YARDIM İtem Group düzenleyemiyorum ve 1534 client ile ilgili sorun yardım lütfen

Mert450

KY Üye
Merhabalar;

İtem Group listesini değiştirmeye çalışıyorum tabloyuda başka databaseden aktardım fakat düzenleyemedim nasıl yapabilirim

bir başka sorunum 1534 client kullanıyorum 3-4 client denedim itemlerin üzerine Upgrade Item - Unique Item şeklide yazılar yok ne kadar tabloları kontrol etsemde düzeltemedim nasıl yapabilirim?

Son Olarak Pusu yıllardır hiç bi şekilde ayarlayamıyorum tam olarak nasıl ayarlayabilirim Defalarca denememe rağmen yapamadım yardımcı olabilicek varmı

Çözüm
İtem grupta databaseler arası sutun sayısı farklı olabilir. O yüzden kopyala yapıştır ile geçirmek doğru olmaz. Önerim önce exel e kopyalayın-düzenleyin sonra aktarın dbnize

Anissa

Moderatör
Teknik Üye
KY YardımSever
Coder
İtem grupta databaseler arası sutun sayısı farklı olabilir. O yüzden kopyala yapıştır ile geçirmek doğru olmaz. Önerim önce exel e kopyalayın-düzenleyin sonra aktarın dbnize

Çözüm

Mert450

KY Üye
Evet onu farkettim bende gerekiyorsa el ile tek tek yazacağım client ile ilgili durumu biliyor musunuz en önemlilerinden birisi o

Reklam