ALIŞ v1098 MYKO Files Veya Source Alınacak

ATLAS

KY Üye
Merhaba,

V1098 myko version server kurmayı planlıyorum. 6 adet domainim var ve bu domainler için kaliteli bir altyapı arayışındayım.

Bütçem, 100K files veya source alacak kadar mevcut. Ancak, altyapıda bulunan özellikler ve destek hizmetleri benim için çok önemli. DB erişimi ve anticheat konularında hassasım, bu konularda sorun yaşamak istemiyorum.

Eğer sunucunuz kaliteli bir altyapı sunuyor ve bu bütçe aralığında bir çözüm sunabiliyorsanız, lütfen detaylı bilgilerinizle iletişime geçiniz. Ayrıca, test clienti sağlayabilmeniz de benim için önemli bir kriterdir.

ATLAS

KY Üye
dipnot : files konusunda eğer anlaşılırsa tarafıma db erişimi ( bunu isteme sebebim bir çok sunucuda şuanda el altından kc veya item satışı mevcut db erişimi verilmediği taktirde bu karakterlere erişimde olmadğı için verdiğim emek heba oluyor altyapı sahibi kazanıp server sahibi çöp oluyor. + editor + panel kurulumu satış yapan kişiye ait olmak zorundadır.

+++ bir güncelleme daha istediğim zaman server açma hakkına sahip olmam gerekiyor ve anticheat adı kesinlikle oyun içerisinde item açıklamasında geniesinde herhangi bir uifte geçmemesi gerekiyor

YNG

Moderatör
KY YardımSever
Coder
Oncelikle merhaba

Madem 100k butcen varsa bunu burada konu acmak yerine buyuk firmalarla iletisime gec orn xacs yada flamesoft konus bende bir sistem gelistiricisiyim simdi sen diyeceksin sen neden kendi sistemini soylemiyorsun suanki piyasada millet alt yapiya bakiyor flamesoftmu xacs oyuncu kitlesinin %80 kismi bu alt yapilari tercih ediyor etmesinden oturu kendimi one atmadim ve benim gibi firmalarda sistemin sorunsuz olur diyelim sikinti yok diyelim user gelmeye bilir reklamlar sunucu ucretlerin heba etmis olursun.

saygilarimla iyi geceler

ATLAS

KY Üye
Oncelikle merhaba

Madem 100k butcen varsa bunu burada konu acmak yerine buyuk firmalarla iletisime gec orn xacs yada flamesoft konus bende bir sistem gelistiricisiyim simdi sen diyeceksin sen neden kendi sistemini soylemiyorsun suanki piyasada millet alt yapiya bakiyor flamesoftmu xacs oyuncu kitlesinin %80 kismi bu alt yapilari tercih ediyor etmesinden oturu kendimi one atmadim ve benim gibi firmalarda sistemin sorunsuz olur diyelim sikinti yok diyelim user gelmeye bilir reklamlar sunucu ucretlerin heba etmis olursun.

saygilarimla iyi geceler
xacs, şu anda yeni bir server almıyor olduda aldım diyelim mevcut bütçemle onların altyapısını satın alamam.xacs'ın her serveri yaklaşık 3 milyon TL'lik bir ciro elde ediyor.

Flamesoft, güvenlik konusunda iddialı bir firma olabilir, ancak pvp piyasasında isimleri pek iyi anılmıyor ( 1 ayda 20 tane server açmasından dolayı ) ve bazı kullanıcılar tarafından "pc yakması" gibi olumsuz eleştiriler var . Bu nedenle, burada üyelik alarak konu açtım.

Xoresoft şuanda en iyisi gibi duruyor belki daha iyisi gelebilir.

lantheyus

KY Kıdemli Üye
xcore soft çöp gidipte rezil olmana gerek yok kendilerine ait 2 sw var onlar dısında cokta fazla kimseyi iplemiyorlar. ya ahmet akıncı yada ygn volkan bu 2 sinden şaşma.

LunarWar

KY Üye
xcore soft çöp gidipte rezil olmana gerek yok kendilerine ait 2 sw var onlar dısında cokta fazla kimseyi iplemiyorlar. ya ahmet akıncı yada ygn volkan bu 2 sinden şaşma.
bahsettiğin kişileri kötülemek değil fakat çok oyunculu userleri yok fazlasıyla denenmiş bir server değil yani +100 üzerinde useri yok yani o yüzden daha iyi firmalarla çalışabilirsin

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
bahsettiğin kişileri kötülemek değil fakat çok oyunculu userleri yok fazlasıyla denenmiş bir server değil yani +100 üzerinde useri yok yani o yüzden daha iyi firmalarla çalışabilirsin
Bahsettiğiniz sayıdan çok daha fazlasını gören ve hala açık sunucularımız var hocam. Elbette ki 1k vs gibi bir sayıya ulaşamadık. Şu piyasada gerçek oyuncu sayısı olarak büyük bir kitleyi bir araya getirmek te çok büyük reklam çalışması gerektiriyor.

Reklam