ÇÖZÜLDÜ Npc'ye satış fiyatı hk.

1910

KY Üye
Merhabalar

Npc ye sattığımız itemlerin hepsinin fiyatını %70 azaltmak istiyorum. Nasıl yapabilirim.

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Merhabalar

Npc ye sattığımız itemlerin hepsinin fiyatını %70 azaltmak istiyorum. Nasıl yapabilirim.
DB den yapabilirsiniz ama gold coin gibi itemlere dikkat ederek itemlerin buy price sütunlarını 0.3 ile çarptırabilirsiniz.
Ama benim tavsiyem npchandler de trade fonksiyonu içinde gelen parayı düzenlemeniz mümkün. Hem daha kolay koşul eklersiniz.

1910

KY Üye
DB den yapabilirsiniz ama gold coin gibi itemlere dikkat ederek itemlerin buy price sütunlarını 0.3 ile çarptırabilirsiniz.
Ama benim tavsiyem npchandler de trade fonksiyonu içinde gelen parayı düzenlemeniz mümkün. Hem daha kolay koşul eklersiniz.
tüm itemlerin buy prince stunlarını 0.3 ile çarptırabileceğim bir sql kodu varmıdır acaba ?

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
tüm itemlerin buy prince stunlarını 0.3 ile çarptırabileceğim bir sql kodu varmıdır acaba ?
Hocam update item set buyprice=buyprice*0.3 diyerek carparsın ama gold coinin de fiyatı degişir. Bunlara dikkat etmen gerek.

LupaLanD

Developer
Moderatör
KY YardımSever
Coder
Web
legendzko.com
onları tek tek düzeltmeyi düşünüyorum tekrardan gold bar gold coin gibi itemleri npchandler kısmını da inceliyorum
SQL:
UPDATE ITEM set BuyPrice=BuyPrice*0.3 WHERE SellPrice = 0
Kodu bu şekilde uygularsanız Silver Bar, Gold Bar, Milenium, Bar vb. ürünlerin fiyatları değişmeyecektir.

Çözüm
Reklam