YARDIM Knight Localhost patch sorunu

dawsonlerry

KY Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar , Local hosta server kurulumu yaptım deneme amaçlı oto patch yapmaya calıstım ayarlarım şu şekilde ilk önce c de ftproot adında bi klasör olusturdum içinede 1100.zip adlı patch i olusturdum login server.ini ayarlarımda şu şekilde
[DOWNLOAD]
URL=127.0.0.1
PATH=C:\ftproot
ama bu hatayı alıyorum sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim

patch2.png

Ekli dosyalar

• patch1.png
    patch1.png
    5.6 KB · Görüntüleme: 14

LupaLanD

Developer
Moderatör
KY YardımSever
Coder
Web
legendzko.com
Selamun aleyküm arkadaşlar , Local hosta server kurulumu yaptım deneme amaçlı oto patch yapmaya calıstım ayarlarım şu şekilde ilk önce c de ftproot adında bi klasör olusturdum içinede 1100.zip adlı patch i olusturdum login server.ini ayarlarımda şu şekilde
[DOWNLOAD]
URL=127.0.0.1
PATH=C:\ftproot
ama bu hatayı alıyorum sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyayı görüntüle 2802
Aleyküm selam
Eğer standart bir launcher kullanıyorsanız http olarak bağlanacağı için ftp klasöründen çekmeyecektir ama siz appserver veya xampp tarzı program kurun ftproot veya patch adında bir klasör açın içine hazırladığınız ZIP dosyalarını atın.

Klasör adı patch ise
[DOWNLOAD]
URL=127.0.0.1
PATH=/patch/

Klasör adı ftproot ise

[DOWNLOAD]
URL=127.0.0.1
PATH=/ftproot/

dawsonlerry

KY Üye
hocam patch attığını gösteriyor şuan fakat zipin içine koydugum dosyalar cliente gelmiyor 0mb olarak çekiyor zip klasörünü

Hagen

Süper Moderatör
hocam patch attığını gösteriyor şuan fakat zipin içine koydugum dosyalar cliente gelmiyor 0mb olarak çekiyor zip klasörünü
Kullandığınız launcher bozuk olabilir. Kaynak kodu olan bir launcher kullanmıyorsunuz gördüğüm kadarıyla.

dawsonlerry

KY Üye
hocam sizin paylastığınız launcher source yi kullanıyorum sanırım http özelliği eklemek gerekiyor source ye onuda nasıl yapıcam bilmiyorum açıkcası :)

Reklam