FİLES SATIŞ RPGuarD v2369 & v1098 Tam Kurulum Server Files Satış[Full + Full Özellik]

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Katılım
5 Tem 2021
Mesajlar
524
Çözümler
84
Tepkime puanı
250
Puanları
93
Yaş
32
Bir süredir üzerinde çalıştığım ve artık yavaş yavaş sona doğru geldiğim projemin satış konusudur. Öncelikle Kaynak kod satışı olmadığını belirtmek isterim.

Satışa ait 2 farklı fiyatlandırma mevcuttur. Detayları için özel mesaj ya da konu içerisindeki Discord adresinden bana yazabilirler.
 1. Bana gerekli dosyaları kur, gerisi bende diyen kullanıcılar için,
 2. Ben pek bu işlerden anlamam, her konuda bana destek olmalısın diyen kullanıcılar için ayrı fiyatlandırma yapılacaktır.
Dosyalar tek ip ye süresiz olarak lisanslanarak verilecektir. Herhangi bir sorun için yapılan güncellemelerden dolayı ekstra ücret alınmayacaktır. Ancak kişisel istek ve geliştirmeler için ücret alınacaktır.

İletişim Discord:


TEST SUNUCULARI (sunuculara clientleri biraz acele ile yükledim, bazı item görselleri vs. düzgün olmayabilir. İlerleyen günlerde tamamlanacaktır.)
TEST GM Hesapları(Lütfen karakterler oyunda ise farklı bir karakteri deneyiniz. Discconnect ettirmeyiniz.)
 1. ID:1 PW:1
 2. ID:2 PW:2
 3. ID:3 PW:3Satış içeriği aşağıdaki listedeki gibidir.
 • Sunucu tarafında çalışacak Server Dosyaları
 • Sunucunuza kurulacak Database
 • Sunucunuza kurulacak Gelişmiş Database Editor
 • Sunucunuza kurulacak standart panel(forumda paylaşılmış olan panellerdendir, eğer ki iyi güzel, gelişmiş ve açıksız bir panel isterseniz başka birinden temin edebilirsiniz.)
 • Kişisel Bilgisayarınıza kurulacak Client

