YARDIM Panele baglanmiyor.

FiRaTT02

KY Kıdemli Üye
Arkadaslar 20xx server kurdum ancak paneli ne yaptimsa calistiramadim sanirim ya paneller eski diyecemde 20xx uyumu panellerde calismiyor db ile baglantisini ayarliyorum normal isternet sotesi APPSEVR ile calisiyo ancak ko panel kurunca acilmiyor acaba nerede yanlis yapiyor olabilirim
yardimlariniz icin tesekkürler.

Saygilarimla.

yokedici767

KY Cezalı Üye
hata resmini atsan veya kullandıgın panelin ismini versen daha cabuk yardımcı olunur
v2 panel ise büyük ihtimal ODBC ayarlarında sorun vardır yada SQL Server Kullanıcı olusturmamışındır

FiRaTT02

KY Kıdemli Üye
Sql server kullaniciyada girisi gerceklestirdim suan isteyim ancak isten sonra resim atarim büyük ihtimal odbcde hata var diyorum test ediyorum onayliyor.ama panele baglanmiyor. Isten sonra resim ve ayrintili fotograf atarim .
Şimdiden Tesekkürler yardim için.

FiRaTT02

KY Kıdemli Üye
hata resmini atsan veya kullandıgın panelin ismini versen daha cabuk yardımcı olunur
v2 panel ise büyük ihtimal ODBC ayarlarında sorun vardır yada SQL Server Kullanıcı olusturmamışındır
hata almiyorum ancak ekranda gelmiyor dbde panelle ilgili konuda buldim ip filan gibi bi bilgi söz konusu degil

LupaLanD

Developer
Moderatör
KY YardımSever
Coder
Web
legendzko.com
hata almiyorum ancak ekranda gelmiyor dbde panelle ilgili konuda buldim ip filan gibi bi bilgi söz konusu degil

Appserv sürümünü 8.6.0 kullan
odbcyi 32 bit olarak doğru ama sistem dsn yerinden
SQL Server Native Client 11.0 olarak kur

DaTaTrx

Moderatör
KY YardımSever
Graphic Designer
sayfa boş döndürüyor http 500 veriyor odbc vs hatası değil anasayfa.php yada index.php kontrol et.

FiRaTT02

KY Kıdemli Üye
Tesekkür ederim sanirim panellerde sıkıntı var çünkü sql query kodları olmaması gibi aslında siteyi görüyor arkadaşın dediği gibi indexlerde dolu kodlarda yazım hatası var başka bi sürümle appserv olayi çözmeye çalışıyorum yarın 8.6 deniyecem ve panel işlevsel durmuyor sanırım birdaha deneyim bir hata alırsam paylaşırım yine çok teşekkür ederim

FiRaTT02

KY Kıdemli Üye
Warning: odbc_errormsg() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\AppServ\www\a\config.php on line 11 config ayarini yapmak istiyorum ancak ordaki konu cok farkli db baglantisi kuramiyor sanirim

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    27.5 KB · Görüntüleme: 12

Lazoqlu

Ko-yardim.com
Süper Moderatör
Teknik Üye
KY YardımSever
Odbc hatası. Bağlantı olmuyor evet.

Lazoqlu

Ko-yardim.com
Süper Moderatör
Teknik Üye
KY YardımSever
Lazoqlu#3158
Ekleyin bi kurcalayalım bakalım.

FiRaTT02

KY Kıdemli Üye
Arkadaşlar paneller ya functions hatası yada ayar yapmama ragmen sql serverle odbc baglantı kuramıyo

FiRaTT02

KY Kıdemli Üye
Arkadaslar elinde saglam panel olan varsa 2xx server icin panelde yardım edicek kimse yok mu

yer06mafia

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
127.0.0.1 yazıyosun ama ayar dosyasının içerisinde videoda gördüğüm kadarıyla farklı farklı ipler mevcut sorun ordan kaynaklanıyor olabilir mi

yer06mafia

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
127.0.0.1 yazıyosun ama ayar dosyasının içerisinde videoda gördüğüm kadarıyla farklı farklı ipler mevcut sorun ordan kaynaklanıyor olabilir mi
ayrıca orda // yazılı yerler geçersiz komut olacak ayar dosyasının basında // war dosya bastan sona hatalı gibi geldi bana

Reklam