ÇÖZÜLDÜ UIF Açılmayan Dosyalar

Alshain

KY Kıdemli Üye
Konu Çözümleri
1
Server'da kurian ı kapatmak istiyorum. Karakter ekranında UIF olarak Kurian Portu vs. gözükmesin istiyorum ancak, UIF editörle re_characterselect.uif i açamıyorum.
Çok yüksek ihtimalle bunun içinde bu bölüm ve bunu gizlemek istiyorum ancak dosyayı açamıyorum.

Bunun sebebi ne olabilir? UIF versiyon vs. var mı acaba? Garip şekilde bazı UIF dosyarlarını açamıyorum. (re_login_intro gibi uif leri sorunsuz düzenleyebiliyorum)

Alshain

KY Kıdemli Üye
Konu Çözümleri
1
UIEv2.exe dosyası ile düzeldi. Sorun UIE sürümünde sanırım.

Hagen

PHP Developer
Süper Moderatör
Coder
Server Sahibi
Konu Çözümleri
64
@Alshain
USKO UIF ve mevcut tüm istirap Uiflerini açabilen v3 editör.
Şifre: site adresi www olmadan.

Çözüm

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Konu Çözümleri
5
Server'da kurian ı kapatmak istiyorum. Karakter ekranında UIF olarak Kurian Portu vs. gözükmesin istiyorum ancak, UIF editörle re_characterselect.uif i açamıyorum.
Çok yüksek ihtimalle bunun içinde bu bölüm ve bunu gizlemek istiyorum ancak dosyayı açamıyorum.

Bunun sebebi ne olabilir? UIF versiyon vs. var mı acaba? Garip şekilde bazı UIF dosyarlarını açamıyorum. (re_login_intro gibi uif leri sorunsuz
Hiç birinini açamıyorsunuz Bazı uifler şifreli oluyor şifreli olabilir kontrol ettiniz mi

wuxiunan

KY Kıdemli Üye
@Alshain
USKO UIF ve mevcut tüm istirap Uiflerini açabilen v3 editör.
Şifre: site adresi www olmadan.
This software can normally open re_seed_helper.uif, but it cannot be used normally after saving, and it cannot be opened again either.
Bir v2 sürümü gönderebilir misiniz ki deneyim?

Reklam