Dosya Özellikleri(Dosyalarda 2369 sürümünde bulunan her özellik aynı şekilde 1098 sürümünde de bulunmaktadır. Görsel kalabalığı olmaması açısından görsel eklerken sadece 1 tane sürüme ait görsel ekledim.)
 1. ODBC ayarları sistem içerisine alınmış ve 3 farklı bağlantı kurularak login, log ve game server işlemlerinin farklı kanallardan yapılması sağlanmıştır.
 2. Oyun üzerinde yapılabilecek birçok ayar SERVER_SETTINGS tablosuna eklenmiştir.
  1. MaximumLevelChange -> Oyunda ulaşılabilecek maksimum level seviyesini.
  2. ServerVersion1098or1534or2369 -> Oyunu hangi versiyon olarak kullanacaksanız o değeri gireceğiniz bölüm.
  3. ServerAcademyType -> Serveri Official mi yoksa Academi olarak mı açacağınızı belirleyeceğiniz bölüm.(İlkgili tabloları, dropları vs. buradaki değere göre sistem otomatik değiştirir.)
  4. isKurianActive -> Sunucuda Krian jobunu aktif etmek için kullanacağınız bölüm.
  5. RightClickExchange -> Sağ tık ile eşya kırma sistemini aktif ya da pasif hale getirebileceğiniz bölüm.
  6. isBrethandPianaMap -> Main zone leri Breth&Piana mı yoksa Lüferson&Elmorad Castle olarak mı kullanacağınızı ayarladığınız bölüm.
  7. DropNotice -> Oyun içerisinde Drop notice nin aktif ya da pasif olmasını ayarlayabildiğiniz bölüm.
  8. DropNoticeOnlyTable -> Oyun içerisinde sadece Item tablosunda belirttiğiniz itemlere ait drop noticenin çıkmasını isterseniz aktif edebileceğiniz bölüm.
  9. UpgradeNotice -> Oyunda Upgrade noticenin aktif ya da pasif edileceği bölüm.
  10. UpgradeNoticeOnlyTable -> Oyun içerisinde sadece Item tablosunda belirttiğiniz itemlere ait upgrade noticenin çıkmasını isterseniz aktif edebileceğiniz bölüm.
  11. UserMaxUpgradeCount -> Relog atmadan maksimum kaç adet upgrade yapılacağını ayarlayabildiğiniz bölüm.
  12. MerchantView -> Oyunculara pazarlarına bakıldığında bilgi mesajı gidip gitmemesini ayarlayabildiğiniz bölüm.
  13. ClanBankWithPremium -> Clan bankasının sadece Clan premium ile mi yoksa premium olmadan da kullanılabilirliğini düzenleyebildiğiniz bölüm.
  14. AutoRoyalG1 -> Oluşturulan Clanların otomatik olarak royal 1 derecesine ulaşıp ulaşamayacağını ayarlayabildiğiniz bölüm.
  15. AutoBasicSkill -> Oyuna yeni başlayan karakterlerin 10 level sonrası skillerinin(master ya da görevli skiller değil.) açık olarak oyuna başlamalarını ayarlayabildiğiniz bölüm.
  16. AutoLevel -> Oyuna yeni başlayan karakterlerin kaç level olarak başlayacaklarını ayarlayabildiğiniz bölüm.
  17. AutoGold -> Oyuna yeni başlayan karakterlerin ne kadar coins ile başlayacaklarını ayarlayabildiğiniz bölüm.
  18. AutoCash -> Oyuna yeni başlayan karakterlerin ne kadar Cash ile başlayacaklarını ayarlayabildiğiniz bölüm.
  19. AutoTl -> Oyuna yeni başlayan karakterlerin ne kadar TL ile başlayacaklarını ayarlayabildiğiniz bölüm.
  20. AutoMasterSkill -> Oyuna yeni başlayan karakterlerin masteri açık mı yoksa kapalı mı olarak başlayacaklarını ayarlayabildiğiniz bölüm.
  21. AutoQuestSkill -> Oyuna yeni başlayan karakterlerin görev ile açılan skillerinin açık mı yoksa kapalı mı olarak başlayacaklarını ayarlayabildiğiniz bölüm.
  22. AutoWanted -> Colony Zone bölgesinde gerçekleşen Wanted(Bounty) event in sistem tarafından belirli aralıklar ile otomatik olarak açılıp açılmamasını ayarlayabildiğiniz bölüm.
  23. LootandGeniePremium -> Oto loot ve Genie sistemini kullanmak için Premium'un zorunlu olup olmaması durumunu ayarlayabildiğiniz bölüm.
  24. MerchantMinKnightCash -> Cash pazar kurabilmek için belirlenen minimum cash değerini ayarlayabildiğiniz bölüm.
  25. trashitem -> Oyunda çöpe atılan eşyaların geri alınabilmesini ya da alınamamasını ayarlayabildiğiniz bölüm. (İlgili pencereyi her oyuncu kendi inventorysindeki Vip banka açma butonunun yanında bulunan açarak çöpe attıkları itemlerini görebilirler.)
