BİLGİLENDİRME Tılsımlara Gelen Efsunlar Ne İşe Yarar?

Admin

Kurucu Admin
Katılım
22 Ara 2020
Mesajlar
495
Konu Çözümleri
1
Tepki puanı
15,076
Puanları
160
Konum
Kütahya
Web
ko-yardim.com
Metin2 tılsımlara çeşitli efsunlar gelmektedir bu efsunlar diğer itemlerinizde ki gibi iş görmektedir. Ateş Tılsımı, Buz Tılsımı, Toprak Tılsımı, Karanlık Tılsımı, Rüzgar Tılsımı, Şimşek Tılsımı na gelen efsunlara bakalım.
Böceklere karşı güçlü efsunu ne işe yarar ? Böceklere karşı güçlü efsunu maximum %30 gelir. Tılsımlara gelen bir efsundur. Örümcek zindanın 3. kattaki canavarlara karşı etkilidir.

Bayılma şansı efsunu ne işe yarar ? maximum %8 gelir. Rakibi sersemletme şansınızı artırır. Hem canavarlara hem de pvp de etkilidir

Çöl canavarlarına karşı güçlü efsunu ne işe yarar ? Çöl canavarlarına karşı güçlü efsunu maximum %30 gelir. Tılsımlara gelen bir efsundur çöldeki tüm slotlara ve Çöldeki kaplumbağa bossuna karşı etkilidir.

Karanlık direnci efsunu ne işe yarar ? Karanlık direnci efsunu maximum %25 gelir. Tılsımlara gelen bir efsundur.

Savunma efsunu ne işe yarar ? maximum %5 gelir. Genel savunmadır hem pvp de hem de canavarlara akrşı etkilidir.

Zoydak canavarlarına karşı güçlü efsunu ne işe yarar ? Zoydak canavaralrına güçlü efsunu maximum %30 gelir. Tılsımlara gelen bir efsundur. Metin2 deki yeni harita olan zoydak haritasında tüm katlardaki canavarlara ve bosslara karşı etkilidir.

Yarı insana karşı güçlü ne işe yarar ? maximum %5 gelir. Yarı insan bonusudur. Bu efsun saldırınızı güçlendirir.

Dünya direnci efsunu ne işe yarar ? Dünya direnci efsunu maximum %25 gelir. Tılsımlara ve safire gelen bir efsundur. Kızıl ormandaki ve hayalet ormanda ki tüm canavarlara karşı etkilidir.

Yarı insana karşı dayanıklılık ne işe yarar ? maximum %10 gelir. Yarı insan bonusuna karşı dayanıklılık verir bu efsuna sahip bir itemi, Taktığınızda pvp savunmanız %10 artar.

Çiftel Savunmasından Kopuş ne işe yarar ? Maximum %5 gelir. Rakibin çiftel savunmasını düşürür.

Buz direnci efsunu ne işe yarar ? Buz direnci efsunu maximum %25 gelir. Tılsımlara gelen bir efsundur. Buz canavarlarına karşı direnç sağlar.

Ok savunmasından kopuş ne işe yarar ? maximum %5 gelir Rakibin ok savunmasını düşürür. Ok atan canavarlara karşı da etkilidir.

Bıçak savunmasından kopuş ne işe yarar ? maximum %5 gelir Rakibin bıçak savunmasını düşürür

Düşüş direnci efsunu ne işe yarar ? Düşüş direnci efsunu maximum %20 gelir. Tılsımlara gelen bir efsundur. Karakterin yere düşmesini engeller özellikle zodyak tapınağında çok işe yarayan bir efsundur

Kılıç Savunmasından Kopuş ne işe yarar ? Kılıç savunmasından kopuş efsunu maximum %5 gelir. Bu efsun rakibin kılıç savunmasını düşürür rakipte %15 kılıç varsa %5 kılıç savunmasından kopuş bonuslu tılsımımız olduğunda rakibin kılıç savunması %5 düşer %10 muş gibi olur.

Pençe savunmasından kopuş ne işe yarar ? maxium %5 gelir. Rakibin pençe savunmasını düşürür

Çan savunmasından kopuş ne işe yarar ? maximum %5 gelir Rakibin çan savunmasını düşürür

Yelpaze savunmasından kopuş ne işe yarar ? maximum %5 gelir Rakibin yelpaze savunmasını düşürür.

Metin2 tr ve metin2 pvp serverler oyunlarında tılsımlar oldukça iş yapmaktadır. Kesinlikle bu tılsımları iyi kullanmanız gerekir.
 
Reklam