MYKO Vienta Online Offical 1453v Usko Moradon Myko +10'a kadar Upgrade açık 12.01.2024 Saat 21.00

Mert450

KY Üye
MERHABALAR

1453v 1507 usko moradon patch'i ile maziye gitmek isteyen o güzel günleri tekrar yaşamak isteyen herkesi görevi olsun exp partyleri pksı olsun zorluğu olsun o günleri yaşamak isteyen herkese bir yeni macera daha yaratmak isteyerek dizayn ettiğim serverime hoşgeldiniz :) Lafı hiç eveleyip gevelemeyeceğim çok önemli detayları burada tanıtımda yazacagım geri kalan bilgilere tanıtım videosundan ulaşabilirsiniz.

UPGRADE ANLAYIŞIM

Serverda Upgrade Sınırı yok nasıl ki bir zamanlar +8 kapalı +9 kapalı +10 asla demiyordu Eski Usko Bendede anlayış aynı arkadaşlar tüm upgradeler açıktır basabilen itemini riske eden tıpkı eski zamanlarda oldugu gibi çok oynayan daha çok risk alan kazanır mantığı ile upgradede sınır koymadım ilk günden itibaren isterseniz +10 bile basabilirsiniz.Oranları mı? Oranları videoda tek tek gösteriyorum oradan kontrol edebilirsiniz.Ayrıca Unutulma ihtimali veya riskinin kaç olduğunu bilmek isteyenler için oyun içerisindede upgrade oranları itemin üzerinde mevcut.Bu arada Takılar dahil ;)

LEVEL VE COİN ANLAYIŞIM

Oyunu myko şeklinde zor olacak gibi dizayn ettim istiyorum ki farmıda tat versin level kasmanın bir değeri olsun exp partiler görelim veya görevlerinde birbirine yardım edenleri görelim çünkü oyun o zamanlar öyle masumdu.Eskiden olan o duyguları tekrar yaşayabilin istiyorum.Oyunda coinde kolay değil oyun içerisinde para değer kaybetsin istemiyorum ama ileride yapacak oldugum açıklamalara da bakın derim :) Oyunda JACKPOT sistemi mevcut exp kasarken kastıgınız exp 2 10 50 100 500 1000x Şeklinde patlayabilir oranlar çıkma oranına göre dizayn edilmiş level kasarken zorlandığınız kadar Jackpot ile rahatlamanızı da istedim ayrıca verdiği sevinçte tatlı oluyor.Coindede Aynı şekilde Jackpot Mevcuttur.Uskodaki 14xx de bulunan tüm görevler mevcut onları yaparak exp oranınızı katlayabilirsiniz.

OYUN ANLAYIŞIM

Oyunda para yatırmak istemeyen çok insan var adaletli ve güzel bi oyun dizayn edebilmek adına pus KAPALIDIR.! Oyunda Pus İtemlerini Oyun içerisindeki bosslardan düşük bir % ile elde etme şansına sahip olacaksınız.Premium Satış tarzında henüz bir düşüncem yok tamamen isteğe bağlı olarak gelebilir.
Premium ne işe yarar oyuna 3 günlük bronze premiumla başlarsınız premiumunuz 1 ile 50 lvl arasında %40 50 ile 80 arasında %25 Exp artışı sağlar.Dikkat Bu Exp Artışları Görev ödülleri içinde geçerlidir.Örneğin 10.000 k exp alıcagınız mobdan 14.000 Alırsınız Görev 1m Exp Verecek İse 1.4m Verir.Party ile kasarken aldığınız exp artacaktır artan son hallini % ile çarpar bilginize
Gold Premium(Şuanda Satılmayan veya droplarda Olmayan Değişebilir.) 1-50(100) 50-60(80) 60-70(60) 70-80(40) Artacak şekildedir.

HİLEYE BAKIŞ AÇIM

Arkadaşlar hileden sıkıldığım adaletsizlikten sıkıldığım için böyle bir server dizayn etmeye başladım açıkları yok mudur? Mutlaka vardır hiç birşey kusursuz değildir ki para ile aldığım değil kendi emeğimle tanıdık arkadaşlarımın bile içerisinde emeğinin olduğu bir serverdır.Kendini bilecektir onlar onlarada teşekkür ederim yardım ettikleri veya onlardan gördüklerimde var.O yüzden oyun içerisinde adaletsizlik gördüğümde az usermiş değerliymiş clan lideriymiş babamı tanımam atarım banını geçerim.Herkes eşit kimseye hak geçirmem gerekirse serverda sadece ben kalırım ama yinede müsade etmem gördüğüm takdirde.

DROP ORANLARI VE DROP LİSTELERİ

Aslında herşey bilidiğiniz gibi ve bi çoğunu kendiniz keşfetmenizi istiyorum Örn Trol ailesi Shelleri Verirken Golem ailesi Chitinleri veriyor.CZ Arkasında BF Yaratıklarıyla ilgili bir bilgi vereyim İçeriğinde Fragmentler ve Gemden çıkan itemler var Takılar Dahil. Ama oranlarıda ona göre bilginiz olsun.Bilmeniz Gereken en Önemlisi Bossların (HER BOSS) küçük büyük hepsinde bahsetmiş olduğum Pus item Drobu var Resmini tanıtıma Koyacağım.

Adsız.png

PANEL

Oyunda Maalesef Panel bulunmayacak Bilginize.

KROWAZ

Oyunda Krowazlar var ve bonusları Set item bonusları aktif Silahlardaki Bonuslar Örn Baal'daki Çalışmıyor Damage olarak çok farkedeceği için officalde Oylama yapılarak Oyuna Getirilebilir Veya Getirilmeyebilir Bunu siz belirleyeceksiniz.

BETA ÖDÜLÜ
Oyunda Beta Süresinde 65 Level'e Ulaşan Her ID'ye Offical Sunucuda Vienta'ya PM Atarak GOLD PREMİUM'a ücretsiz hak kazanacaktır.

Eğer Sende Yazdıklarıma katılıyorsan aramıza hoşgeldin.. :)

Aşağıdaki Linkden Youtube Tanıtım Videosu ve Client Linkini Bulabilirsin.
07.01.2024 Saat 21.00 Da Görüşmek Üzere..(Beta)
Offical : 12.01.2024 Saat 21.00

Client Link :
Tanıtım Link :

ÖDÜLLER CUMA GÜNÜ SAAT 8 DA SERVER KAPATILACAK 9 DA OFFİCAL TEKRAR AÇILACAK ŞEKİLDE DİZAYN EDİLECEK 6 YA KADAR +65 OLAN ARKADAŞLARIN NİCKLERİ KONU ALTINDA EDİTLENEREK PAYLAŞILACAKTIR OFFİCALDE ÖDÜLLER DAĞITILACAK BİLGİNİZE..

KAZANAN OYUNCULAR
St0N3M4N
Wounded
Tomris
SImILtI
CaptainHimura
TONYALI
Rose
SaMSaK
Fenrir
C3T1N
GrupDepo
WARLORDS

KAZANAN HERKESİ TEBRİK EDERİM.
Ödülleriniz Offical'de dağıtılacaktır.

Son düzenleme:

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
İyi güzel hoş hocam da, neden panel olmayacak oyunda, birçok ücretsiz paylaşım ve nasıl yapılacağını anlatan konu var. İndirip kurun birisini.

Mert450

KY Üye
ODBC ile ilgili bir sorun yaşıyorum çözemedim bir türlü ve oyunda ayrıca açıkta yapıyor ekstradan forumda arayışta yaptım fakat yardım eden olmadı :)

juni44

KY Kıdemli Üye
server online mi giremiyorumda

memati81

KY Kıdemli Üye
vürüs sağlandı direk vürüs algıladı ve sildi arkadaşlar

Mert450

KY Üye
KONU HAKKINDA GÜNCELLEME LEVEL ÖDÜLÜ İÇİN +70 İSTENMİŞTİ ONU 65'E ÇEKİYORUM 1 GÜN server kapalı kalmış işteyken kontrolüm dışında o yüzden ödül +65 lvl için düzenlendi

memati81

KY Kıdemli Üye
hocam hala kapalı bu server 10061 hatası verip duruyor

DeaFSezo

KY Kıdemli Üye
Bugün Akşam Official St 21:00'da Açıliş...

Mert450

KY Üye
Bugün Akşam Official St 21:00'da Oyunumuz Açılacaktır Herkesi Bekleriz.

Jetain

KY Üye
Güzel servera benziyor inşallah hayırlısı olur bol userlı olur gelmeyi düşünüyorum.