  26. OnlineZoneRewardActive -> ZONE_ONLINE_REWARD tablosunda yer alan Zone, Ödül vb. gibi bilgiler doğrultusunda oyunculara ödüller gönderilip gönderilmeyeceğini ayarlayabildiğiniz bölüm.
  27. OnlineKillRewardActive -> ZONE_KILL_REWARD tablosunda yer alan Zone, Ödül vb. gibi bilgiler doğrultusunda oyunculara ödüller gönderilip gönderilmeyeceğini ayarlayabildiğiniz bölüm.
  28. FreeSkillandStat -> Oyun içerisinde ücretsiz Skill&Stat sıfırlamayı aktif ya da pasif edebileceğiniz bölüm.
  29. MerchantLevel -> Pazar kurabilmek için minimum level gereksinimini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  30. TradeLevel -> Trade işlevini kullanabilmeniz için minimum level gereksinimini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  31. chaoticcoins -> Chaotic üzerinden kıracağınız item başına oyuncudan alınmasını istediğiniz coins miktarını ayarlayabileceğiniz bölüm.
  32. mutelevel -> Oyun içerisindeki Chat'i kullanabilmek için minimum level gereksinimini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  33. santa_killer_itemver1, santa_killer_itemver2 -> Oyun içerisinde Santa mobuna son vuruş yapan oyuncuya verilecek ödüllerin ayarlandığı bölüm.
  34. santa_etrafa_itemver1, santa_etrafa_itemver2, santa_etrafa_itemver3 -> Oyun içerisinde Santa mobu öldüğü sırada etrafında bulunan oyunculara verilecek ödüllerin ayarlandığı bölüm.
  35. maxplayerhp -> Oyun içerisinde ulaşılabilecek maksimum HP miktarını ayarlayabileceğiniz bölüm.
  36. WelcomeMsg -> Oyuna giren kullanıcılara gönderilecek mesajı ayarlayabileceğiniz bölüm.
  37. premiumID -> Oyuna yeni başlayacak oyunculara hediye verilecek premium türünü ayarlayabileceğiniz bölüm.
  38. premiumTime -> Oyuna yeni başlayacak oyunculara hediye verilecek premium süresini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  39. maxBlessingUp -> Oyun içerisinde High Class bir itemin ulaşabileceği maksimum seviyeyi ayarlayabileceğiniz bölüm.
  40. maxBlessingUpReb -> Oyun içerisinde rebirth bir itemin ulaşabileceği maksimum seviyeyi ayarlayabileceğiniz bölüm.
  41. maxAccessoriesUp -> Oyun içerisinde Unique bir takının ulaşabileceği maksimum seviyeyi ayarlayabileceğiniz bölüm.
  42. giveGenieHour -> Oyuna yeni başlayacak oyunculara hediye verilecek Genie süresini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  43. civcivItem -> Oyunda civciv sistemini aktif kullanıyorsanız karakterlerin civciv patlatma işlemini yaptıklarında elde edeceği ödüllerin(Cash, TL, NP, Coins, Item vb.) ayarlanabileceği bölüm.
  44. common_eslant_area -> Oyunda ortak eslant özelliğini aktif ya da pasif olarak ayarlayabileceğiniz bölüm.
  45. freentcount -> Oyunda kullanıcılara günlük ücretsiz Irk değişimi hakkı tanımlayabileceğiniz bölüm.
  46. gmsinglepc -> Oyun yöneticilerinin sadece 1 bilgisayardan girişlerine izin verme özelliğini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  47. partyMsAutoReward -> Party monster stone haritasındaki kesilen yaratıklardan rastgele ödüller alınabilmesi özelliğini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  48. UskoExpType -> USKO daki gibi karakterin leveline göre kestiği yaratıklardan exp elde etmesi ya da edememesi sistemini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  49. UskoCoinType -> USKO daki gibi karakterin leveline göre kestiği yaratıklardan coins elde etmesi ya da edememesi sistemini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  50. UskoDropType -> USKO daki gibi karakterin leveline göre kestiği yaratıklardan değişen drop oranları(yaratık sizden yüksek level ise drop oranı yüksek, yaratık sizden düşük level ise drop oranı daha düşük olacaktır.) ile farm yapmasını düzenleyen sistemini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  51. UskoMSandBUSType -> USKO daki gibi karakterin leveline göre kestiği yaratıklardan MS ve BUS türevi eşyaları elde etmesi ya da edememesi sistemini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  52. UserSendTownAfterRestart -> Oyun bakıma alınıp reset atıldıktan sonra oyuncuların oyuna girdiklerinde bulundukları haritanın town bölgesinde ya da en son oldukları noktada oyuna başlamalarını ayarlayabileceğiniz bölüm.
  53. MilitaryChannel3ReqNP -> Oyunda 3. camp bölgesine geçmek için şart koşulacak NPoint miktarını ayarlayabileceğiniz bölüm.
  54. MilitaryChannelNPType -> Oyunda 3. camp bölgesine geçmek için şart koşulacak NPoint türünü (sağ ya da sol NP) ayarlayabileceğiniz bölüm.
  55. GMDamage -> Oyunda yöneticilerin Monsterlere kaç damage atacağını(0 yazarsanız her taratığa R damage ile tek atacaktır.) ayarlayabileceğiniz bölüm.
  56. NpcSpawnNoticeSystem -> Oyunda NPC tablosundan ayarlanan yaratıkların spawn olduklarında Notice geçip geçmemesini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  57. NpcSpawnNoticeZone -> Oyunda NPC tablosundan ayarlanan yaratıkların spawn olduklarında gönderilecek noticenin sadece 1 zoneye özel ya da tüm zonelerdeki yaratıklar için geçerli olup olmamasını ayarlayabileceğiniz bölüm.
  58. NpcDeathNoticeSystem -> Oyunda NPC tablosundan ayarlanan yaratıkların öldürüldüklerinde Notice geçip geçmemesini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  59. NpcDeathNoticeZone -> Oyunda NPC tablosundan ayarlanan yaratıkların öldürüldüklerinde gönderilecek noticenin sadece 1 zoneye özel ya da tüm zonelerdeki yaratıklar için geçerli olup olmamasını ayarlayabileceğiniz bölüm.
  60. DailyFreeManner -> Oyunda kullanılan Manner Store üzerinden her oyuncunun günce sadece 1 defa alabileceği Manner ödülünü ayarlayabileceğiniz bölüm.
  61. AutoUpFasterKatlama -> Oyunda kullanılan Auto Upgrade sisteminde seri Upgrade özelliğini kullanan oyunculardan normal upgrade için istenilen coins miktarından kaç kat daha fazla coins isteyeceğini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  62. MiningDelay -> Oyunda Mattock ile mining yapılırken droplar arasındaki bekleme süresini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  63. AutoMiningDelay -> Oyunda Otomatik olarak mining yapılırken droplar arasındaki bekleme süresini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  64. RoodorMattockTimeless -> Oyunda düz Mattock veya Rood(olta) ile farm yaprken rpr isteyip istemeyeceğini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  65. GoldenRoodorMattockTimeless -> Oyunda Golden Mattock veya Golden Rood(olta) ile farm yaprken rpr isteyip istemeyeceğini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  66. UpScSellOran -> Oyunda BUS türevi upgrade scrollarının NPC ye normalden kaç kat daha ucuza satılmasını istiyorsanız ona göre düzenleyebileceğiniz bölüm.
  67. GenieBowlStatus -> Oyunda genie sisteminin Ronark Land bowl bölgesinde aktif ya da pasif olması durumunu ayarlayabileceğiniz bölüm.
  68. GenieMoradonStatus -> Oyunda genie sisteminin Moradon bölgesinde aktif ya da pasif olması durumunu ayarlayabileceğiniz bölüm.
  69. SlaveMerchantMinutes -> Oyunda köle pazar sisteminde kurulan bir pazarın aktiflik süresini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  70. BotMerchantMinutes -> Oyunda kurulan bot pazarların aktiflik süresini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  71. DrakiRewardCycleTime -> Oyunda bulunan Draki Tower etkinliğinin ne kadar sürede bir rank sıfırlanarak kullanıcılara sıralamaları doğrultusunda hediyeler gönderilip sıfırlanmasının döngü süresini ayarlayabileceğiniz bölüm(günlük, haftalık, aylık).
