ÇÖZÜLDÜ ISTIRAP SOURCE Dosyalarında 10061 hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byfantastiq

KY Kıdemli Üye
Merhabalar,

LİNK ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ

üst konudaki dosyalara PK Bot System forumdaki bot sistemini eklemeye çalışıyorum da.

database ve gameserver daki uyumsuzlukları düzelttim. build edebildim temizce. ancak client açtığımda şifre girip server seçerken 10061 hatası alıyorum.

10061 hatasının genel mantığını gameserverda bana öğretebilirmisiniz? çözüm nasıl bulabilirim ?

Gameserver açık iken görüntüsü aşağıdadır. bu hali ile client girince 10061 alıyorum.

hata1.jpg

Anissa

Moderatör
Teknik Üye
KY YardımSever
Coder
Source - hook - gameserver.ini - server.ini de ipler 127.0.0.1 olmalı local için

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Database’den GAME_SERVER_SETTINGS Ve GAME_OPTION Tablolarında ipleri güncellediniz mi?

Çözüm

Cupcap

KY Kıdemli Üye
Sadece .ini yeterli değildir db içerisinde ip ayarlaması yaptınız mı ?

byfantastiq

KY Kıdemli Üye
Database’den GAME_SERVER_SETTINGS Ve GAME_OPTION Tablolarında ipleri güncellediniz mi?
evet güncelledikten sonra herşey düzeldi. muhteşem bir destek hepinizin eline sağlık valla bu forum u bir kez daha çok seviyorum.

şu an tek sorunum character data dolduktan sonra information (1) dolduğu gibi oyundan atıyor. bunun içinde ayrı bir konu açmalımıyım ?

byfantastiq

KY Kıdemli Üye
evet güncelledikten sonra herşey düzeldi. muhteşem bir destek hepinizin eline sağlık valla bu forum u bir kez daha çok seviyorum.

şu an tek sorunum character data dolduktan sonra information (1) dolduğu gibi oyundan atıyor. bunun içinde ayrı bir konu açmalımıyım ?
Bir konuda aynı soruna benzer bir durum için ACS yeniden build edildiği bu şekilde çözüldüğü yazılmış ancak denedim çözülmedi bende.

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Gm ile tbl yazmayı diyorsanız eğer hayır gerek yok bir kere yazdıktan sonra sürekli girebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam