ÇÖZÜLDÜ oto exp sorunu

delitay

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
arkadaşlar 1453 databasede başlangıç olarak 1500000000 civarı oto exp ve başlangıç itemleri veriyor her kestiğin worm da lvl atlıyorsun 80lvle kadar bunu kaldırmak istiyorum 1453 çalışan editör bulamadım. database tablolarında ve presedür kodlarında aradım onlarda da bulamadım forumlarda hep ekleme ile alakalı kod var bunları nasıl iptal edeceğim

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Userdata da exp sütunu default değerini 1 yapın hocam, büyük ihtimalle sorun çözülür.

Çözüm

delitay

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Userdata da exp sütunu default değerini 1 yapın hocam, büyük ihtimalle sorun çözülür.
teşekkürler ustam deneyim sabah bir başlangıç itemlerinide ayarlamam lazım adam +8 raptor koymuş pk server yapmış herhalde 4 char açın warior regue mage pirest sonra şu kodu uygulayın diye forumlarda oluşturma kodu vermişler aynısını yapsam değiştirirmi yoksa onada başka işlemmi yapmam gerek

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
teşekkürler ustam deneyim sabah bir başlangıç itemlerinide ayarlamam lazım adam +8 raptor koymuş pk server yapmış herhalde 4 char açın warior regue mage pirest sonra şu kodu uygulayın diye forumlarda oluşturma kodu vermişler aynısını yapsam değiştirirmi yoksa onada başka işlemmi yapmam gerek
Create new char prosedürünü inceleyin hocam, orda büyük ihtimalle başlangıç itemini ekleten fonksiyonu görebilirsiniz, onun üstünde düzenleme yapabilirsiniz.

Reklam