BİLGİLENDİRME Yeni Bilgilendirme Konsepti Düşüncem Hk.(Admin,Yöneticiler ve Diğer Kullanıcıların Dikkatine.)

Adorable

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
japko.us
Merhabalar. Burası bir Knight OnLine yardım forumu. Bütün herkes (bazıları istisna) elinden geldiğince birşeylere, sorunlara, sorulara, insanların takıldığı yerlere yardımcı olmaya cevap vermeye çalışıyor. Fakat şöyle bir problem görüyorum genel olarak. Cevap veriliyor. Fakat "Nasıl Yapılacağı" konusundan cevaplar da yetersiz kalıyor. Kimse beni yanlış anlamasın genel olarak gördüğüm şeyi yazıyorum. Atıyorum 'TBL'de bir yer değiştirilmeli' cevabı geliyor fakat çoğu kişi bunun nasıl yapılacağından bir haber. Olabilir herkes annesinin karnında öğrenmiş değil. Heves etmiş öğrenmek istiyor ve soruyor. Ben de bu soruna çözüm olarak, bu gönderi veya herhangi bir (üyelerin bilgilendirilerek, sabitlenecek veya görebilecekleri bir yerde veya kategoride) yeni gönderide "VİDEO ANLATIM" şeklinde yardımcı olma konsepti düşünüyorum. İşleyiş şu şekilde olacak. Belirli bir kategori veya gönderi olması, sorunların o kısımda paylaşılması ve çözümün video anlatım şeklinde olması. Benim bilgim de kısıtlı fakat cevaplayabileceğim soruları yapmaya çalışacağım. Sizden ricam konuda bilgisi olan kişilerin yapmaya çalışması, elinden geleni esirgememesi. Biliyorum çoğumuz buna vakit ayıramayacaktır. İş güç vs. derken. Elinizden geldiğince. İlle de olmalı diye bir hüküm yok. Teşekkürler . İyi forumlar.

Reklam