⭐Ekip Arkadaşları Arıyoruz.⭐

Sitemizin idari anlamda düzgün işleyebilmesi için yönetime yardımcı olacak gönüllüler aranıyor. Eğer beklenen kriterleri karşılıyorsanız moderatör olmak için ilgili konuya gidebilirsiniz.

⭐Mavi Tik Almak İster misin?☑️

💁🏻‍♂️ Telefon Doğrulama ve T.C. No Doğrulamaları yaparak onaylı profile geçiş yapabilrisiniz. 🥰 Doğrulamalar İçin Tıklayınız.

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

Admin Çevrimdışı

Admin

Kurucu Admin
✔ Telefon Onaylı
✔ T.C. Onaylı
Katılım
22 Ara 2020
Mesajlar
305
Konum
Kütahya
Web sitesi
Arkadaşlar merhaba, bugün sizler için Snapchat Hesap Silme işlemini anlatacağım.

Aslında lafı fazla uzatmaya gerek yok. Sizin de Snapchat Hesabınızi silmek istiyorsanız bunun çözümü çok basittir. Snapchat Hesap Silme işlemleri sırasıyla şu şekildedir;

1- ** ** Öncelikle bu link adresine tıklayın ve giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sizi bir menü karşılayacak ve menünün içeriğinde Snapchat Hesap Sil seçeneği çıkacak.

2- Hesap sil dedikten sonra son olarak şifrenizi tekrar giriyorsunuz. Sonrasında işleminiz tamamlanıyor. Eğer tekrardan Snapchata giriş yapmamanız durumunda 30 gün içinde kalıcı olarak hesabınız siliniyor.
 
Son düzenleme: