MYKO Knights-Online.Net[MYKO - ARES] | Official 11 Ağustos Saat 21:00 Online (11.08.2023 GMT+03:00 21:00)

leamon

KY Üye

11 Ağustos Cuma Günü Saat 21:00'da Herkezi Yeni Serverimiz Ares'e Beklerim.

• Serverimiz 1098 Myko Son level 72'dir.
  • 1098 Map olarak tasarlanmıştır. (Elmorad Castle, Luferson ve eski Ağaçlı Moradon Haritaları vardır.

• Tüm Skill, Item ve Zırhlar oyunun ilk dönemlerindeki görüntü ve özelliklere sahiptir.
  • Oyunda Saymalı ve toplamalı olmak üzere iki farklı görev sistemi bulunmaktadır. Saymalı ve Toplamalı görevlerin neler olduğuna ve hangi ödülleri verdiğine dair bilgiyi web sitemizin Kopanelden ulaşabilirsiniz.
  • Moradonda oyun içerisinde Irk, Job, İsim değişikliği, Premium Basma, Knight Cash kırdırma gibi işlemler yapabileceğiniz Peddler [Hemes] adlı NPC bulunmaktadır.
  • Moradon bölgesinde bulunan Peddler Hemen adlı NPC ile tek seferlik ücretsiz Irk değişimi yapabilirsiniz.
  • Oyun içerisinde kazandığınız Manner Pointleri ister pazarda satabilir, isterseniz de Manner karşılığında farklı Scroll ları Moradonda anvil arkasındaki Manner to Scroll NPC'sinden alabilirsiniz.
  • Breth ve Piana bölgesinde town gate yanında bulunan Görev & Teleport NPC'si ile yerlerini bilmediğiniz yaratık slotlarına ışınlanabilirsiniz.
  • Colony Zone bölgesinde Bowlda bir adet Caos Stone yer almakta ve kesildiğinde içerisinden rastgele 5 tane boss çıkmaktadır.
  • Yine Bowl bölgesinde yer alan Colony Zone Monumenti kesen yani son vuruşu yapan kişi Yeşil kutu kazanmakla birlikte o ırk Monument karşı ırk tarafından kesilinceye kadar +15 Np fazla alacaktır.
  • Serverimizde yer alan eventler Aşağıdaki gibidir;

• Border Defance War[BDW]
  • Lastman Standing[Lastman]
  • Death Match[DM]
  • Ardream War Event
  • Special Kill Event
  • Lunar, Dark Lunar, Old Piana War
  • Forgotten Temple[FT]
  • Castle Siege War[CSW]
  • Bi-Frost Event
  • 1 vs 1 Event
  • 8 vs 8 Clan War
  • Colony Zone Rank Event
  • Pazar(Merchant) Event bulunmaktadır.
  • Holy Land(Kill) Event
  • Juraid Mountan Event
  • Merchant Event
  • Event saatleri ve ödülleri ile ilgili detaylı kopanel'de bakabilirsiniz.
  • Oyunumuzda başlangıç Clan sistemi mevcuttur. Yani oyuna girdiğinizde otomatik olarak bir clanda başlarsınız.
  • Oyun içerisinde kırdırarak farklı özelliklerde eşyalar elde edebileceğiniz bazı Itemler bulunmaktadır. Bunlarla ilgili detaylı bilgi Kopanel adresimizde mevuttur.
  • Oyun içerisindeki savaşlar, eventler, Sembol ve Grade güncellemeleri gibi işlemlerin hepsi otomatik olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Oyun içerisinde CZ bölgesinde bulunan yaratıklardan ve Boss'lardan elde edebileceğiniz Kupa(Goblet) itemleri ile Colony Zone Town bölgesindeki NPC den farklı eşyalar elde etmeniz mümkündür.
  • Oyun içerisinde Shell armor yoktur ancak Shell armor ayarında özel olarak düzenlenmiş Red ve Black Chitinler bulunmaktadır. Bu eşyaları Boss'lardan ve Dark Mare yaratığından temin edebilirsiniz.
  • Oyun içerisinde Master, 62 Scroll, 70 Skilleri görev yaparak açılmaktadır.
  • Client indirilmesi zorunludur. Aksi halde oyunda birçok özellikten faydalanamazsınız Clientimiz Özel 350 mb ve Tamamen virüsüz saf orjinal client.
  • Oyunda size ek geliri sağlıyacak Rental item sistemi aktif! itemlerinizi kiralayarak oyun içi para kazanmanız sağlanmıştır