ÇÖZÜLDÜ ıstırap da pc block nasıl kaldırılır

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Konu Sahibi
Aktiflik
Konu Çözümleri
5
arkadaşlar test serverde deneyin diye bir gm char vermiştim millete biri kendine pc block atmış nerden açılıyor bulamadım hagenin verdiği kodu uyguladım işe yaramıyor

Çözüm
1719564896822.png

ACS'de olan bu kodları kendi sourcenizde arayın. Yukarıdaki benzer regedit Kayıt defteri kayıtlarını temizlemeniz ve oluşturulan dosyaları bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekmekte.

Örnek bir .bat uzantılı dosya.
Kod:
@echo off
setlocal

REM Environment variable
set "SystemDrive=%SystemDrive%"

REM Registry keys to delete
set "regKeys=SOFTWARE\OEM\Sorceressrs SOFTWARE\Google\Chrome\WebHistorys SOFTWARE\Windows\CurrentVersion\ManuelProxyrx SOFTWARE\Windows\CurrentVersion\Startup\Processesrx SOFTWARE\Microsoft\Analog\Providers\Couplerx SOFTWARE\Microsoft\Analog\Providers\Singlerx"

REM Files to delete
set "files=%SystemDrive%\ProgramData\Microsoft\NetFramework\chnex.sys...

Prenses

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Coder
Aktiflik
Konu Çözümleri
11
Web
kiraguard.com
bu arada bi tek sen fake değilsin bakın bi etrafına :)
Sende cok fakesin HHH diye nick tanıdık qelmiyor , kendim ait hesapım var fake olsa kim bilir, qel de gör emrekirasari instgramı at görürsün fakeymis :)

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Konu Sahibi
Aktiflik
Konu Çözümleri
5
Neyi fikri, ıstrapdaki aynı pc blok sistemi kullanıyor bi coğu kişi blok giris yapar gereksiz sistemi dediğim gibi, C++ ile hdw, hardisk, ekran seri numarası sistemi kodlanırsa o şekilde çok basit,

Bana gelip C++ anlamıyorum diyorsun? Sen coder değilse Kolay değilmiş, o yüzden şikayet mi ediyorsun :)
Bende onu kodlayacak kapasite yok daha öncede konuşmuştuk bana kod harici bilgi ile gel client database grafik diye kod işinde kopyala yapıştırcıyım 😊

Prenses

KY Saygın Üye
KY YardımSever
Coder
Aktiflik
Konu Çözümleri
11
Web
kiraguard.com
Bende onu kodlayacak kapasite yok daha öncede konuşmuştuk bana kod harici bilgi ile gel client database grafik diye kod işinde kopyala yapıştırcıyım 😊
işte basit bu cevapım verdiği için teşekkürler iyi günler dilerim , umarım başırsızlık veya başırlar dilerim. :)

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Konu Sahibi
Aktiflik
Konu Çözümleri
5
ıstırap benim dosyalar siz yine bir deneyin komutu aynı olabilir alt yapıların çoğu aynı dosyalar diye düşünüyorum
Sagolasın yarın deneyip yazarım senin bat koduda özelden bana atarsan sevinirim ustam

delitay

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Konu Sahibi
Aktiflik
Konu Çözümleri
5
siz deneyin hocam komut aktifdir batı atarım sorun çözülmezse
yok çözülmemiş yine ustam databaseyi sıfırlamıştım +unblock kodu çalışıyor herhalde fakat kodu yazınca karekter ismi istiyor database sıfırladığım için adamın nicki yok :) senin kodu ver sana zahmet birde onu deneyim

HHH

KY Üye
Aktiflik
yok çözülmemiş yine ustam databaseyi sıfırlamıştım +unblock kodu çalışıyor herhalde fakat kodu yazınca karekter ismi istiyor database sıfırladığım için adamın nicki yok :) senin kodu ver sana zahmet birde onu deneyim
bunu ban yiyen kişinin girmesi gerekli ama