  72. ActiveUniqueItemBonusDamage -> Oyunda bulunan Unique silahların ekstra damage artışı sağlayıp sağlamayacağını ayarlayabileceğiniz bölüm.
  73. BotKillingLoyalty -> Oyunda bulunan Farm ve PK botlarının öldürüldüğünde öldüren kişiye kaç NP vereceğini ayarlayabileceğiniz bölüm.
  74. FreeWheelofFunCont -> Oyunda her bir hesap için günlük kaç ücretsiz çark çevirme(Wheel of Fun) hakkının olması ile ilgili ayarı yapabileceğiniz bölüm.
  75. WheelofFunCashPrice-> Oyunda bir kullanıcının çark çevirdiğinde(Wheel of Fun) hesabından kaç Cash Point eksileceği ile ilgili ayarı yapabileceğiniz bölüm.
  76. ve buna benzer birkaç ayarı daha SERVER_SETTINGS tablosundan yapabilmektesiniz.
 3. Oyunda aktif olan tüm etkinliklerin açılış zamanlarını, kazanan ve kaybeden ödüllerini görebileceğiniz ödül penceresi mevcuttur. (Detaylı görsel aşağıya eklenecektir.)
 4. Oyun içerisinde Hem Cash hem de TL ürün satışı yapabileceğiniz PUS sistemi mevcuttur. PUS içerisindeki Premium vs. gibi kullanıldığında ekstra hediye verecek olan tüm Itemlerin vereceği ödülleri görebileceğiniz bir sistem PUS sistemine entegre edilmiştir. PUS içerisinde arkadaşınıza hediye gönderme sistemi sorunsuz bir biçimde çalışmaktadır. PUS a bir itemi hem TL hem de Cash olarak farklı fiyat ve alım seçenekleri ile ekleyebilirsiniz. PUS tan almış olduğunuz bir ürünü kullanmamak koşulu ile geri iade edebilirsiniz.
 5. Oyunda PUS üzerinden gerekli eşyayı aldığınızda kullanabileceğiniz köle(Slave) pazar sistemi mevcuttur. (Detaylı görsel aşağıya eklenecektir.)
 6. Oyunda PUS üzerinden gerekli eşyayı aldığınızda kullanabileceğiniz Auto Upgrade sistemi mevcuttur. (Detaylı görsel aşağıya eklenecektir.)
 7. Dosyalarda Akademi sistemi tanımlamaları yapılmıştır. Academi modundan official moduna geçişte Tüm karakterleri karşılaştırıp eski hesaplar üzerinden açılan karakterlerin inventorlerindeki istenmeyen itemleri silerek Cyper Ring haline getirir ve mevcut hesaplara Letter de gönderim yapar. Daha fazla detaylı düzenlemeler de yapılabilmekte olup. Sistem detayları ilgilenen alıcılara iletilecektir.
 8. Oyunda f10(settings) üzerinden skill effectleri, genie , oyuncu, obje gösterme gizleme ayarları yapılabilmektedir.
 9. Oyun içerisindeki genie görseli dosyalardan ister sabit şekilde duracak ya da hareketli olarak kullanılabilecek şekilde güncellenebilmektedir.
 10. Oyun içerisinde tüm krowaz ve dark knight silah patlama özellikleri aktif edilmiş ve kontroller eklenerek hile ile kullanımının önüne geçilmiştir.
 11. Oyun içerisinde Merchant(pazar) noticeleri, yönetici noticeleri, oto mining vs. gibi sistemlerden gelen itemlerin noticeleri ayrı alanlarda toplanmıştır. Böylece info karışıklığının önüne geçilmiştir. (Detaylı görsel aşağıya eklenecektir.)
 12. Oyunda Oto Mining, Fishing, Offline Mining, Fishing sistemleri tanımlanmıştır.
 13. Oyunda Offline pazar sistemi tanımlanmıştır.
 14. Oyunda kullanıcılara gelen droplar sırası ile inventory, banka, letter konumları kontrol edilerek dolu ya da boş olmasına göre bu sıradan birisine gönderilmektedir.
 15. Oyunda Lottery etkinliği 3 farklı koşul ile (coins, cash, tl) açılabilmektedir.
 16. Oyunda günlük giriş ödülleri sistemi aktiftir. Bir hesaptan sadece bir karakter günlük ödül alabilir. Günlük ödül penceresi oyuna ilk girişte eğer o hesaptan o gün içerisinde ödül alınmamış ise ekrana gelir. Ödülü alan kullanıcılar için yeni güne geçilmediği sürece ödül penceresi görünmez. Her ayın ilk günü saat 00.01 de sistem kendisini sıfırlar ve oyuncular tekrardan ödülleri toplamaya başlar.
 17. Oyun içerisinde aklınıza gelebilecek her türlü değişim(exchange) işlemi sağ tık ile yapılabilmektedir.(Premium, Gem kırma, Ncs, Nts, Job Değişimi, Genie, Cash Voucher, TL voucher kullanımı vs. gibi.)
