YARDIM İçerik Testi - Özel Tasarım PK Sunucu

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Arkadaşlar geçen günlerde MyKO sunucusu için geliştirdiğim içeriği ortamda sürü ile MyKO olmasından dolayı PK konseptine çevirip, en azından ölümsüz bir sunucu oluşturma fikrime hizmet etmesi için bir takım düzenlemelerden geçirdim.

İçerik ile ilgili ilerleyen süreçte detay eklenecek olup şuan için sadece konseptten birazcık bahsedeceğim.

Genelde günümüzde PK da olsa ilk başlayanın her zaman 1 ay sonra başlayana üstünlük kurduğu bir sistem mevcut PVP sunucularda. Ben de bu düzeni biraz değiştirip açılıştan 1 yıl sonra dahi başlayan bir oyuncunun NPoint dışında diğer oyunculardan bir farkının olmayacağı bir sistem geliştirmek istedim.

Oyunda her şey eşit ve her şey ücretsiz(1 şey hariç :) ). Ücret ödeyerek sahip olunabilecek tek bir eşya var ve bu eşya oyuna yeni başlayan herkese 7 günlük olacak şekilde hediye ediliyor. Bunun dışında oyuncular günlük giriş yaparak ya da oyun içerisinde Noint kasarak ta bu eşyanın farklı süreli varyasyonlarını elde etme şansını yakalıyor. Dolayısı ile oyunu oynamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmayacak. Bu sunucudaki amaç para kazanmak vs. değil, sadece dosyaların içeriğini daha sağlam hale getirmek. Peki bu sunucunun kapanma riski var mı? Aynı IP üzerinden yaklaşık 4 yıldır çalışmaktayım ve 1 gün dahi oyun kapanmadı. (Geçmiş çalışmalarım için geçerli.) Artık bu dosyaları sürekli kalacağı bu sunucu üzerinde çalıştıracağım ve şu andan itibaren kapanma gibi bir durum söz konusu olmayacak. Sadece bir süre testleri gerçekleştirdikten sonra resmi bir açılış olacak ve artık sunucu bu şekilde hayatına devam edecek.

Karakter için gerekli her şeyi Moradon Towndaki NPC lerden sağlayabilirsiniz.
Şuanlık aklımdaki düşünceler bunlar. Oyuna girip test ederek gördüğünüz hataları bildirirseniz çok sevinirim. Herkese iyi forumlar.
Dip Not: Test Sürecinde sunucu ara ara kapatılıp açılabilir. Bu kapanmalar 1 dakikayı geçmeyecektir.

Client indirme linki:
Panel:
Forum:

b3rq4y

KY Saygın Üye
KY YardımSever
sunucuyu denedim.çok başarılı.tam bir pk server.myko bekliyordum.moradona potçu npc eklemeniz clanları da oto royal yaparsanız daha iyi olur fikrimce.Hangi kaynak dosyalardan geliştirdiniz hocam?cyberacs mi?Birde versiyonu artyguardla aynı mı ?

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
sunucuyu denedim.çok başarılı.tam bir pk server.myko bekliyordum.moradona potçu npc eklemeniz clanları da oto royal yaparsanız daha iyi olur fikrimce.Hangi kaynak dosyalardan geliştirdiniz hocam?cyberacs mi?Birde versiyonu artyguardla aynı mı ?
versiyon 2239 hocam, evet arty ile aynı.
Altyapı olarak KingAcs yi kullandım. Ancak yaklaşık 1 yılı aştı geliştirme süreci. Tüm dosyalardan esintiler mevcut :)
Moradonda Scroll npc sinin arka saylarında ibex potlar mevcut hocam. Oto royal bu gece ayarlarım, bildiriminiz için teşekkür ederim.

fengwen

KY Kıdemli Üye
Arkadaşlar geçen günlerde MyKO sunucusu için geliştirdiğim içeriği ortamda sürü ile MyKO olmasından dolayı PK konseptine çevirip, en azından ölümsüz bir sunucu oluşturma fikrime hizmet etmesi için bir takım düzenlemelerden geçirdim.

