Hoş Geldiniz, Değerli Ziyaretçimiz!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

⭐Moderatör Olmak İster misin?⭐

Knight Online Yardım ve Destek forumumuza Gönüllü Editör, Moderatör ve İçerik Paylaşım ekipleri aramaktayız. Katılmak İçin Tıklayınız

⭐Mavi Tik Almak İster misin?☑️

💁🏻‍♂️ Telefon Doğrulama ve T.C. No Doğrulamaları yaparak onaylı profile geçiş yapabilrisiniz. 🥰 Doğrulamalar İçin Tıklayınız.

Kurallarımızı Biliyor musun? 🤔

Keyifli vakit geçirmeniz ve düzenin bozulmaması için lütfen kurallara riayet edelim. 💛 Yapacağınız güzel paylaşımlarla katılımınız bizi onurlandıracaktır... 😍

• 💎100 Konu Açana 💎 1 Yıllık VİP Üyelik Hediye 💎 ⭐ Editör ve Moderatör Ekip Arkadaşları Aramaktayız ⭐İletişim @Admin

EDİTÖR Online Letter | Item Yollama Editörü | Fix | Tüm Sürümlerde Çalışır

Admin

Kurucu Admin
Web sitesi
ko-yardim.com
online.jpg

Programda aradığınız Itemi istediğiniz karaktere anında Letterdan (Oyun içindeki L) gönderebilirsiniz
Program gönderilen Itemleri Log tutar (SendItemLog klasörü)
Settings.ini den Item gönderenin adını değiştirebilirsiniz (SENDERNAME=OnlineLetterSend)
Database ayarlarını da Settings.ini 'de yapabilirsiniz.

Sorunsuz çalışmaktadır.

İndirme Linki:

Rar Şifresi:
www-ko-yardim.com

Lovegent

KO Yeni Üye
Eskileri ve eski projeleri canlandırmak açısından etkili ve yararlı bir eksiği daha tamamlamış oldum.

xfiles20

KO Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 124

Puede enviar instantáneamente el elemento que está buscando en el programa al personaje que desea de la letra (L en el juego).
Elementos enviados de registros de programa (carpeta SendItemLog)
Puede cambiar el nombre del remitente del artículo desde Settings.ini (SENDERNAME = OnlineLetterSend)
También puede realizar la configuración de la base de datos en Settings.ini.

Funciona sin problemas.

Enlace de descarga:
*** Texto oculto: no se puede citar. ***

Contraseña Rar:
www-ko-yardim.com
gracias amigo