan'ın ise gram emeği olmayan bir şey hakkında prim yapmaya hakkı yok hatta prim yapmayı geçti artık iftira ve yalan doğal atmaya başlıyor.

Ben size sadece oyun içindeki bir hatayı gösterdim bunun artılarını gösterdim.

Sizler bunla mutlu mu oluyorsunuz ?

Benim gözümde insan insandır bir kişi bana nasıl yaklaşırsa öyle yaklaşırım benimle hiç konuşmayan benimle hiç muhattap olmayan arkadaşlar kalkıp bana burada egoist artist ve benzeri kelimeler kullanıyorsunuz 0535 555 21 24 bu benim numaram İstanbul gaziosmanpaşa'da oturuyorum kapıma geleni misafir ederim karnını doyurur çay içiririm içiyorsan nargile içeriz.

Ama burada volkan'ın benim için söyledikleri çok başka ve çok fazla şeyler var.

O da biliyor ki benle aşık atamaz boy ölçemez onun amacı beni sinirlendirmek ve bunu da başarıyor zaten hani her Volkan lafından sonra olay 7 sülalesinde sonlanıyor.

O zannediyor ki ben biraz daha böyle karaktersiz bir insan olup yedi sülaleme küfür ettirmeye devam ettikçe Alican her şeyi gösterecek onun hakkında biraz daha yalan dolan şeyler konuşayım.

Bilmiyor ki arka planda Ben böyle videolar attıkça onu daha çok ümitlendirip ümitlendirip yarı yolda bırakıyorum.

Ona da bir sözüm var erkek sözüm eğer yapmazsam namerdim.

Bir gün sen de benim çalıştığım kişiler gibi piyasadaki herkes gibi reklam parası basıp cebinden bir şey harca da , seni kaç saniye içinde harcıyorum buradaki bütün Forum ve bütün YouTube'da beni izleyen kişiler görsün.

Tekrar diyorum bana nasıl yaklaşırsanız Ben de 10 katı size öyle yaklaşırım bana bir kere Gülen insana Ben 10 kere gülerim.

Bana hainlik besleyen insana da Volkan gibi , karşılığında 10 katını görür.
Dosya için teşekkürler Lamer akgündüz.
Böyle bug bulursan vs. kanalında yayınla işe yara. Aferim

kumarbaz

KY Üye
Merhaba ,

Alican Akgündüz son paylaştığı cheat engine üzerinde yaptığı son hatanın düzeltilmiş halini sizinle paylaşmaktan onur duyuyorum.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Kaynak

SADECE ISTIRAP AVCISOFT GIBI DOSYALARDA KULLANILMASI ICIN HAZIRLANMIŞTIR.
teşekkürler

qra

KY Cezalı Üye
Teşekkür ederim

qra

KY Cezalı Üye
Teşekkür ederim

Forathdor

Yard.Moderatör
KY Uzman Üye
KY YardımSever
Eline sağlık ağabey