 18. Oyundaki moblara Manner ve Cash ödülü de eklenebilmektedir. (coins, riotedeki np vs. gibi tablodan yapılmaktadır.)
 19. Oyunda istenilen yaratıklara random bundle özelliği verilebilmektedir. Yani bir mobun drobu ona atak yapan tüm kullanıcılar içerisinden en fazla damage atana değil rastgele birine düşmektedir. Bu sayede bazı bosslarda solo oyunculara da şans gülebilecektir. Monster tablosundan ilgili düzenleme yapılabilmektedir.
 20. Oyunda 6 farklı Monster Stone bulunmaktadır. Bunlardan 3 tanesi solo, 3 tanesi de party ile girilebilen Monster Stonedir.
 21. Oyundaki monster stone yaratıkları, Santa vs. gibi istenilen yaratıklara level e göre exp verme ayarı yapılabilmektedir. Örneğin santa yaratığı 50 level oyuncuya 5.000.000 exp verirken 70 level oyuncuya 30.000.000 exp verebilecektir.
 22. Oyunda 1vs1(np ile) sistemi eklidir. (Detaylı görsel aşağıya eklenecektir.)
 23. Oyunda Party vs ve Clan vs sistemleri sorunsuz bir biçimde eklidir.(Ödül düzenlemeleri vs yapılabilmektedir.)
 24. Oyunda İnfinity itemler eklidir.(Arrow, Cure, Wolf, Book, Master Stone)
 25. Oyunda upgrade yapacağınız itemi geçme oranını anvil üzerinden görebilmektesiniz. Verileri güncel olarak DB den çekmektedir.
 26. Chaotic üzerinden eşya değişimi yaparken otomatik belirtilen adet kadar kırma, belitilen alana gönderme(banka, inventory, vip banka), belitilen joba ait itemleri satma vs. gibi ayarlamalar yapılabilmektedir. Chaotic üzerinden kırılacak olan iteme ait dropları yüzdeleri ile birlikte görebilmektesiniz. Dileyenler sağ tık sistemi üzerinden chaotic e gitme durumu olmadan da kırma işlemi yapabilmektedir.
 27. Oyundaki tüm etkinliklere ait ödül bilgisi tek tablodan düzenlenebilmektedir.
 28. Oyunda eşit bir şekilde PK imkanı sunan Cind War etkinliği sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
 29. Oyunda Moradon War, BDW, Juraid, Lunar War, Cind War, CR Event, Lottery Event, Snow War(tamamen özelleştirilmiştir.), Piana War, FT gibi tüm eventler sorunsuz bir biçimde çalışmaktadır.
 30. Oyunda 8 farklı bot çeşidi bulunmaktadır. (0 afk, 1 mining, 2 fishing, 3 merchant, 4 farmer, 5 pk, 6 merchant move, 7 Slave)
 31. Colony Zone gibi PK alanlarındaki Rank içerisinde oyuncuların(botlar da dahil.) NP sembolleri de aktif olarak görüntülenmektedir.
 32. Pet sistemi sorunsuz çalışmaktadır. (Pet looting, Pet level kasma, Pet Transform vs. gibi.)
 33. İnt atack priest sistemi sorunsuz bir biçimde sisteme entegre edilmiştir.
 34. Rebirth sistemi(83/10 vs.) sorunsuz çalışmaktadır. Usko daki mantık ile düzenlenmiş olup, karaktere rebirth basıldığında skill ve master görevleri hariç görev kaydı sıfırlanır ve yeniden görevler yapılabilir hale gelir.
 35. Karakterler U ya basarak ulaştıkları pencereden stat sıfırlaması, statları hızlı kaydetme ve rebirth stat sıfırlama işlemlerine hızlıca ulaşabilmektedirler. (Detaylı görsel aşağıya eklenecektir.)
 36. Collection Race event sistemine katlama fonksiyonu eklenmiştir. İlgili tablodan her Cr event tamamlandığında oyuncunun daha fazla kill alarak bir sonraki ödüle ulaşmasını sağlayabilirsiniz. (Detaylı görsel aşağıya eklenecektir.)
 37. Target Scroll görme sistemi. Monster, Bot ve Normal oyuncuların hepsinde işlevsel olarak çalışmaktadır. Piyasada bulunan sistemlerin aksine ekstra bir uif ile değil direkt olarak target bar a ait uif içine tanımlanmış bir sistemdir. Bu sayede gecikme, görselin takılı kalması, rastgele zamanlarda görünme vs. gibi sorunlar yaşamazsınız.(Detaylı görsel aşağıya eklenecektir.)
Dosyalarda bulunan ve genelde her dosya içerisinde(paylaşımdaki) bulunan özellikleri yazarak konuyu uzatmak istemedim. Daha birçok özellik mevcut. Aklıma geldikçe ya da yeni güncellemeler yapıldıkça konu içerisinde eklemeler yapılacaktır.

