YARDIM Merchant Bot İle Alakalı Yardım İstiyorum

Leyla21

KY Cezalı Üye
Merhaba İyi Akşamlar Ben Bir Sorun Yaşıyorum Da Pazar İtemi Üzerine Götürüyorum Fiyatı 0 olarak Gösteriyor ama Pazara Sağ Tıkladıgımda İse 10k Gösteriyor Ama Neden Üzerine Götürünce 0 olarak gösteriyor bunun yardımını istiyorum sizden

1697327102066.png

1697327045312.png

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Merhaba İyi Akşamlar Ben Bir Sorun Yaşıyorum Da Pazar İtemi Üzerine Götürüyorum Fiyatı 0 olarak Gösteriyor ama Pazara Sağ Tıkladıgımda İse 10k Gösteriyor Ama Neden Üzerine Götürünce 0 olarak gösteriyor bunun yardımını istiyorum sizden

Ekli dosyayı görüntüle 2102

Ekli dosyayı görüntüle 2099
forumda paylaşılan bot sistemini dosyalara aktardıysanız bu sorunu yaşamanız normal hocam, pazar sisteminde itemleri sıralatıp cliente gönderen fonksiyonları tekrardan düzenlemeniz gerek. Ayrıca bot sistemi için de ileride çok sıkıntı yaşayacağınızı belirtmek isterim. Çok fazla düzeltilmesi gereken yer mevcut, en basitinden bir usere vurduğunda monster gibi sadece attığı damage görünüyor ve gerçek oyuncu gibi ismi yazmıyor info bar da. Bu sadece görsel hatası diğer yandan bazı noktalarda oyunun kapanmasına da neden oluyor. Kısacası çok detaylı kontrollerden geçirmenizi tavsiye ederim.

Leyla21

KY Cezalı Üye
ama isimler yazıyor ve oyundan atmayıda düzenledim sadece pazar sisteminde bu sadece bot pazarlarda oluyor userlerde olmuyor

Reklam