İçerik ile ilgili ilerleyen süreçte detay eklenecek olup şuan için sadece konseptten birazcık bahsedeceğim.

Genelde günümüzde PK da olsa ilk başlayanın her zaman 1 ay sonra başlayana üstünlük kurduğu bir sistem mevcut PVP sunucularda. Ben de bu düzeni biraz değiştirip açılıştan 1 yıl sonra dahi başlayan bir oyuncunun NPoint dışında diğer oyunculardan bir farkının olmayacağı bir sistem geliştirmek istedim.

Oyunda her şey eşit ve her şey ücretsiz(1 şey hariç ). Ücret ödeyerek sahip olunabilecek tek bir eşya var ve bu eşya oyuna yeni başlayan herkese 7 günlük olacak şekilde hediye ediliyor. Bunun dışında oyuncular günlük giriş yaparak ya da oyun içerisinde Noint kasarak ta bu eşyanın farklı süreli varyasyonlarını elde etme şansını yakalıyor. Dolayısı ile oyunu oynamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmayacak. Bu sunucudaki amaç para kazanmak vs. değil, sadece dosyaların içeriğini daha sağlam hale getirmek. Peki bu sunucunun kapanma riski var mı? Aynı IP üzerinden yaklaşık 4 yıldır çalışmaktayım ve 1 gün dahi oyun kapanmadı. (Geçmiş çalışmalarım için geçerli.) Artık bu dosyaları sürekli kalacağı bu sunucu üzerinde çalıştıracağım ve şu andan itibaren kapanma gibi bir durum söz konusu olmayacak. Sadece bir süre testleri gerçekleştirdikten sonra resmi bir açılış olacak ve artık sunucu bu şekilde hayatına devam edecek.:)

Karakter için gerekli her şeyi Moradon Towndaki NPC lerden sağlayabilirsiniz.
Şuanlık aklımdaki düşünceler bunlar. Oyuna girip test ederek gördüğünüz hataları bildirirseniz çok sevinirim. Herkese iyi forumlar.
Dip Not: Test Sürecinde sunucu ara ara kapatılıp açılabilir. Bu kapanmalar 1 dakikayı geçmeyecektir.

Client indirme linki:
Panel:
Forum:
I logged in to the game

The server is very good without any latency

I want to see new game modes

Can you add new elements to the game

New gameplay such as AI players

Ekli dosyalar

• 2023_5_17_5_41_2.jpg
    2023_5_17_5_41_2.jpg
    586.5 KB · Görüntüleme: 36

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
I logged in to the game

The server is very good without any latency

I want to see new game modes

Can you add new elements to the game

New gameplay such as AI players
Thank you for your feedback.

The project is not finished yet. Maybe a system like you mentioned can be added in the future.

Aakinci

Süper Moderatör
Premium Üye
KY Saygın Üye
KY YardımSever
KY Kod Editörü
Klanlar için oto Royal 1 sistemi eklendi.
Versiyon exe de olmayan karakterin Npoint simgesinin pm penceresinde görünmesi sistemi eklendi. ( Şuanda aylık np ye göre Simge geliyor pm penceresine. Değiştirilebilir ileride)

yokedici767

KY Cezalı Üye
versiyon 2239 hocam, evet arty ile aynı.
Altyapı olarak KingAcs yi kullandım. Ancak yaklaşık 1 yılı aştı geliştirme süreci. Tüm dosyalardan esintiler mevcut :)
Moradonda Scroll npc sinin arka saylarında ibex potlar mevcut hocam. Oto royal bu gece ayarlarım, bildiriminiz için teşekkür ederim.
KingACS yi zamanında v2 paylaşımları yokken piyasaya ben sürmüştüm gerçekten sağlam dosyalardır o kadar emek harcamıştım zamanında projeye sizin gibi geliştiricilerin işine yaraması sevindirdi beni 🙂

hasansbr

KY Uzman Üye
KY YardımSever
Server Sahibi
Hayırlı olsn başarılar şimdiden...

xman06

KY Kıdemli Üye
KY YardımSever
Server çok kaliteli görünüyor, güzel bir çalışma olmuş eline emeğine Sağlık.

Reklam