Editör Özellikleri - Editör sürekli olarak geliştirilecektir. (Detaylı görsel aşağıdadır.)Dosyalara ait oyun içi görseller...

[Slave(Köle Pazar)]


[2 Farklı Drop Listeleme]


[6 Farklı Monster Stone]


[Gelişmiş Katlamalı CR Event]


[Anvil İçerisinden Upgrade Oran Gösterme]


[Detaylı Chaotic Gem Kırma]


[Detaylı PUS ve Diğer Sistemler]


[Stats ve Skill Pencere İşlevleri]


[Pet Sistemi]


[Oto Upgrade Sistemi]


[Detaylı Pus Sistemi]


[Sağ Tık ile Değşim Sistemi]


[Günlük Event Takvimi ve Etkinlik Ödülleri]


[Job Change Sistemi]


[Manner & NPoint Store]


[Bot Entegreli & Rank Sembol Göstergeli PK Zone Rank]


[Target Scroll Gösterme Sistemi]
[Güncellenmiş Whell Of Fun Sistemi]
[Manuel Select & Solo Monster System][King Bonus & Rank(Symbol) Bonus & User Icon Tools System]
[Drop & Exchange New Notice System]


[Accessory Disassemble (Takı çözdürme) System]
 
Son düzenleme:

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Katılım
5 Tem 2021
Mesajlar
524
Çözümler
84
Tepkime puanı
250
Puanları
93
Yaş
32
Yapılan güncellemeler bu başlık altında belirtilecektir.
 1. Konuya test için GM hesapları eklenmiştir.
 2. v1098 de eksik olan item iconları ve Perk sistemindeki uif kayması düzenlenmiştir.
 3. Arrange Line Scroll(Karakter seçme ekranındaki karakterin sırasını değiştirme scroll u) aktif edilmiştir.
 4. Blessing of Logos aktif edildi. Sistem rebirth itemlerde +2 ve üstünde, normal itemlerde ise +5 ve üstü itemlerde işlemektedir. Upgrade tablosunda belirlenen oran tutar ise mevcut iteme +1 grade atlatır. Eğer Oran tutmaz ise %75 oranında item 1 grade düşerek kullanıcıya geri döner ya da %25 oranla yanarak yok olur.
 5. v1098 de görsel olarak sorunlu olan Karus WheelofFun uif i düzenlendi. (@Wyvern e bildirimi için teşekkürler.)
 6. WheelofFun için her hesaba ücretsiz günlük çevirme hakkı SERVER_SETTINS tablosundan ayarlanabilecek şekilde sisteme ekleme yapıldı.
 7. WheelofFun için her bir çevirmede kullanıcıdan alınacak Cash miktarını ayarlayabilmek için SERVER_SETTINS tablosuna sütun eklemesi yapıldı.
 8. Ekran çözünürlüğü değiştiğinde HP bar yanındaki iconların pozisyonlarının güncellenmeme sorunu giderildi. (@Wyvern e bildirimi için teşekkürler.)
 9. Sisteme Solo oyuncuları rahat ettirmek amacıyla Solo Mob sistemi entegre edildi. Bununla birlikte sistem üzerindeki manuel select(anti afk) moblara da bu özellik eklenebilir hale getirildi.
  • Test etmek için GM karakter ile +mon 3025/2425/2426 yazabilirsiniz.
  • Solo monsterler partyde iseniz Z ye bastığınızda target alınamayacaktır.
  • Solo monsterlere sadece solo oyuncular vuruş yapabilmektedir.
  • Alan skilleri vs. gibi hiçbir skill eğer partyde yer alıyorsanız Solo Monsterlere işlemeyecektir.
  • Solo moblar sayesinde slot mafyası Clan ve partylere son verebilirsiniz :D
 10. Special Store güncellendi, artık hem manner hem de loyalty(NPoint) ile bu sistemde ürün satabileceksiniz. Ayrıca sisteme süre eklemesi de yapıldı. Yani kiralık bir itemi NPoint ya da Manner karşılığında bu sistemde oyunculara satabilirsiniz.
 11. Partyde iken DC olan oyuncular için otomatik party isteği gelme sistemi aktif edildi.
  • Bir oyuncu DC olduğunda ya da partydeyken kendisi oyundan çıktığında sizin belirlediğiniz süre içerisinde oyuna giriş yapar ise party isteği ekranına düşecektir.
  • İstek penceresi süreli olduğu için(atılan istek 10 saniye sonra ekrandan kaybolmaktadır) eğer kabul etmeye yetişemez ise oyundan çıkıp belirtilen süre dolmadan hemen tekrar girerek tekrar istek penceresinin ekranına gelmesini sağlayabilir.
  • Oyun içinde bu sistemi aktif etmek ve ne kadar süre içerisinde girerse otomatik parti isteği gelmesini ayarlamak için SERVER_SETTINGS tablosuna sütunlar eklendi.
 12. Oyunda (HPBar yanında ve sağ üst köşede)bulunan iconların fazlalığından dolayı, bazı iconlar özel bir pencere içerisine alınarak ekran daha kullanışlı ve açık hale getirildi.(Görsel üstteki Postta)
 13. Krallık için özel bonus sistemi eklendi.
  • Krallık bonusları, kral olan kişinin sağ üt köşede bulunan info pencereleri içerisinde görünecektir.
  • Sistem SERVER_SETTINGS tablosundan aktif/pasif edilebilir olarak ayarlandı. (Görsel üstteki Postta)
 14. NP sıralamasında ilk 100 de olan oyuncular için özel bonus sistemi eklendi.
  • NP Sembol bonusları, bu bonusa sahip olan kişinin sağ üt köşede bulunan info pencereleri içerisinde görünecektir.
  • Sistem SERVER_SETTINGS tablosundan aktif/pasif edilebilir olarak ayarlandı.(Görsel üstteki Postta)
 15. NP sıralamasında ilk 100 de olan oyuncular için özel günlük ödül sistemi eklendi.
  • Sıralamada ilk 100 de olan karakterler DB deki tablodan sıralamasına eş değer olan satırdaki ödülleri her gün 1 defa olacak şekilde elde edecektir.
  • Sistem SERVER_SETTINGS tablosundan aktif/pasif edilebilir olarak ayarlandı.
 16. Bakiye alımlarında sisteme otomatik bonus verdirtme komutu eklendi.
  • Örneğin gün içinde alınan bakiyelere %50 bonus bakiye verilecektir diye duyuru yapılıp gm karakter ile +tlbonus 50 yazıldığında bonus devreye girer. 1000tl bakiye alan birisi kodunu kullanarak yükleme yaptığında hesabına 1500 tl tanımlanır.
  • Bonus sistemini sonlandırmak için +tlbonus 0 yazmanız yeterli olacaktır.
  • Sistem promosyon kodlarından gelecek tl lerde ya da oyun içi kodla vs. verilen tl bakiyelerde etkili değildir. Sadece kod ile yapılan yüklemelerde geçerlidir.
 17. Drop ve exchange noticeleri değiştirilmiştir.(chaotic vs. dropları). Artık noticelerde itemin hangi yaratıktan ya da hangigem vs. den çıktığı da notice içerisinde belirtilecektir.(Görsel üstteki Postta)
 18. Accessory Disassemble (Takı çözdürme) sistemi aktif edilmiştir.
  • +1 ve üstü takılarınızı PUS üzerindeki Accessory Disassemble Scroll(810325000) u kullanarak bir alt seviyede 3 adet takı elde edebilirsiniz.
  • Sistemi kullanırken çözdürme işlemi yapacağınız takı seviyesi kadar scroll kullanmanız gerekmektedir. Yani Ring of Life (+3) eşyasını 3 adet +2 olarak geri alabilmek için anvil e 3 adet scroll koymanız gerekmektedir.(sistem zaten siz scroll koymak istediğinizde size adet sormaktadır.)
 
Son düzenleme:

DaTaTrx

Moderatör
KY YardımSever
Graphic Designer
Katılım
26 Mar 2023
Mesajlar
213
Çözümler
12
Tepkime puanı
287
Puanları
73
Hayırlı satışlar dilerim güzel bir sistem olmuş tebrikler.
 

