ROW Mağazadaki Kostümleri Verimli Kullanma Hk: #Rise

row

KY Üye
Merhaba,

MMORPG türü oyunlarda kişinin sevdiği kostümleri giymesi ve kendini özel hissetmesi çok önemli bir konu fakat bu maalesef Rise Online'da yeteri kadar iyi ve işlevsel değil. Bildiğiniz gibi 1000RC(2) - 1300RC - 1600RC değerinde her cinsiyet ve sınıf için 4'er adet kostüm bulunmakta. Fakat örneğin farm yapan bir oyuncuysanız verdiği bonuslar nedeniyle 1600RC'lik kostümü tercih etmeniz en mantıklısı. Peki ya görüntüsü hoşunuza gitmediyse? 1000RC değerinde bir kostümü giymek istiyorsanız ne olacak? Görünüşünü sevmediğiniz bir kostümle oynamaya mahkum olacaksınız yada alacağınız bonustan feragat etmek zorunda kalacaksınız. İşte bu duruma bir çözüm önerim var.
Şöyle ki kostüm alınırken bir pencereye yönlendirilsin ve orada 3 adet seçenek bulunsun:

Bonus Yok (1000RC)
XP Bonus %2 Monster Def %1 (1300RC)
XP Bonus %2 Monster Def %1 All Monster Damage %1 (1600RC)

Gibi 3 adet seçeneğimiz olsun ve istediğimiz kostümü seçip istediğimiz bonusu ekleyip ona göre bir fiyat ile kostümü satın alalım. Bunun ayrıca örnek veriyorum senede 3 adet yeni kostüm getirerek devamlı olarak kostüm çeşitliliği arttırılmasına ön ayakta olabileceğine inanıyorum. Başta belirttiğim gibi MMORPG oyunu oynuyoruz. Ne kadar çok kostüm olursa insanlar o kadar çok kendini özel-güzel görünümlü hissedecek ve oynadığı karaktere o kadar bağlanacaktır. Bu bahsettiğim sistem ile ekibin eline sınırsız sayıda kostüm getirme gibi bir olanak sağlanmış olacak. Umuyorum ki dikkate alınır yazdıklarım. Teşekkür ederim.

İyi forumlar dilerim.

Reklam