ÇÖZÜLDÜ ISTIRAP SAĞ TIK

Pars

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
ıstırap sağ tık genie kırdıramıyorum database içerisinden RIGHT_CLICK_EXCHANGE tablosundan eklediğim zaman kırdırma uif açılıyor exchange tıklayınca işlem yapıyor genie başlata bastıgımda genie sprit istiyor üzerinde voucher of genie oldugu için onuda kırmıyor nasıl bi yol izleyebilirim
bide RIGHT_CLICK_EXCHANGE içerisinde örnek farm paketi ekli kırdırmada sorun yok kırdırınca içerindeki itemlerin tanımlamalarını nereden yapıyoruz
farm paket içinden vip key genie auto loot çıksın gibi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Anissa

Moderatör
Teknik Üye
KY YardımSever
Coder
Sqlde RIGHT_CLICK_EXCHANGE.dbo da farm paketin kodunu aratın. Ekli itemleri örnek alarak otoloot vs ekleyebilirsiniz.

Çözüm

Pars

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
Sqlde RIGHT_CLICK_EXCHANGE.dbo da farm paketin kodunu aratın. Ekli itemleri örnek alarak otoloot vs ekleyebilirsiniz.
hocam onları sonrada ayarlarım genie tarafını nasıl yapacam

Anissa

Moderatör
Teknik Üye
KY YardımSever
Coder
Genieyi saat olarak ekliyor diye biliyorum istirap. Pet slotuna takılan tarzda veya oreads perisi gibi olsa o tablodan verebilirsin

Pars

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
Genieyi saat olarak ekliyor diye biliyorum istirap. Pet slotuna takılan tarzda veya oreads perisi gibi olsa o tablodan verebilirsin
Anladım hocam right_click_exchange tablosunda çok fazla item satırı var tek tek deniyip gozlemleyeyim