YNG

Süper Moderatör
KY YardımSever
Coder
Katılım
21 Ağu 2022
Mesajlar
116
Çözümler
7
Tepkime puanı
127
Puanları
53
Yaş
35
Gayet başarılı bir sistem olmuş emeğine sağlık hayırlı işler.
 

xman06

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Katılım
14 Haz 2022
Mesajlar
170
Tepkime puanı
13
Puanları
28
Ko alemine Hayırlı olsun diyelim, gerçekten emek verilmiş proje eline sağlık Ahmet bey.👍
 

Lazoqlu

Ko-yardim.com
Süper Moderatör
Teknik Üye
KY YardımSever
Katılım
22 Ocak 2022
Mesajlar
782
Çözümler
16
Tepkime puanı
504
Puanları
223
Yaş
30
Konum
İstanbul
Ellerine sağlık. Hayırlı satışların olsun.
 

deglasser

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Katılım
24 Kas 2023
Mesajlar
70
Çözümler
3
Tepkime puanı
6
Puanları
8
güzel çalışma hayırlı işler
 

hasansbr

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
Katılım
4 Ocak 2021
Mesajlar
1,035
Tepkime puanı
140
Puanları
123
Hayırlı satışlar güzel görünüyor .
 

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Katılım
5 Tem 2021
Mesajlar
524
Çözümler
84
Tepkime puanı
250
Puanları
93
Yaş
32
Hayırlı satışlar dilerim, güzel bir sistem olmuş tebrikler.

Forumda ürünleri satın almıstır umarım, Satın alan Alıntı görmüstüm. Target Scroll görme sistemi, ODBC sistemi satın aldığını birletti sanırım doğru mu?

Forumda ürün satın almayı düşünüyorum, güvenir mi sence ?
Kimse güvenilir değildir hocam, kendi guvencenizi kendiniz garantiye almalisiniz.
 

Melanor21

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Katılım
23 Mar 2024
Mesajlar
74
Çözümler
1
Tepkime puanı
39
Puanları
18
Hayırlı satışlar dilerim, güzel bir sistem olmuş tebrikler.

Forumda ürünleri satın almıstır umarım, Satın alan Alıntı görmüstüm. Target Scroll görme sistemi, ODBC sistemi satın aldığını birletti sanırım doğru mu?

Forumda ürün satın almayı düşünüyorum, güvenir mi sence ?
 
Son düzenleme:

lantheyus

KY Kıdemli Üye
Katılım
1 Eyl 2023
Mesajlar
203
Tepkime puanı
25
Puanları
28
hayırlı olsun cok güzel ve basarılı bir sistem olmus
 

Nero214

KY Üye
Katılım
3 Nis 2024
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
 1. Ben pek bu işlerden anlamam, her konuda bana destek olmalısın diyen kullanıcılar için ayrı fiyatlandırma yapılacaktır.
:D :D :D :D Cok komiksin
 

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Katılım
5 Tem 2021
Mesajlar
524
Çözümler
84
Tepkime puanı
250
Puanları
93
Yaş
32

LunarWar

KY Üye
Katılım
23 Haz 2023
Mesajlar
34
Çözümler
1
Tepkime puanı
6
Puanları
8
Hayırlı olsun güzel gözüküyor ama test edilmesi gerek fazlasıyla user girmesi gerek
 

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Katılım
5 Tem 2021
Mesajlar
524
Çözümler
84
Tepkime puanı
250
Puanları
93
Yaş
32
Hayırlı olsun güzel gözüküyor ama test edilmesi gerek fazlasıyla user girmesi gerek
Teşekkürler, aktif açık kullanılan sunucular mevcut hocam. Uzun süredir testleri yapıldı.
 

krieger

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Katılım
7 Ara 2021
Mesajlar
186
Tepkime puanı
7
Puanları
48
Kişiyle fiyat için görüştük yardımcı ve açık yanıtlar veriyor sadece fiyatlandırma çok ütopik geldi onun dışında girip denedim. Gayet başarılı buldum, arkadaşımızın yolu açık olsun.
 

Wyvern

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Katılım
31 May 2023
Mesajlar
237
Çözümler
3
Tepkime puanı
95
Puanları
28
Yaş
24
@Aakinci Selamün aleyküm hocam iyi bayramlar, Test amaçlı girdim sorun gördüm bildirmek istedim işiniz hafiflesin amaç ekran büyütünce
UIHpMenu iconları reset->UpdatePosition çalışmadı ve ortaya geldi bilginiz olsun iyi çalışmalar.

1712840708079.png
 

Wyvern

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Katılım
31 May 2023
Mesajlar
237
Çözümler
3
Tepkime puanı
95
Puanları
28
Yaş
24
1712841008077.png
burasıda böyle kalmıs bilginize hocam.
 

Benzer konular

Reklam