ÇÖZÜLDÜ Skillerin FX'leri Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

heyladies31

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
japko.us
Merhabalar. Skillerin FX'lerinin hangileri olduğunu nereden nasıl anlarım ? fx.tbl den bakıyorum fakat hiçbir şey anlamadım . Neye göre bakmam lazım ?

Çözüm
Merhabalar. Skillerin FX'lerinin hangileri olduğunu nereden nasıl anlarım ? fx.tbl den bakıyorum fakat hiçbir şey anlamadım . Neye göre bakmam lazım ?
Magic_main_us tbl sinde 2 farklı skill fx yeri mevcut. Birincisi kullanan karakterdeki görüntüsü 2. Skilin hedefi olan karakterdeki görüntüsü. Kullanılan versiyona göre yerleri farklı olabilir ama genelde 3. ve 5. sütunlar gibi olur. O sayıları fx.tbl de arayabilirsiniz.

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Yanlış hatırlamıyorsam skill kodu hangi levelde açılıyorsa örneğin 801065 şeklinde yazıyordun bi bak şuan PC’de değilim bulamazsam açarsam pc bakar yazarım.

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Magic_main_us tbl sinde 2 farklı skill fx yeri mevcut. Birincisi kullanan karakterdeki görüntüsü 2. Skilin hedefi olan karakterdeki görüntüsü. Kullanılan versiyona göre yerleri farklı olabilir ama genelde 3. ve 5. sütunlar gibi olur. O sayıları fx.tbl de arayabilirsiniz.

Çözüm

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Yanlış hatırlamıyorsam skill kodu hangi levelde açılıyorsa örneğin 801065 şeklinde yazıyordun bi bak şuan PC’de değilim bulamazsam açarsam pc bakar yazarım.
Bahsettiğiniz şey skillin görsel iconu için geçerli olması lazım hocam. Skillicon_leveli_baseid.dxt şeklinde oluyordu sanırsam.

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü

heyladies31

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
japko.us
@aakinci @CMDK teşekkürler hocam. akinci hocamın söylediği tbldeki değeri aratınca buldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...