ÇÖZÜLDÜ Server'a Armor Ekleme Hakkında..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

heyladies31

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Web
japko.us
Merhabalar. LİNK ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ bu konuda paylaşılan armorları veya genel armor ekleme mantığını öğrenmek istiyorum . TBL'den baktığımda Item_org tablosunda sadece armorların mevcut olduğunu gördüm. Ext tablolarında herhangi bir bağlantı yoktu. Bu itemlerin upgrade olanlarını nasıl eklerim yardımcı olur musunuz ?

delitay

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Yardım beklemekteyim
Kimse yardım etmez kardeşim boşa yazma daha bir sorduğum soruyu çözen birini görmedim hep kendi gayretimle çözüyorum item_org tbl ext tbllerdençeker yanlış düşünüyorsun cepten girdiğim için aklımda kalan baştan 2 sütun hangi ext da olduğunu söylüyor anladığım kadarıyla ama çoğu clientin tblleri hatalı

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Merhabalar. LİNK ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ bu konuda paylaşılan armorları veya genel armor ekleme mantığını öğrenmek istiyorum . TBL'den baktığımda Item_org tablosunda sadece armorların mevcut olduğunu gördüm. Ext tablolarında herhangi bir bağlantı yoktu. Bu itemlerin upgrade olanlarını nasıl eklerim yardımcı olur musunuz ?

Hocam bunu sütunlarını kendi DB'nize göre ayarlayıp tabloya geçirebilirsiniz +10na kadar sıkıntı çıkarmaz ama item_ext paylaşılmadığı için rebirth şuanlık eklenmez ya da kendiniz item ext oluşturabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam