ÇÖZÜLDÜ [ISTIRAP-ACS] - ISTIRAP.DLL ve ISTIRAP UIF HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eXoJeops

KY Kıdemli Üye
Arkadaşlar merhaba. Benim şöyle bir sorunum var. ISTIRAP dosyalarının ACS kaynak kodlarında Çıkış dosyasının adını TEST olarak değiştirdim. Artık TEST.dll çıktısı veriyor. Bununla beraber kodların içerisinde bulunan dizin ve isimleri de değiştirdim.

Örnek olarak;

1- \\ISTIRAP.dll yazan yere \\TEST.dll
2- ISTIRAP\\re_csw_timer.istirap yazan yere TEST\\re_csw_timer.test

değişikliklerini yaptım ve sorunsuz bir şekilde derledim, TEST.dll çıktımı aldım ve Client içerisine attım. Aynı şekilde Client içerisinde bulunan ISTIRAP klasöründeki .istirap uzantılı UIF'leri de önce UIF'e Decrypt edip sonra .test uzantılı olmak üzere Encrypt işlemini de yaptım. .test uzantılı UIF'lerin bulunacağı klasörün adını da TEST olarak değiştirdim. Kaynak kodlarında bu değişiklikleri yaptığımdan dolayı. Unpack edilmiş .exe'ye de CFF Explorer ile TEST.dll'yi import ettim. Client içerisindeki ISTIRAP klasörünü ve ISTIRAP.dll'yi de sildim Client klasöründen. Buraya kadar problemsiz. Problem Launcher tıklıyorum. Start alıyorum fakat Login ekranını görüntüleyemiyorum. Siyah ekran olarak kalıyor. Oyun faresi direkt ekranda arkada bildiğimiz Knight Online müziği de var ama ekran siyah yani Login ekranını alamıyorum. Neyi eksik yapıyorum, hatam nerede? Yardımcı olur musunuz?

Biraz detaylı olarak yazdım, uzun oldu ama eksiksiz anlatmak istedim, İyi forumlar :)

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Uı_us.tbl uif uzantılarını değiştir sorun düzelir hocam.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reklam