ÇÖZÜLDÜ Işınlama

batiusta

KY Cezalı Üye
KY YardımSever
Merhaba
Örnek olarak open3 veya open2 komutunu aktifleştirdigimde cz den bütün oyuncuları kendi ülkelerine atiyor ben bunu kendin ülkerine degilde savaş acılan haritaya otomatik atmasını saglamak istiyorum hangi yolu izlemeleyim yardimci olabilirmisiniz ?

Çözüm
hocam senin yapman gereken tek şey, KickOutZoneUsers fonksiyonunu düzenlemek, ama burada düzenleme yaparken dikkat etmen gerek çünkü tüm bu fonksiyonu kullanan eventleri vs. etkiler, o yüzden benim tavsiyem sadece battle2, 3 artık hangi savaşı kullanıyorsan ona özel KickOutZoneUsers2 vs. gibi bir fonksiyon yaz.

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Hocam open2 komutunu bul, onun tetiklediği fonksiyonda yani battleopen vs dir büyük ihtimalle. Orda zone değiştirme olayını gerçekleştiren nativezone vs gibi bir fonksiyon ya da buna benzer bir fonksiyon görebilirsin. Ordan nereye ışınlanma istiyorsan duzenlersin. Savaşı açan komutun izini takip etmen yeterli.

batiusta

KY Cezalı Üye
KY YardımSever
Hocam open2 komutunu bul, onun tetiklediği fonksiyonda yani battleopen vs dir büyük ihtimalle. Orda zone değiştirme olayını gerçekleştiren nativezone vs gibi bir fonksiyon ya da buna benzer bir fonksiyon görebilirsin. Ordan nereye ışınlanma istiyorsan duzenlersin. Savaşı açan komutun izini takip etmen yeterli.
dogru dedıgını yaptım hocam yolu buldum fakat ısınlanmasını gitmesini istedigim zone numaraları yazılı degıl

CMDK

Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY Uzman Üye
KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Bağımlı Üye
Coder
KY Paylaşım Editörü
Zone isimleri yazar orda ZONE_MARADON,ZONE_RONARKLAND Gibi sağ tık yap üstüne tanıma git de orda zone numaralarını ve isimlerini görürsün ona göre ayarlarsın.

batiusta

KY Cezalı Üye
KY YardımSever
burda yazan battle arenalar işte burdaki yazdıgım alansa ben kodu actıgımda ronarkland dan emc ve lfc town atıyor işte burdaki amac kodu actıgım zaman benım gondermek istedigim zone savasın kendı alanı ama o uzantıyı bi turlu bulamadım devamında zone kodları yok tanıma gittigimde iste zaten zonelerın ana kodları cıkıyor

xxx.png

Aakinci

Co-Admin
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
hocam senin yapman gereken tek şey, KickOutZoneUsers fonksiyonunu düzenlemek, ama burada düzenleme yaparken dikkat etmen gerek çünkü tüm bu fonksiyonu kullanan eventleri vs. etkiler, o yüzden benim tavsiyem sadece battle2, 3 artık hangi savaşı kullanıyorsan ona özel KickOutZoneUsers2 vs. gibi bir fonksiyon yaz.

Çözüm

batiusta

KY Cezalı Üye
KY YardımSever
teşekkür ederim hocam deniyeceğim

Reklam