ÇÖZÜLDÜ User skill point double click

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forathdor

Yard.Moderatör
KY Uzman Üye
KY YardımSever
Merhabalar, ISTIRAP dosyalarını kurcalıyorum da, bir sorum olacak. User skill point verilirken, basılı tutulduğunda seri şekilde puan veriyor fakat fps drop yapıyor. Tek tıklandığında ise tek puan yerine double click yaparak çifte puan veriyor. Buna nereden kontrol ekleyebiliriz? Veya fps drop sorunu için çözümler nelerdir?

Çözüm
UISkillpage.uif içerisinde ki image ve buttonlar üst üste bindiği için, UI'da 1 tıklama işlemi uif içerisinde 2 algılandığından fps drop ve diğer sorunlar oluşuyormuş. İçerideki uif entryleri teke düşürünce düzeldi. Kapatıyorum konuyu.

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Hocam telden yaziyorum fonksiyonlarin adi tam olmayabilir. Uistate ve iuskill cpp lerin içerisinde recivemessage yani tiklama islemlerine bakan fonksiyonlar vardir. Bu fonksiyonlara diğer sayfalarda farenin sol tık kaldirma işlemi sonrası işlevini yerine getirirken bu sayfadakilerden bu kontrol kaldırılmış yani fare basıldığı anda işlevi gerçekleştiriyor. Diger fonksiyonlara bakarak guncelleyebilirsiniz.

Forathdor

Yard.Moderatör
KY Uzman Üye
KY YardımSever
Hocam telden yaziyorum fonksiyonlarin adi tam olmayabilir. Uistate ve iuskill cpp lerin içerisinde recivemessage yani tiklama islemlerine bakan fonksiyonlar vardir. Bu fonksiyonlara diğer sayfalarda farenin sol tık kaldirma işlemi sonrası işlevini yerine getirirken bu sayfadakilerden bu kontrol kaldırılmış yani fare basıldığı anda işlevi gerçekleştiriyor. Diger fonksiyonlara bakarak guncelleyebilirsiniz.
HookSkillPage.ccp olması gerekli acs içerisinde hocam, teşekkür ederim. Bu gece kontrol edip geri dönüş yapacağım buraya.

Forathdor

Yard.Moderatör
KY Uzman Üye
KY YardımSever
UISkillpage.uif içerisinde ki image ve buttonlar üst üste bindiği için, UI'da 1 tıklama işlemi uif içerisinde 2 algılandığından fps drop ve diğer sorunlar oluşuyormuş. İçerideki uif entryleri teke düşürünce düzeldi. Kapatıyorum konuyu.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam