YARDIM Knight online geliştirme ücretli ders

apar

KY Üye
Merhabalar knight online geliştirmeyi öğrenmek istiyorum. ücret karşılığında ders alabilirim eğer isterseniz. kodlama bilgim var.

LupaLanD

Developer
Moderatör
KY YardımSever
Coder
Web
legendzko.com
Merhabalar knight online geliştirmeyi öğrenmek istiyorum. ücret karşılığında ders alabilirim eğer isterseniz. kodlama bilgim var.
Merhaba, işinize karışmak gibi olmasın ama geliştirmeyi öğreteni bulabilir misiniz bilmiyorum ama ücret karşılığında kod desteği almanıza yardımcı olabilirler.

Cupcap

KY Kıdemli Üye
Knight online geliştirmeyi öğrenmek kendi fikrimce saçma bu işin temeli kodlama bilmek Sql bilmekten ibaret aslında takıldığın yerleri sorarak öğrenmen daha mantıklı

lantheyus

KY Kıdemli Üye
iş sql de bitmiyor. her yazılımcıyım diyen adamda yapamıyo yapanlarda ortada her yeri sorunlu sw acıyo patlıyo files dagıtıyo sorunlu soucurce dagıtıyo sorunlu db desen cakallıklarla dolu gibi gibi bu işi yapacak adam zaten az bucuk kod bilgisine sahiptir gerek veri tabanı gerekse yazılımcı bilgisine sahip demektir olay neyin nerden calıstıgı ne yaparsan nereyi etkiler hayal ettigin bir kodu nasıl hem filese hem cliente hem db ye hem panele bunu sorunsuz acıksız debugsuz sekilde entegre edebilirimde.

lantheyus

KY Kıdemli Üye
diger türlü bir cok cevremde yazılımcı yada yazılım mühendisi mevcut ama iş knight onlineye gelince mantıgını kavramak icin yaşlanmışlar :D

keny

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
İki yolun var; ya dump eder binary üzerinden çalışırsın, ya da açık kaynak olanları geliştirirsin. C/C++/MFC/Sql temel olarak bilmen gerekenler.

LupaLanD

Developer
Moderatör
KY YardımSever
Coder
Web
legendzko.com
iş sql de bitmiyor. her yazılımcıyım diyen adamda yapamıyo yapanlarda ortada her yeri sorunlu sw acıyo patlıyo files dagıtıyo sorunlu soucurce dagıtıyo sorunlu db desen cakallıklarla dolu gibi gibi bu işi yapacak adam zaten az bucuk kod bilgisine sahiptir gerek veri tabanı gerekse yazılımcı bilgisine sahip demektir olay neyin nerden calıstıgı ne yaparsan nereyi etkiler hayal ettigin bir kodu nasıl hem filese hem cliente hem db ye hem panele bunu sorunsuz acıksız debugsuz sekilde entegre edebilirimde.
Kesinlikle haklısınız, tam olarak gereken bu.

Reklam